שרשור התקדמות שבועי!

CibiHeart92

New member
../images/Emo148.gifשרשור התקדמות שבועי! ../images/Emo148.gif

קודם כל מזל טוב הגענו לעמוד שני XD ועכשיו כמו בשבוע שעבר, השירשור של מה שעשינו השבוע 3: עוד כמעט שבועיים לכנס!!!! כל מה שאני עשיתי השבוע זה.... המקדימה של החולצה. פאק!!! לא עשיתי כלום!!! ;; אבל זה לא שנשאר יותר מדי XD אני צריכה לעבור על הכל במכונת תפירה ואז לחבר את החלקים אחד לשני, הבעיה הגדולה זה הצווארון, והחגורות, שאין לי מושג איך לעשות סבתא!! ;; (LOL כפל משמעות ) מה איתכם גייז?

היו ^^

נציג את עצמי אז שמי מיכאלה צ'אן בת 14 וחצי D: מתחפשת לריטסוקה מלבלס עם חברתי שמתחפשת לסובי *_____________* מה שהספקתי לעשות השבוע ..זה להשיג חולצה לבנה מכופתרת עניבה ^^ מה שנישאר זה לחכות שחברה תסיים לתפור אוזנייםם ולקנות פאה ^^ בהצלחה לכולן 3:

נמנמ

... חולצה לבנה ,עניבה שחורה,מכנס שחור,פלסטר,זנב,אוזניים חמודות ... תמונה להמחשב ..>> הכי טובה שמצאתי >>

Sezuke

New member
בעיקרון,

לא היה יותר מידי התקדמות, אבל אולי תהיה בסופ"ש (היי עינב לול!) רק קניתי אתול בנחלה בד לבן לגלימה, אבל אני טיפה בבעיה על הגלימה שלו יש כתפיים שונות משעל החולצה עצמה, ולעשות את שניהם ולשים את הגלילה על הכתפיים ייראה קצת מוזר לא? אני מנסה לחשוב על פיתרון אני אוכל להוריד את הכתפיים שעל החולצה כשיבוא לי ללבוש את הגלימה (הוא לובש אותה רק שהוא לא בקרב XD לא שזה רלוונטי כרגע כן?) בצורה שיהיה לי נוח גם להחזיר אותם..

Keitarou

New member
התקדמות~

גזרתי את הבד למכנסיים, אני עכשיו עושה את הכיתוב שעליהם מלבד והכובע~> אולי עד הסופ"ש הבא אני אסיים אותו לגמרי! ^^

happy berry

New member
סיימתי בעיקרון..

יצא זוועה,תודה ששאלתם [או לא._.] אבל אולי אני אוסיף עוד בובה או משהו... צריכה פאההההההה!!!! והמון מייק אפ לבן כי יש לי צבע עור של שוקולד מריר [וגם אופי כזה...]

XannieChan

New member
אז..........

יש לי מול העיניים 4 קוספלייז כמעט גמורים, סיימתי את הקיי ממויאשימון <_<! נשאר לי ממש קצת מכל קוספליי, וקנו לי מניפה בגובה שלי במקום להכין אחת ^_^ ו...בעצם סיימתי 90% את הכל? XD

XannieChan

New member
והמניפה

שכניראה שאני אצטרך לצייר עליה את הציור המדוייק

למעלה