דוריטוס מכניסה לכם פלפל לחיים!

שיר m

Well-known member
מה שבא לי באמת...

זה להכנס לחדר, לסגור את הדלת, להוציא את כל הדיסקים ממקום הכבוד שלהם, לשכב במיטה בעיניים עצומות ולהקשיב למוזיקה שאני הכי אוהבת ברצף בלי שאף אחד יפריע. אפילו שזה ייקח חודשים.

הייתי קופץ מהגג

נמרח על הרצפה קם לתחייה מקים דת חדשה שבה דוריטס גבינה אש תחשב למאכל האלים (וגם הסביח של יגאל במרכז העיר ירושלים) וואי, נהייתי רעב...

Alien

New member
מה שבאמת בא לי לעשות..

זה לאכול ארוחת צהריים עם אנג'לינה ג'ולי ולתת לה קרטון דוריטוס מתנה עבור הילדים שלה . כי אם לחלום אז לחלום דוריטוס
.

לפרוש מהמקצוע היבש אפור ומעופש שאני כבר עובדת

בו 15 שנה. להתמסר לרוחניות במלוא מובן המילה. אם הייתי יכולה נוסעת למנזר שתקנים איזה חודש ימים. לא מדברת עם אף אחד וחוזרת לעשות ארבעה ילדים (ולהצליח אפילו בלי טיפולים..)

lizabol

New member
מה שבא לי כבר ובאמת בוער לי אששששששששש זה...

לעשות פוס ושהבן זוג שלי והילדים יהיו במקום טוב אבל רחוק ממני (-: (לזמן מה) לשבת במרפסת של הסוויטה ברויאל ביץ עם כוס מרגריטה כשארבעה בחורים חתיכים עושים לי מסאז מפנק ושף פרטי שישכין לי מנות של כבד אווז ברוטב פירות יער אחחח אלוהים האם זה יקרה מתישהו?<

dodedd

New member
בא לי

בא לי להיכנס לג'קוזי פרטי מלא בשמנים ארומטיים, לאור נרות, מוסיקת רקע נעימה, בקבוק שמפניה וספר טוב ולהישאר שם עד שאסיים את הספר ואת השמפניה בלי שאף אחד יפריע לי באמצע

eladisko

New member
מה שבאמת אני הייתי רוצה...

כל חיי סבלתי מחרדות ומהשמנת יתר. מספר רב של דיאטות לא ממש הועילו לי והרבה פעמים הלכתי לדיאטנית וזה לא עזר מה שהייתי רוצה לעשות אם היו לי הכוחות הנפשיים והאומץ הוא ללכת למקום בחו''ל ששם עושים ספורט ומורידים במשקל ולהוריד מעליי את המשקל העודף שתמיד גרם לי לסבל רב.גם הזדמנות קצת לקבל קצת שקט...

telefe

New member
מה שבא לי לעשות עכשיו אם יכולתי זה:

לקחת אטלס ארצות, לבחור מדינה אחת באופן אקראי ובעיניים עצומות! לקחת את דף המדינה שיצא לי מבלי להסתכל איזה מדינה יצאה לי, לתת את הדף בשדה תעופה לפקידה ולהגיד לה שאני רוצה לטוס למדינה שבדף! מבלי לדעת לאן ולאיזה מדינה אני נוסע עד שאני נוחת בארץ האחרת שיצאה לי! זה ממש מטורף, מרגש, מיוחד ומכניס טעם, צבע ופלפל לחיים!!!

j a s o n

New member
מה שבא לי לעשות.....

הייתי מוכן לעזוב הכל ולטוס לאפריקה למשך חודש שלם , להתארח אצל שבט אפריקאי נידח לתקופה של חודש . ללמוד את כל רזי סודות השבט , כיצד הם חיים , כיצד הם צדים ומה הם אוכלים ,לחגוג עימם את כל הטקסים המפוארים ולדעת מה פשר כל טקס וטקס בשבט , ללמוד את שפתם אפילו במעט , פשוט להיות אחד מהם , להתנתק מהעולם , מכל אותה מדייה אשר משתלטת עלינו מכל עבר , להכנס לחוויה חד פעמית בחיים . אני מאמין שאחזור בן אדם אחר , עם השקפה שונה על חיי היום היום הבנאלים .

yami 777

New member
ואני הייתי

קם בבוקר, לשם שינוי לא לעבודה... שומע כמה שירים בפול ווליום, ומתכנן טיול בארה"ב... קזינו, מעודונים, מסעדות ושופינג...

פיטפיט5

New member
../images/Emo10.gifלי הכי בא לאכול

פרוסה עם שוקולד אורז פירה שניצל ירקות פירות בקיצור משהו שהוא לא אינשור!!!(למי שלא יודע מה זה זו פחית שמחליפה ארוחה) מאחת רזה רזה שחטפה מחלה של היצרות הוושט ולא יכולה להכניס שום דבר מוצק לתוך הכיבה

Bleeding BitcH

New member
אני...

אם הייתי יכולה והיה לי את הכסף והאמצעים, הייתי בונה מתחם מיוחד לחתולי רחוב או חתולים שננטשו, שיהיה להם מקום לחיות ולשרוד. זה הכל :}

levisds

New member
הכי הכי בא לי

לקחת חופש ללא הגבלה מהעבודה ולקחת את שלושת יילדי סתיו דניאל ואיליי לטיול מסביב לעולם בכל אתרי הפארקים שיש להשתגע ולהשתולל בלי הגבלה ובלי לחשוב על כלום רק על איך להנות ולכייף לזלול שטויות ולאכול מה שבא לישון מתי שבא ולהנות מהעולם. שלילדים שלי תהיה ההרפתקאה הכי בעולם ושכל רגע איתם יהיה הכי הכי קסום בעולם.

למעלה