עשור

gloom

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo66.gif

מצטער שאני מנצל את זה כך, אבל הייי!!!! יש לך את אותו שם בדיוק כמו שלי!!! גמני יואב לוי... אבל אני בן 16 מירושלים....

ו...

היי! שתיכם שמאלנים אז גם לך לא ימחקו הודעות סתם בלי סיבה. מי שאמור להבין יבין.

One Echoe

New member
מה לעשות.

הימין אלים מהבסיס שלו, בגלל זה הרבה מהודעותיהם של הימניים נמחקות.

One Echoe

New member
אז זהו,

שסתם בשבילך זה לא סתם בשביל אנשים אחרים. מה היה כתוב בה?

One Echoe

New member
הו...

עכשיו ברור למה היא נמחקה. חתיכת חצוף, היו צריכים לחסום אותך על זה.

One Echoe

New member
שתום סתום...

רק להסתים פיות אתה יודע, רוצה להרוג גם אותי כדי שאני אשתוק?

תגיד אתה באמת מפגר?! תסתכל 3 הודעות

למעלה. אם הפיתרון שלך זה לחסום כל מי שאומר משהו שלא מוצא חן בעיניך אז אל תדבר על זה שאני אומר לך שתסתום. יצאת אידיוט.

One Echoe

New member
../images/Emo6.gif...

לכתוב הודעות נאצה כמו שלך זה לא משהו שלא מוצא חן בעיני. אם הייתי בא וכותב על איזשהו רב שהוא רצח יהודים וטוב שהוא מת, לא היית רוצה שיחסמו אותי? ואם תאמר לא, אתה אידיוט. כי גם לחופש הביטוי יש גבול.(הודעות נאצה) אתה יודע רק להסתים פיות, רצחת(אתה תומך בזה) את רבין רק בגלל דעותיו הפוליטיות... בוא תרצח גם אותי... תרצח את כל מי ששונה ממך.

One Echoe

New member
ואחרי זה תתפלל

לתורה שלך ותסתור לגמרי את כל המשמעות שלך
(אל תרצח)

יוֹאב

New member
בוא תעשה לי את היום

למרות שלא חסמתי אותך על משהו שהיית צריך להחסם מזמן, אתה עוד מתבכיין? בוא ותכתוב פעם נוספת שאתה תומך ברצח רבין, ותן לי עילה לפנות למשטרה. ואתה עוד אומר שמחקתי לך סתם...

../images/Emo16.gifתנצב"ה../images/Emo16.gif

עשר שנים חלפו מאז ירה אותו אדם ברה"מ. עשר שנים חלפו מאז הוצאתי את העיתון הראשון שלי: 20 דפים, כולם מוקדשים לחייו, מותו וזיכרו של יצחק רבין ז"ל. עשר שנים... ועדיין כל פעם שאני מגיע לאזכרה בכיכר- מגרשים אותי כי אני דתי. הוא היה גם ראש הממשלה שלי! גם אני רוצה להתאבל! אבל הכיפה של ראשי והציציות שעל גופי מונעות ממני את זה... או אולי אלו המתאבלים שמונעים ממני...

One Echoe

New member
חתיכת שקרן.

אל תעליל עלילות! מתי גירשו אותך יא חתיכת בנאדם דוחה?

לפני שלוש שנים...

יצאתי משם עם פנס בעין, ועם עוד כמה שיפשופים... לא משהו רציני, אבל בהחלט מעליב... אגב, אני חייב לציין, שאתה פשוט מודל נפלא לתרבות דיבור... ממש עושה חשק לדבר איתך... אני לא יודע בן כמה אתה, אבל התלמידים שלי, בכיתה ז' יותר מנומסים ממך...

One Echoe

New member
ידה ידה ידה.

אתה כותב דברים כ"כ שקריים ומכלילים ואחרי זה מתפלא למה אני קורא לך בנאדם דוחה?

למעלה