סיוע ועזרה לחג פסח

סיגבי

New member
נירה - סיגל עדיין מחכה שתבואי לקחת

את הדברים. אם אין לך צורך בהם - רק תודיעי.........
חג שמייח..............

נירה63

New member
סיגבי יקרה שלחי לי בבקשה פלפון של ס

סיגל, איני זוכרת באיזה בית היא גרה, בבקשה שלחי לי ועוד היום אתקשר ואתאם עם סיגל. תודה רבה וחג שמח.

נועית10

New member
../images/Emo51.gifלחב' סאני סמסונג+הנהלת תפוז

תודה ענקית לעובדי חברת סאני סמסונג פלאפונים שעזרו לנו באיסוף ותרומת שפע ממתקים למען הכנת חבילות שי מדהימות לפגועי נפש ואוכלוסייה חריגה. כמו כן תודה על תרומת חוברות צביעה עם שירונים ודליים ענקיים דקורטים לממתקים.
להנהלת אתר תפוז שתרמו לנו 200 הגדות לפסח שיועברו למוסדות ברחבי הארץ. אז למי הועברו התרומות:
בית חינוך גיל בחיפה לילדים עם פיגור שכלי- חוברות הצביעה ודליים מדהימים.
ניצנים-פנימייה פוסט אישפוזית במרכז הארץ - דלי עם שפע ממתקים והגדות לפסח.
הוסטל לאוסטיסטים באבן יהודה - חבילת שי ממתקים והגדות לפסח.
הוסטל לפגועי נפש בתל אביב - חבילת שי ממתקים והגדות לפסח.
הוסטל לפגועי נפש בהרצליה- חבילת שי ממתקים.
מצפה ים - מעון סגור לנוער בסיכון - דלי עם שפע ממתקים והגדות לפסח.
מרכז חירום לילדים בפרדס חנה - הגדות לפסח.
מעון לימן בכ"ס לילדים חריגים - הגדות לפסח.

נירה63

New member
חוברות הצביעה לא הועברו לבית חינוך

מאחר וקבלתי את התרומה ביום חמישי אחרי הצהרים, הילדים כבר יצאו לחופשת פסח. החוברות אצלי ויועברו רק לאחר שהילדים יחזרו למוסד לאחר חופשת הפסח.

נועית10

New member
דלי הממתקים שהועבר לפנימית נצנים

פנימיה פוסט אישפוזית לנוער במרכז הארץ.

נועית10

New member
../images/Emo77.gifחבילות שי שנתרמו ע"י חב' סאני

שפע ממתקים תרמה לנו חברת סאני והכנתי 5 אריזות שי מדהימום שהועברו למקומות הבאים:
דלי ממתקים ענק לפנימיה פוסט אישפוזית - ניצנים במרכז הארץ
הוסטל לפגועי נפש בת"א
הוסטל לפגועי נפש בהרצליה
הוסטל לאוסטיסטים באבן יהודה
הוסטל סגור לנוער בסיכון בהרצליה

נועית10

New member
200 הגדות לפסח תרמו הנהלת../images/Emo43.gif

קיבלנו מהנהלת אתר תפוז 200 הגדות לפסח שהועברו למקומות הבאים:
פנימית ניצנים- פנימיה פוסט אישפוזית במרכז הארץ.
הוסטל לאוסטיסטים באבן יהודה.
הוסטל לפגועי נפש בתל אביב.
הוסטל סגור לנוער בסיכון בהרצליה.
מרכז חירום לילדים בפרדס חנה.
מעון לימן בכ"ס לילדים חריגים.

אiרין

New member
נועית מתוקה תודה רבה על ההגדות

הילדים בגן כל כך שמחו לראות את ההפתעה ועוד יותר הצוות ,שממש התרגשו. כל מתנה שכזו ,מחממת להן את הלב והן מודות מקרב לב על הכל. ההגדות הצליחו להגיע ממש רגע לפני לכתם של הילדים הביתה. מזל. שיהיה לך חג שמח ומאושר. תודה רבה על המאמץ ונגיעת הקסם בילדים שלנו. תודה להנהלת תפוז מקרב לב על התרומה.

נועית10

New member
אין עם מי לחגוג ליל סדר,אתם לבד../images/Emo35.gif

יש לנו משפחות ברחבי הארץ שישמחו לארח לליל הסדר משפחות שאין להם עם מי לחגוג ואנשים בודדים. כתבו לנו כאן בפורום או שילחו לי מסר ואשמח לקשר אתכם עם המשפחות. תודה

נועית10

New member
../images/Emo88.gifיש 6 משפחות שמעוניינות לארח

חברים אם מישהו זקוק לאירוח לליל הסדר אז יש לנו 6 משפחות מרחבי הארץ שהתנדבו לארח. להלן עדכון מהיכן המשפחות המארחות: משפחה בנימינה. משפחה מצפת. משפחה מעמק יזראעל(ליד עפולה). משפחה מירושלים משפחה מטירת הכרמל משפחה מכרמיאל כל מי שמעוניין להתארח ואין לו היכן לחגוג ועם מי מוזמן לכתוב לנו בפורום או לשלוח לי מסר עם טלפון שלו ואשמח לקשרו עם המשפחות. תודה

חנה1507

New member
היי

בעלי עובד בליל הסדר לכן אולי יש משפחה באזור לב תל אביב שאוכל להצטרף אליה לליל הסדר. חנה

יפ11

New member
את מוזמנת בשמחה../images/Emo13.gif

שמי יפית טפר מחולון אנחנו זוג נשוי שמארח בביתו . השנה רק אחותי בעלה עם הילדים ,לכן יש המון מקום והמון אוכל!!!!!נשמח אם תיצרי איתנו קשר ל 0523890312 .

M הדרך

New member
אירוח לליל הסדר בבאר שבע

אנו מוכנים לארח 2 אנשחים לארוחת ליל הסדר. ניתן לפמות במסרים או בטלפון 054-7843411 מעניין...הפנינו בקשה לאגודה למען החייל ונאדה...פחדנו מהתקלה של הרגע האחרון..שהם יחזרו אלינו..ובסוף כלום...אז חבל..כי יש לנו מקום בלב ומקום בבית... בכל מקרה שיהיה חג שמח לכל בית ישראל

שלום ולילה וטוב לכולם

שמי דודי אני בן 20 וחצי מהצפון, אני חייל בודד, גר בדירה עם עוד שני שותפים, אני משרת ביחידת דובדבן כרגע בשלב השני של קורס קצינים, נכון לעכשיו שני שותפיי לחדר סוגרים ולי אין איפה להיות, לא נעים לי להתארח אצל אחד מחבריי הצוות משום שארגיש מושפל בפניי הוריו יש הצעות ?

למעלה