דוריטוס מכניסה לכם פלפל לחיים!

סם ופטל

New member
../images/Emo70.gif../images/Emo47.gif../images/Emo23.gif../images/Emo213.gif../images/Emo115.gif../images/Emo183.gif../images/Emo194.gif../images/Emo182.gif

מה הייתי עושה אם יכולה לעשות עכשיו מה שבא לי באמת, הייתי מבטלת את לימודי המתמטיקה כמקצוע מוגבר, ומגדירה אותו כחובה של 2 יחידות בלבד (או פחות?). כמובן שלא אתנגד גם לטוס קצת בעולם - לניו זילנד, נפאל, סין וכו'...

wonderhug98

New member
הכי הייתי רוצה... ../images/Emo189.gif

לעבור אל עולם המתים ולתת לגיסי האהוב לטעום מהחטיף המהמם הזה. הוא מאוד אהב חטיפי תירס קראנצ'יים ומתובלים... והטעם הזה ידליק לו את הצורה... אולי זה אפילו יחזיר אותו לחיים
אבל אל תהיו עצובים... טוב לו למעלה. הוא לחש לי את זה פעם בחלום

גלית757

New member
הדברים שבא לי לעשות עכשיו

לקחת את אחותי ואמי לחופשה בת שבוע ימים ולמלא את כל משאלותיהן כפי שמגיע להן:לפנק אותן בסוף שבוע בצימר בצפון,לקחת אותן למסע בזבוזים על חשבוני,לקחת אותן למסעדות הטובות ביותר

בא לי בא לי בא לי !

נכנסתי לעול המשפחה כ"כ כ"כ מוקדם , למרות המתנה הנפלאה אני מרגישה תחושת פיספוס אדירה.. לא יצאתי ל " טיול אחרי צבא" לא בילתי הרבה, ולא ראיתי הרבה, המצב לא ממש קל ואנחנו מנסים להנות פעם ב... אבל פעם ב........... הייתי שמחה לקחת שבוע, רק שבוע! של נופש אמיתי , נקי, לא כזה של קניות ובאלגן... רק חופש, רוגע ושלווה... א-מ-ן !

ayelet102

New member
איזו פנטזיה מממממ

מתעוררת בבוקר עם מסג מענג, אוכלת בורקס לא בריא, מנשנשת חטיפים בהגזמה בארוחת בוקר ומקנחת בשוקולד עסיסי ולא משמינה נכנסת לבריכה מחוממת עוצמת עיניים נהנת ממוסיקה מרגיעה ושוכחת את כל המכואבים שלי ת כל הגיהנום שעברתי פשוט נהנת מהרוגע ומחוסר מחשבות תודה.

שריתה3333

New member
מה שבא לי לעשות עכשיו:

מה שבא לי זה להקיף את העולם בחודש אחד ולהיות לפחות יום אחד בכל מדינה בעולם!!!!!!!! זה יהיה גדולללל.....XD

tamir2503

New member
אם יכולתי לעשות מה שבאלי...

הייתי מכסה את החדר שלי בפלזמות, מתקין מערכת קולנוע ביתית, ומוכר כרטיסים לכל הארץ

zeev7406095

New member
מה שבאמת בא לי לעשות עכשיו

זה פשוט לעזוב את העבודה המעפנה שלי לגשת ישירות לבנק לרוקן את כל החסכונות לגשת לסופרים ופשוט לקנות את כל הדוריטוס שרק אוכל במה שנשאר לקנות בלונים ופשוט כמו בסרט "למעלה" לצאת למסע מסביב לעולם עם הבית האהוב שלי שכעת הוא גם מלא בדוריטוס במיוחד ה"חם אש" ,פשוט לראות עולם ולא לעשות שום דבר חוץ מלאכול ולהנות מהעולם המופלא שלנו

peavy

New member
מה שהכי בא לי עכשיו...

זה לזכות באייפוד טאץ', להטעין עליו שירים ומשחקים ואז פשוט לשכב בנחת על הספה עם שקית של חטיף דוריטוס גבינה חריףףף אששש ולהקשיב לשירים שאני אוהב... ואין כמו דוריטוס שיגשימו לי את הפנטזיה הקטנה הזאת
(קצת התחנפות לא הרגה אף אחד, נכון?
) אז תצביעו לי בהמוניכם!

בקשר לשאלה

אני הייתי מחזירה את סבא שלי מצד האבא לחיים(הוא ניפטר והוא נורא חסר לי) הייתי נוסעת עם המשפחה שלי לחו"ל ונהנת איתם:)

בקשר לשאלה:)

אני הייתי מחזירה את סבא שלי מצד האבא לחיים(הוא ניפטר והוא נורא חסר לי) הייתי נוסעת עם המשפחה שלי לחו"ל ונהנת איתם:)

Rachel1987

New member
אם הייתי יכולה לעשות מה שאני באמת רוצה -

הייתי אומרת לה שהתאהבתי בה מהרגע הראשון שראיתי אותה בכיתה, אבל שלא היה לי האומץ לעשות משהו בקשר לזה.

121214

New member
בא לי להגשים את החלום לרזות ב-א-מ-ת!

תקראו עד הסוף ותנו לי איזה סיכוי טוב.. להיות רזה באמת.. (זה ממש אבל ממש קשה) אבל לא איזה ציפלון מת.. להכיר את האחת .. שאחיה איתה לעד.. ולא אעזוב אותה לבד.. אפילו רגע אחד.. לעשות תואר ראשון ואולי גם שני.. אבל עדיף מינהל עסקים שיהיה רציני.. לפתוח עסק.. ולעשות כסף .. להביא ילדים ולחיות עם האחת שלי לנצח נצחים.. להיות האבא הכי טוב בעולם ולחיות את החיים כי הם יפים וקצרים הא ושכחתי עוד משו.. לזכות בהגרלה הזו כי באמת אם כבר לא עליתם לTOP.. תתנו לאחד שמגיע לו.. שיהיה לי מה לשמוע שאני מתאמן בחדר כושר.. וזהו..

tal872

New member
למה שניתן לך כבר?

כל אחד רוצה לשמוע שירים,למה שאני אתן לך? רק בגלל שאתה בחדר כושר? חוצפה לבקש את זה בכלל !!

רק אם זה לא אכזרי מידי

שכל אלה שיש להם קצת כח אבל פחות ממה שהם חושבים:רופאים,חברי ממשלה,מפקדים שצריכים לחשוב פעמיים(אם לא יותר)על כל החלטה מבחינת טובת הצד השני אך בסוף פועלים ממניעים אישיים וכל אלה שיש להם עוד פחות כח,אבל הם בטוחים שיש להם הרבה יותר:אנשי שירות הציבור למיניהם,מנהלים,, שלפעמים עם עוד מינימום מאמץ הם יכולים לעזור לעוד מישהו מלהרגיש אבוד, וכל "הדוגמנים " של כלבוטק שהם סתם ממש לא נחמדים בא לי ש יתחלפו לכמה ימים ויחיו את ההשלכות של המעשים שלהם, אבל אז יקבלו אפשרות לתקן...כמובן

Ker

New member
כמה דברים שעולים לי לראש עכשיו .....

1. לקפוץ באנג'י עם חוט תפירה 2. לשרוק ב-98 שפות 3. לגשת לסופרפארם ולהתיז על הדיילות המעצבנות במחלקת הבשמים סנו מוד בשאלה אם יש להם את הבושם הזה
4. לשלם על הקניות בסופר עם מטבעות של 10 אגורות כשאחרי תור ארוך של אנשים חסרי סבלנות .

למעלה