סיוע ועזרה לחג פסח

אליעד30

New member
שעת ההפנינג

יונה שלום בעקרון ההפנינג מתוכנן להתחיל בשעה 11 בתאריך 4.4 אולם ההופעות יחלו בערך בין השעות 13 ל-16 גם מי שיכול לבוא רק להופיע ולאחר מכן יצטרך ללכת זה מצויין בשבילנו כמובן, שנעדיף לשמוח עם כמה שיותר אנשים שאוהבים לעשות שמח. בברכה אליעד

אפשר לדעת קצת יותר פרטים ?

כמו למשל - מה מתוכנן להיות שם ? איך אתם מתכוננים להפנינג מבחינת האוכלוסיה שלפעמים מתקשה לשמוע המולה, או בכלל מהיכן האוכלוסיה מגיעה ? אני שואלת, כיוון שזה יכול להיות משהו מעולה, שמח וכייפי, ומצד שני עלול להיות קטסטרופה... ודווקא חושבת על אפשרות לקחת חלק בכייפי ולא בקטס'... תודה

אליעד30

New member
פרטים על האירוע

ההפנינג מתוכנן להיות מחולק ל-2 חלקים: בחלק הראשון יהיו פינות יצירה והפעלה שכולם הם אנשים שהתנדבו לקחת חלק באירוע בחלק השני מתוכננות להיות הופעות למיניהן (כגון קריוקי, גאגלינג וכדו') המוזיקה לא אמורה להיות רועשת אלא נעימה שתתאים לאוכלוסיה הנמצאת במקום. האוכלוסיה אנשים בעלי אוטיזם מהוסטל שנמצא באבן יהודה. תודה

ע ו מ ר 4

New member
בוקר של שבת../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

מרגישה מיתרגשת וחייבת לשתף... כבר הרבה זמן אני בקשר עם ילדה נחמדה...שהכינוי שלה כאן:דיגי ליסטה. והבוקר היא הופיעה כאן עם אבא שלה...ולקחו המון דברים למקום שבו היא מיתנדבת
נפלא לראות אנשים טובים ...שמוכנים לעזור... לדיגי ליסטה..... לאבא שלה ...ובכלל לכולכם כאן ..על כלכך הרבה נתינה ורצון ...ואהבה..ומסירות...וחיוכים... המון תודה שאתם קיימים.
חג שמח לכולכם.

Digi Lista

New member
../images/Emo8.gifמה הקדמת אותי?../images/Emo24.gif

בדיוק עכשיו הגעתי ושמתי את השקיות(וגם בדקתי קצת בתוכן יחד עם אחי כדי לראות מה יש ומה מתאים אולי לכיתה מסויימת כי יש רמות שונות)והתכוונתי להיכנס ולכתוב
גדולה אבל הקדמת אותי...
בכול אופן מאוד התרגשתי לבוא היום אחרי כמה חודשים של דיבורים ולפגוש אותך נורית אישה מקסימה,חייכנית ונדיבה מאין כמוך וכמובן לאסוף את השקיות והפוף שהוא באמת גולת הכותרת מבחינתי בגלל שכבר כמה זמן המחנכת של הכיתה מחפשת פוף בשביל לשים את הילדים קצת לנוח כשהמזרונים הבית ספריים תפוסים בכיתות אחרות או אפילו אצלנו בכיתה לא תמיד נשארים מספיק,הייתי בהלם מכמות הדברים(היא שומרת גם מכונת כביסה לגדוד נחשון) והחלטתי בגלל שהכמות באמת גדולה ומורכבת מהרבה דברים לחלק גם לעוד 2 מקומות(אחד הוסטל לחבר'ה מבוגרים עם פיגור והפרעות התנהגות בשכונה שלי כדרך להעסיק אותם שלא יתפרעו והשני לחברה בת שירות לאומי בכיתת סי.פי ברמה טיפה יותר גבוהה מממוצע האוכלוסיה אצלנו) את מה שלא מתאים לאוכלוסיה אצלנו וככה יהנו יותר גורמים מהתרומה הנדיבה הזאת(מה שכן הבובות שיעברו כביסה,הקלטות וידאו המצויינות לילדים,חלק מהדיסקים ומשחקי קופסה ברמה יחסית פשוטה נשארים אצלנו ללא ספק),בינתיים הכול אצלי בבית עד אחרי חופש פסח,אני אסדר ואמיין את הדברים על מנת שכשיגמר החופש אפשר יהיה פשוט לקחת מה שמיועד אלינו ולחלק
. מזכירה לך נורית שאת מוזמנת לבקר אצלנו מתי שתרצי,אני בטוחה שנקבל אותך בחום לפחות בכיתה הספציפית שאני נמצאת בה(ובטח גם בכיתות אחרות אבל על הכיתה שלי אני יכולה לקחת אחריות אישית)וכמובן
גדולה על כול המאמצים,היוזמה המבורכת והרצון הטוב והמרגש לעזור ולתרום,כן ירבו כמוך

ע ו מ ר 4

New member
../images/Emo51.gifאת מקסימה../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

בשמחה אבוא לבקר.

Digi Lista

New member
הכבוד יהיה כולו שלנו../images/Emo140.gif

כבר יצא לכמה חברות טובות שלי לקפוץ לבקר בבית ספר(לא מצאנו זמן אחר להיפגש וחלקן גרות או משרתות רחוק בצבא אז אירחתי אותן אצלי בבית ברגע שאמרו שהן בסביבה ובבוקר הן עלו איתי להסעה אחרי שקיבלתי אישור מיוחד בגלל שבהסעות יש את העניין של הביטוח ואסור לעלות חופשי כול אחד)ככה שבאיזשהו אופן הצוות של הכיתה כבר רגיל שאנשים באים לבקר(יצא שחברות שלי עזרו גם להאכיל את הילדים,להוריד מכיסאות הגלגלים ולשחק איתם וזה בכלל מצא חן בעיני כולם)והצוות הבית ספרי כולו כבר נתקל כמה פעמים בזה שאני עורכת "סיורים מאורגנים" עם מי שבא ועד עכשיו לא ראיתי שום התנגדות מצד מישהו,אז ברור שבנאדם שגם הביא מלא דברים יתקבל בברכה
באמת
ענקית על הכול,דלתנו פתוחה בפנייך(אני מדברת כאילו אני המנהלת שם ואני בסך הכול בת שירות לאומי אבל אני יודעת שזאת הגישה בכלליות)

סגול לי

New member
נוריתוש איזה יופי לפגוש אותך פה

או יותר נכון גם פה. את ממש פעילה מה?

נועית10

New member
ביקרתי הערב בהוסטל מחמם את ה../images/Emo23.gif

מאוד מרגש לראות איך כולם חיים שם בבית אחד אוכלוסיה אוטיסטית בגלאים שונים, מקום מדהים לדעתי. אני מאוד התרגשתי להגיע לשם, נסעתי להביא להם הגדות לפסח ושי לחג ממתקים לחבר'ה שם ואין ספק שיצאתי משם עם תחושה של אני רוצה לחזור לבקר שם שוב. אליעד וגלית כל הכבוד על העבודה המדהימה שלכם והיה נחמד להכיר אתכם.

נועית10

New member
../images/Emo26.gifחלוקת מארזי מזון היום ומחר

בגבעתיים יחולקו המארזים היום בשעה 18-20 ברחוב הכנסת 6 ליד ביה"ס גורדון בגבעתיים אחראית חלוקה- סיגלי 5 בשעה 20 אנחנו סוגרים שם את החלוקה אנא מכם הקפידו להגיע בין השעות 18 עד 20 בראשון לציון יחולקו המארזים היום ומחר משעה 17 עד 20 רחוב משה בקר 30 אזור התעשיה הישן מול מוסך U.M.I היום אני אהיה שם בחלוקה . אנא הקפידו להגיע בזמן ומי שלא יכול היום יגיע מחר. מעבר לכך אין לנו אפשרות בימים אחרים או שעות אחרות. בחיפה אזור צפון - אחראית חלוקה נירה 63 נעדכן כאן בהמשך שעה ויום חלוקה. תודה על שיתוף הפעולה.
החלוקה מיועדת רק למשפחות שנרשמו אצלנו ברשימה.

amalhost

New member
תודה לנוח גיל ולעמותת קרן ישעי

תודה נוח על ההיענות המהירה ועל המענק לצורך רכישת מזון לארוחת חג חגיגית במיוחד. דיירי ההוסטל הצוות ואני מודים לך מקרב הלב. תודה לך נועית על החיבור עם עמותת "קרן ישעי" איתמר רומנו - עו"ס מנהל הוסטל ע.מ.ל הרצליה עמותת "מרפא לנפש"

מרגש מאוד

לקרוא את הדברים, שנאמרו בשמם של כ- 20 חוסים, שאינם יכולים ואינם יודעים, כיצד לומר "תודה". בסך הכל מדובר כאן במשהו קטן וצנוע למדי לאחר שרק לפני חודש השתתפנו בחלוקת "משלוחי מנות" לילדים, שהיו מאושפזים ב"הדסה עין כרם", ולןא זכינו לתגובה כלשהי (אך העיקר שהילדים נהנו) וממש בשעות אלו מתקיימת קייטנה לילדי שדרות, שעברה עליהם שנה קשה מאוד (מקווה לרשמים מהקייטנה מיד לאחר חג הפסח), ואי"ה מיד לאחר שובנו מחופשת הפסח נשמח להיות אתכם שוב ולעזור בכל מה שרק נוכל. בינתיים אתם מוזמנים לבקר באתר היפהפה שלנו וגם בו תוכלו לראות מפעם לפעם חידושים ורשמים מפעולות שונות למען הקהילה. איך אפשר בלי לומר תודה לנועית היקרה - מנהלת הפורום, שממש מרגש לראות את פעילותה לשם שמים ממש. אני יודע היטב, שצריך המון כוח וסבלנו לעשות את מה שהיא עושה, וראו באיזו שקידה ובאיזו התלהבות... אז לכולם - פסח כשר ושמח, ושנזכה לשבת לליל הסדר כבני חורין אמיתיים בתפילה, שלא יהיו חולים ועניים (מובטח לנועית, שהיא לא תישאר מובטלת. היא כבר תמצא תחליף לעיסוק הנוכחי...), ושנזכה תמיד הרק לעזור זה לזה בכל.

מתבצעת כעת ומחר בבוקר חלוקת פירות!

ארומה רוני התקשר אלי עכשיו ומסר לי שיש עכשיו חלוקת פירות שמתבצעת היום עד השעה 23:30 ומחר בבוקר מ-10 עד 12. בתל אביב .יש שם המון המון פירות. אם מישהו רוצה הוא יכול לגשת לשם ולומר שהוא מהפורום ולקחת. להלן פרטים: הכתובת: רח' מוצקין 4 תל אביב, קרוב למשטרה, ולדיזנגוף ז'בוטינסקי. שם איש הקשר היום- אייל טלפון שלו : 052-3420050 אשת הקשר מחר: תמי 0506485548

נועית10

New member
../images/Emo91.gifלהתקשר לברר אם נשאר

לפני שנוסעים לשם כי שנה שעברה נסעתי וכבר לא נשאר.

נועית10

New member
תודות-לאילן בן דב,חב' לוטוס וחב"ד

סיכום ותודות חלוקת מארזי מזון בפורום למען הקהילה ובפורום נתינה מהלב. אני רוצה להודות אישית ל-אני רוצה להודות בשם 170 משפחות לתרומה הנדיבה שאופשרה ע"י אילן בן-דב וחברת לוטוס בניהולו של קובי. כמו כן, אני רוצה להודות לרונן זינגר מצעירי חב"ד שסייעו רבות ועמלו למען תרומה, חלוקה והכנת מארזי מזון מלאים כל טוב כגון:מזון יבש, מצות, ירקות,ביצים ופירות. קיבלנו וחילקנו 170 מארזים מזון למשפחות מראש פינה ועד באר שבע. העברנו מארזים לכל מי שביקש בזמן. החלוקה נעשתה ב-3 מוקדים: 1. בחיפה - החלוקה רוכזה ע"י נירה 2. בגבעתיים - החלוקה רוכזה ע"י סיגלי 3. ברשל"צ - החלוקה רוכזה ע"י נועית וטליW מנהלת פורום נתינה מהלב. אני השתדלתי לעזור למי שהיה צריך עזרה. תודה ענקית לכול המתנדבים, המשנעים והאנשים שנרתמו לעשייה המשותפת עימנו ע"מ להאיר ולשמח ולאפשר לחגוג את חג פסח כראוי ל-170 משפחות ברחבי הארץ.

../images/Emo51.gifענקית לכל האנשים שעמלו

ימים כלילות כדי לשמח את המשפחות לחג. תודה לנועית,טלי,נירה ,לכל המשנעים ותודה לכל האנשים שנרתמו למשימה.

נועית10

New member
../images/Emo51.gifל-mevin inyan על המארזים

תודה ענקית ל-mevin inyan שתרם לנו מארזי מזון לטובת משפחות מאשדוד וב"ש ודואג לסייע לנו כל חג בחלוקת מארזי מזון בדרום הארץ. מאחלת לך ולמשפחתך ולכל האנשים השותפים לעשייה שלך חג שמח וישר כח.

נועית10

New member
../images/Emo51.gifלמוטיא על תרומת המארזים

תודה ענקית מכל הלב על תרומת מארזי מזון שנתרמו למען 6 משפחות במרכז הארץ. תודה איש יקר על האיכפתיות, הדאגה והמסירות והנתינה הרבה שלך ושל חברייך למען המשפחות. מאחלת לכם בברכת חג שמח והרבה אור בחג פסח. אין ספק שעזרתם לנו לשמח בחג פסח עוד משפחות בישראל.

נירה63

New member
תודה לנועית על משלוח חוברות

צביעה עבור ילדי בית חינוך גיל. החוברות יועברו לאחר החג. תודה רבה על הדברים.

למעלה