דוריטוס מכניסה לכם פלפל לחיים!

noa l2

New member
הלוואי ש...

לקנות מלא מלא שקיות דוריטוס בכל הטעמים ולנסוע לכל העולם (ובמיוחד למקומות שאני רוצה לבקר בהם) ולתת לאנשים לטעום מכל הטעמים, וככה בטוח אנשים יאהבו את הדוריטוס וזה יהיה הישג ישראלי מטורף! דוריטוס יהיה זה שישים את ישראל באופן מובהק (וגם טעים
) על המפה... בטיול הזה אני אקח את המשפחה שלי גם לכל המקומות הכי שווים בעולם ושיש בהם הכי הרבה סיכוי שיאהבו בהם את הדוריטוס!!!!! – בעצם זה כל העולם, כי מי לא אוהב את החטיף המתובל והפיקנטי הטעים ביותר בעולם?!

klik6

New member
אם הייתי יכול..

הייתי מעלים את כל שונאי ישראל מהעולם משחרר את גלעד שליט עושה שלא יהיו אנשים רעבים בעולם חוזר אחורה בזמן לימי הביניים לתקופה של האבירים והממלכות

sweet lit

New member
לתרום וכמה שיותר

אני לא מדברת מבחינה כספית.. אלא לתרום לחלשים מאיתנו בצורה אמיתית.. אם רק הייתי יכולה הייתי הולכת להתנדב בעמותת חיות וגם בעמותות של ילדים חולים ואנשים הזקוקים לעזרה פיזית.. כסף הם יכולים להשיג מהתרומות אבל אין כמו החום והאהבה שאפילו החיות שנזרקות לרחוב זקוקות לזה. (אני עובדת כל יום ומתחילה ללמוד איןן לי זמן להתנדבות) חבל שבשנים עברו לא הבנתי את זה כמו היום

defrat

New member
אם הייתי יכולה...

מה שהייתי הכי רוצה לעשות בעולם זה לטוס מיבשת ליבשת במשך שנה שלמה ולבקר בכל בכל פלאי תבל שקיימים בעולם. כמובן שהייתי לוקחת איתי את כל טעמי דוריטוס כדי שיהיה מה לנשנש בכל מקום שאגיע אליו ולהרגיש טעם של בית...

orelie

New member
../images/Emo133.gif זה מה שהייתי עושה אם הייתה לי האפשרות

כשואלים אותי מה הייתי הכי הרבה לעשות עכשיו, אין יותר קל וטבעי מלקפוץ ולענות: לעזוב הכל ולצאת לחופש.... freedom אז זהו שזה לא מה שאני הייתי רוצה. אם הייתה לי האפשרות, הייתי חוזרת בזמן. לא בשביל להיות שוב צעירה, לא בשביל לחיות חיים אחרים אלא אף ורק על מנת לתקן.... לקחת בחזרה את המילים הפוגעות, המבטים הקשים שפיזרתי.... למחוק את האכזבות שגרמתי לאחרים מבלה יותר זמן עם האנשים שכבר אינם ומפיקה את המרב מכל שנייה שברחה לי בן האצבעות זה מה שהייתי עושה אם הייתה לי האפשרות יעל

mhaifas

New member
../images/Emo23.gif מה שבאלי לעשות באמת: (מכל הלב) ../images/Emo23.gif

זה להגשים את חזונו המדהים של ג'ון לנון ולהחזירו לחיים, ועוד לצעירותו.
שיחבר שירים על כמה העולם נפלא,
עולם של גן עדן,
ללא דתות,
מלחמות,
מדינות,גבולות,דרכונים,
רכוש, ושכולם מתחלקים ואוהבים אחד את השני
, עולם של אחווה ושלום.
אחח איזה עולם נפלא זה היה אילו יכולתי להגשים את חזונו של ג'ון לנון.

yanshuly

New member
רצון עם שליחות

מה שהייתי רוצה להיות זה מורה ומחנך במדנית ישראל. יצא לי ללמד במסגרות שונות 3 שנים בבתי ספר כמו יחק שדה בבת ים, אורט צריפין ובבן שמן. מה שראיתי זה מורים שחוקים שמקבלים שכר מינימום ומפוטרים כל שנה כדי לא לקבל קביעות מורים ברמה מוכה שלא מפוטרים כי אין כח אדם איכותי יותר מכיוון שאין תקציבים ואני יודע שאם אני אלך בכיוון הזה אני לא אוכל לממן את עצמי ויותר מזה לא משפחה בעתיד

marshmello

New member
אם הייתי יכול

הייתי כבר עכשיו יוצא מהשיגרה האפורה בה אני נמצא, אבל ממש! איך הייתי עושה את זה? הייתי מזמין כרטיס טיסה לירח בדקה התשעים (עם מחיר בריצפה כי מדובר ב'עכשיו'), הייתי אורז חבר קרוב ושנינו היינו יוצאים לראות עולם - פשוטו כמשמעו. שמה מחוץ לכדור הארץ החיים נראים אחרת. הייתי יוצר קשר עם יצורים מעולם אחר שטרם נראו לנו, אולי רק הבליחו מפה לשם בשמים ממעלה...הייתי לומד את התרבות שלהם ומלמד אותם מהי נתינה ואהבה, כי אצלם הרגש מוסתר, וכמעט לא קיים. הייתי מספר להם על ההיסטוריה שלנו כיצורי אנוש, על ההתפתחויות המדעיות שבחזית הטכנולוגיה כמו פענוח הגנום האנושי, פיצוח מבנה הריבוזום וכן, טיסה מחוץ לכדור הארץ...! ולבסוף, הייתי מצלם סרטון למזכרת, בו אוכיח שיש חיים מחוץ לכדור הארץ, והם אפילו ידידותיים! אח, אם רק הייתי יכול

ketrina

New member
להקים אחוזה ליד אשל הנשיא

באחוזה יהיה בית מפואר בן 2 קומות,שהקומה השניה משמשמת כאכסניה יוקרתית וחינמית לעוברי הדרך ולבאי ההופעות,כי כמובן שהקומה הראשונה תכלול אולם הופעות מפואר ויוקרתי,כולל גן להופעות ,כרם ענבים,שדה ענק של פרחים ולמעוניינים באוירה ממש טבעית-שטח מדברי של הנגב. אחרי הקמת האחוזה והזמנת אומנים להופעות חינם,נקים כרכרות שיובילו מין הכביש הראשי עד לבית האחוזה.נדאג לאורווה ולאנשי תחזוקה והסדרת תשלומים לכמה שנים מראש עם חברת החשמל,מקורות ,וכל ההוצאות החודשיות. אחרי שהאחוזה תוקם ותתוחזק מאוד בא לי לטוס לפינלנד עם מדריך/כה דוברי השפה ועשות טיול 'מקומיים'-סיור של הדברים שחשובים לא לתייר,אלא למי שגר שם.אשכור שם דירה, אלמד את השפה ואמצא עבודה. :)

9sagi

New member
מה שהייתי עושה

אני הייתי משנה את כל מערכת החינוך בארץ. הופך את בתי הספר למקום שכיף לבוא אליו ולהימצא בו במשך היום. גם לימודים גם חוגים וגם כיף. אבל כשנגמר היום מגיעים הביתה בלי ספרים ומחברות ובלי שיעורים ומטלות ולא מתחיל עוד יום לימודים מתיש בבית. הבית הוא מקום להיות עם המשפחה והחברים. מצידי שיום הלימודים יהיה ארוך יותר אבל בסיום יום הלימודים אין יותר חובות. הלוואי וזה יקרה בארץ בעתיד הקרוב!!!!!!!!!

wshanini

New member
מה שבאמת הייתי עושה

מה שבאמת הייתי עושה זה משנה את הסדר המקובל בחיים, כלומר: אחרי שמסיימים את התיכון והצבא לוקחים הלוואה בלתי מוגבלת ומתחילים לחיות בכיף. פשוט עושים את כל הדברים הטובים שמהם נהנים: מטיילים, נופשים, נוסעים לחו"ל, קוראים ספרים,הולכים לסרטים, מסעדות, חוגים, חברים .............. כאשר מרגישים שמיצינו זאת, מתפנים להקמת המשפחה. בזמן הקמת המשפחה נהנים מהטיפול במשפחה ואז ניתן גם לשלב לימוד מקצוע שבו נוכל לעסוק כאשר הילדים יגדלו. כאשר הילדים יצאו מהבית במקום לצאת לפנסיה, נתחיל לעבוד על מנת להחזיר את ההלוואות שלקחנו כשהיינו צעירים ועזרו לנו לחיות עד כה.

erez5457354

New member
‫אם הייתי יכול לעשות מה שאני באמת רוצה

הייתי טס לאפריקה עם אספקה של כמה טונות של דוריטוס ומתחיל לחלק לילדים לילדים שבאמת צריכים את זה

מה שהכי בא לי לעשות

זה לטוס בכל העולם ולראות בכל מדינה את הדרבי הכדורגל החם ביותר של אותה מדינה.

מה שבא לי באמת

אם היה לי כסף: הייתי קונה שטח ענקי, בונה בית 'ירוק', מגדלת פירות וירקות, מחזיקה כמה עזים, תרנגולות ומה שמתחשק וחיה עם משפחתי חיים בלתי תלויים (אוף דה גריד). הייתי מביאה עוד ילדים ומחנכת את כולם בחינוך ביתי ומבלה את כל ימי ולילותי עם המשפחה! הייתי מסדרת חלקות אדמה לכל אחד מהמשפחה הרחבה (והיא רחבה) שרק ירצה להשתתף בחזון. הייתי נרשמת ללימודים לא למטרת קריירה אלא בשביל ללמוד. ואם מתנתקים מהכסף: בא לי להיות אדם טוב יותר. לקום כל בוקר עם חיוך. לראות תמיד את חצי הכוס המלאה. להצליח לנהוג עם בתי (וילדי הבאים בעתיד) בסבלנות אין קץ. לסלוח. לבקש סליחה. לא לקחת ללב. ללמוד גם להגיד 'לא' בלי נקיפות מצפון. להקדיש יותר זמן לעצמי. ואולי בעצם כדאי להתחיל לנסות- לכבוד השנה החדשה.... בהצלחה לי.

asafme

New member
טס לניו יורק, שוכר אוטו מפואר, חוגג במסיבות..

טיול מסיבות ברחבי ארה"ב, ניו יורק, מיאמי ולוס אנג'לס. וכמובן עורך ים ביחסי ציבור לישראל- כי זה הכי חשוב כרגע.

למעלה