עשור

רולדההה

New member
אוך, סתם כבר! ../images/Emo98.gif

אין לו שום סיבה לשקר. תפסיק כבר עם האנטי הזה שלך כלפי כולם, גיל. יותר מהגיוני שאנשים פגועים בכיכר האמינו שהוא רק רוצה להפריע בגלל דעותיהם הקדומות. די להציג את זה כאילו השמאל מושלם ולו אין שום דעות קדומות ובעיות.

One Echoe

New member
רולדה, אני מציע לך להרגע.

אנטי לכולם? מאיפה קרצצת את השטות הזאת? יכול להיות באמת שכמה אנשים הרביצו לו שם או משהו כזה, זו עדיין הכללה. רוב האנשים שבאים לכיכר שמחים שאנשים מכל הקצוות הפוליטיים והקצוות בישראל יבואו להתאחד עם הנרצח בלי קשר לדיעות פוליטיות. דתי שיקרא את ההודעה שלו, יחשוב " שיט! מה זה? לא נותנים לי להיות שם כי יש לי כיפה?! "...אני לא רוצה שאנשים יחשבו את זה. זה לא קשור לשמאל בכלל, זה קשור לכיכר רבין עצמו ולעצרת עצמה.

יוֹאב

New member
בתחבולות תעשה לך מלחמה?

עם כל הכבוד, אני לא מאמין למה שכתבת. אף אחד לא היה מגרש אותך משם בגלל שאתה חובש כיפה. ואפילו אם קרה דבר קיצוני שכזה, אתה מסגיר את עצמך כאשר אתה טוען שזה קורה כל שנה.

One Echoe

New member
../images/Emo45.gif!!! בדיוק.

כאילו המארגנים של העצרת באו והעיפו אותו. פשוט חוצפה וביזיון.

feel6

New member
כנסו...

אני לא חושבת שיש לו אינטרס לשקר...הוא לא עשה הכללה או משהו כזה פשוט סיפר מה עבר עליו!! זה לא סוד שאדם עם כיפה מגיע למקום בו ראש הממשלה נרצח(וע"י אדם חובש כיפה) ישר מפנים אליו מבטים ואולי אפילו "אצבע מאשימה" תבינו אדם כמו יגאל עמיר גם הוא דתי וגם אני זה לא עושה אותו כמוני או כמו כל הדתיים אני מגנה את הרצח זהו דבר נפשע גם אם לא הסכמתי עם דעותיו הפוליטיות של יצחק רבין ז"ל אין לאף אחד רשות ליטול באכזריות חיי אדם אחר!! מידי שנה בבית ספר שבו למדתי (בית ספר דתי) אנו מקיימים טקס לזכרו שגם אם הוא שונה מאיתנו בדעותיו ובהשקפותיו עדיין הוא אדם לכל דבר מה עוד ראש ממשלת ישראל! מה שאני רוצה להעביר שאין לעשות הכללות לעולם אני וכל הציבור הדתי לא חשים אשמה בשל אדם אחד שעשה טעות אנוש וזה אולי התחושה שנתנו לאותו אדם שהגיע לעצרת וגורש משם שבל היותו אדם חובש כיפה... כל טוב לכולם ושנדע רק ימים טובים יותר לנו ולכל עמנו הקדוש, השונה והמיוחד הזה!!

למעלה