סיכום מפגש הפורום הראשון!

Serf SaN

New member
../images/Emo162.gif סיכום מפגש הפורום הראשון! ../images/Emo162.gif

אורה/סבטה, תכניסו לטאגליינס. זהו אירוע היסטורי! D= הקיצר, היה ממממממממש כיף. XP נהנתי. לא היה חם כמו שציפיתי. השרב נשבר והיה דווקא דיי נעים.. באו דווקא דיי הרבה. :0 למרות שחלק מהמפגש היה גם אנימה4. XD; אממ צילמנו המון. אני יודע שאני צילמתי המון. XD את התמונות [אל תדאגווווווווו] אני אעלה במקרה הטוב מחר, לסנדספייס אומשהו. [דווקא לא יצא גדול] סבטה, יש תמונת פורטרט שלך שיצאה ממש מדהים! אין מצב שאת לא שמה אותה בתור תמונת פרופיל בקוסקום! >.< ועכשיו...קצת תמונות הווייתיות. D:

Serf SaN

New member
אחת התמונות המצחיקות. XD

אגב אנשים, זה לא האיכות צילום של המצלמה שלי, אל תדאגו. XDDD הקטנתי רק את אלה~

LOLZ XD

פחחחח בהחלט הפרצוף של גיא אטרקטיבי פה... XD LOL חחחח הרגת אותי.... בטח מזה נהנתם....... ואני לא הייתי.... :(

innocence

New member
ופירוט.

בהתחלה היה ממש משעמם. לא הגיע אף אחד במשך שעות ועידן ואני פשוט ישבנו והשתעממנו למוות. אח"כ היה טוב יותר, וסבב שמות היה מעולה, חבל שלא כל כך שמעו את כולם. והצילומים היו ממש כיפיים! והיה ממש מצחיק הרבה מהזמן עם כל הערבים שצילמו על עינב! לולז! צריך לעשות יותר מפגשים של צילומים. זה ממש כיף. באמת! והממ.. תודה לבחור האקראי על הכובע צילינדר ולאלון על זה שהלווה לי את הקסקט שלו - זה היה מעולה! ותמונה שלי סתם בשביל הקטע.

akane

New member
את יפה כ"כ גאיה ../images/Emo99.gif

וגם יודעת להסביר ל"דוגמנית" מתחילה מה לעשות, תודתי הניצחית

innocence

New member
זה רק ענין של ניסיון.

בצילומים הראשונים שלי היה לגמרי לא משהו.

akane

New member
XDDDDDD אני אהרוג אותך!

דווקא לי יצא לשבת בשמש וזה היה כמו חממה מתחת לכל השכבות של השמלה X_ס

Keitarou

New member
קרין בלי א'!

היה מפגש מעולה~! הגעתי רק ב2 בערך והיינו המון~ לא חשבתי שנהייה כל כך הרבה.. ^^ ארממ... חוץ מזה שחזרתי הביתה מורעב לחלוטין, היה מעולהמעולהמעולה~ 3> תמונות מחר~ ^^

למעלה