אני פורים אני פורים...

madam pompadour

New member
../images/Emo151.gif../images/Emo151.gif אני פורים אני פורים...

אז לכבוד פורים הקרב ובא עלינו לטובה, שקדה המאדאם על הרעיון הגאוני
של מפגש אפשרי שיאפשר גם לאלו מבינינו שעדיין לומדות להגיע לתל אביב
אבללללללללללללל...פורים יוצא בימים א' ו- ב'
ואנו נתקלות באותה בעייה נושנה של חזרה הביתה בשעות מוקדמות וכד'. ולכן הגתה המאדאם רעיון גאוני אחר (כי למאדאם יש IQ של חצי גאון) בדבר "משחק הגמדים" (ולא "משחק מקדים", כהרגלה בקודש
) בניצוחה של DREAM - אם תסכים. מה דעתכן

madam pompadour

New member
יש גמד ויש ענק....../images/Emo9.gif

והגמד שולח לענק שלו, בעילום שם, כל מיני הפתעות ודברים מדליקים עם מסרים ורמזים. הענק צריך לנחש בסוף "שבוע הגמדים" מי היה הגמד שלו. בבית הספר נהגו "לגמד" במשך שבוע ימים!!! כל יום הייתי מפתיעה את הענק שלי במתנה אחרת: פעם בתוך הילקוט, פעם על השולחן ופעם הייתי מוסרת את המתנה דרך מישהו אחר. כאן מתנה מקורית אחת תספיק, נראה לי. מי מגמד את מי?! זה כבר Dream תחליט.

../images/Emo45.gif רעיון מקסים ../images/Emo187.gif

לצאת גמדה-ענקית ו...גדולה מהחיים ! אני בעד.. אבל לא במקום המפגש, שיהיה בשעה: סבירה לא מאוחר... מיקום: איזור גוש דן..

DREAM111

New member
אני פה ואני אשמח לעשות את המשחק

אז יאללה בנות לשלוח לי מסרים עם כתובות לתיבת המסרים. התיבה תהייה פתוחה עד יום שלישי בערב ואז נעשה הגרלה בין השמות ונתחיל לחלק את זמן סיום המשחק נקבע עפ"י המפגש שנקיים לנו יחד. אולי באמת כדאי לתכנן משהו שמח ומבדח לכבוד פורים
מה דעתכן בנושא
בטוחני כי פורום שלושים הותיקים של שמנות ויפות יארגנו משהו לפורים אז צריך לחשוב אם רוצים לעשות משהו. מחכה לשמוע את דעתכן בנושא.

madam pompadour

New member
מגניבבבבבבבבבבבבבבב../images/Emo9.gif

אין כמוך. ידעתי שתסכימי...
שלחתי לך במסר האישי את הכתובת שלי ואלי כדאי לפתוח שרשור מיוחד לנושא כי לא כל הבנות קראו את השרור הזה.

למעלה