חדש: פינת המשחק-סיפור

maore

New member
../images/Emo15.gifחדש: פינת המשחק-סיפור

זה משחק שנתקלתי בו ברשת. הוא הולך כך:
המשתתף הראשון מתחיל סיפור - כותב את המשפט הראשון. המשתתף הבא בתור - צריך להוסיף משפט לעלילה, תחת המגבלה שהמשפט חייב להתחיל באות שבה הסתיים המשפט הקודם.
אחותי (תחת לחץ פיזי מתון) סיפקה לנו את המשפט הראשון:
בחווה אחת גרו שלושה עכברים. המשפט הבא מתחיל ב: מ

יילל עכברון ורדרד קטן.

אחלה רעיון- ניסיתי באמת לחשוב איזה משחק אפשר לשחק.... הבנתי נכון? לא אמורים להיות כאן שמות של ספרים או סיפורים קיימים אלא להמציא לבד, לא? אני ממליצה במשחק הזה לעשות בדיוק ההיפך מבחידה המאויירת- משפטים בכותרת וקשקושים בגוף ההודעה אם בכלל, כפי שאני עושה עכשיו...

maore

New member
נראה אותו מנהל את העולם עכשיו כשאין

לו גבינה, אמר.... (השארתי לבא בתור להחליט מי אמר). נראה לי ששורת הכותרת קצת קצרה כדי להכיל תמיד את כל המשפט.

אמר הצרצר הקטן אנטיוכוס

מאורה- כל הרעיונות שלך בהחלט טובים אבל אני מציעה שפשוט נרוץ עם המשחק שהוצע וננסה שהוא "יתפוס". כשהוא ייגמר יש לפנינו מספיק זמן לנסות את כל הוריאציות האחרות, כל אחת בתורה. ובמילים אחרות- יאללה, תמשיכו לשחק!(וסליחה על המשפט ההזוי, אני אחרי יום ארוך ומפרך...)

maore

New member
ספין-../images/Emo32.gif על ההצעה של דרקונית המזל

דרקונית, אפשר לשחק גם משחק שבו
כל משפט חייב להכיל שם של ספר.
אפשר גם שכל השמות, המקומות והיצורים לקוחים מספרים קיימים. וכל משפט חייב להכיל לפחות פריט מידע אחד שכזה.
ואפשר מראש לחבר סיפור שהוא המשך לספר או סיפור קיים. ואז כל אחד כותב פסקה שלמה במקום משפט בלבד. אולי המשך לספר החודש שיבחר. או לבחור סיפור קצר. (
בכלל לדון על סיפורים שהם קצרים ונגישים לכולם זה הרבה יותר קל, לא?)
להודעה הזו שרשרו הצעות נוספות למשחקים או את דעתכם והעדפותיכם בנודע למשחקים שהוצעו.

לא, לא פסקאות

<אומרת זו שהחיבור בבגרות בהבעה היה האחרון שחיברה> אבל משחק שמורכב משמות של ספרים זה נחמד במיוחד. את לא חושבת שאנחנו מעט מדי בשביל משחק כזה?

למעלה