מעב"ר

../images/Emo141.gifמעב"ר../images/Emo141.gif

השרשור הקודם עבר עמוד, והוא גם לא קופץ
אז שרשרו את שיעוריכם בחוות השונות..

../images/Emo42.gif../images/Emo41.gif../images/Emo26.gifמעב"ר מיום רביעי.

הגעתי לחווה בארבע, כי לפני זה לא היה אפשר. הבאתי ת'כדרוי שוקולד! יאאיי!
חיחי. הקיצר, לא רכבתי ביום רביעי. אבל הדרכתי הרבה.. וגם הובלתי לדה חמודה, שזה השיעור השני שלה, והרגשתי שהייתה עליי אחריות פתאום! חח.. וגם עשיתי איתה טרוט. [אני הובלתי ת'סוסה] חיחי. היה מאודדד נחמד! אני מקווה לשרוץ בחווה ראשון ושני. ד"א- עידכנתי ת'בלוג שלי.

talkk

New member
השיעור הכיפי שלי! היה מושלם!

טוב, נשאתרי היום בבית, אבל כפי שידוע לכל העולם, המשפחה שלי אשפית בבזבוז זמן ומתכנון לצאת ב-11:15 לחווה, כדי להספיק גם להחליף רצועות לארכובות, זה הידרדר ל-11:40...יופי
... אה והיום פתחתי את התריס אצלי, ואני כזה מעלה אותו, פתאום קלטתי יונה! והיא עפה, ואני רואה שני גוזלים, תינוקות מתווווווקים!! אבל כנראה היא תחזור אליהם... אז הגעתי ב-12 לחווה, והבובי שלי היה טיפ טיפה מטונף, לא משו..
אז 10 דקות הברשתי, ופתאום אני קולטת את הסיוט שלי - הגג המזדיין הזה נפתח בצד השני והתחיל לדפוק! והלב שלי נפל לתחתונים, כי ידעתי שעוד רגע ילכו התחרפנויות פה לא מהעולם הזה (אפאצ'י המניאק היה קשור גם כן שם) אז קפאתי במקום ואמרתי לעצמי שיש 2 אפשרויות: או לקבל את המצב (העמבןןןן) ולנסות להרגיע את הסוס ולעשות איתו משו, או לקחת אותו לתא ושם לעשות את הכל... ואז כולם אמרו לי:"מה את לוקחת אותו לתא? את מפחדת ממנו?!" ואני ילדה מאוד מאוד עצבנית, אז פשוט ריססתי אותם עם הספריי צבע שהיה להם ביד, וכל השיער "היפה" של קובי ואיציק הלך לעזאזל... הם צבעו את סער בפול צבעים! ואני אמרתי שאני לא רוצה, כי מאיפה לי לדעת שמחר לא יהיו לזה השפעות על הסוס שלי? אבל שמרתי את המחשבות לעצמי
הניקוי פרסות היה חרא, ואני שונאת לנקות לו פרסות! ואז איכפתי, ושמתי את הרצועה החדשה לארכובה, בתקווה שהופסתי מספיק חורים (12) והייתי בטוחה שלפחות בלשים ראשיית רכיבה הוא יתחרפן - אבל גם זה לא! פשוט הרגעתי אותו בכך שהרגעתי את עצמי... והוא לא עשה בעיות!! מושלםםםםם ואז שמתי עליי הכל, לקחתי את השוט ועליתי...כמובבבבבן שהארכובה שלי הייתה ארוכה מדי ושהייתי צריכה להוסיף עוד 3 חורים... מזל שלמוטי היה שם את המחורר והוספתי כשאני על הסוס...טוב ואז עשיתי ככה הליכה איזה 4 סיבובים, והתחלתי טרוט, הוא היה עצבני, ולא האט, והייתה לי הרגשה רעה משום מה... ואז באתי לקבלטים, כי ידעתי שהיום לא נעשה קפיצות משו רציני, ולא היה לי אכפת או משו...אז באתי, ופתאום הבנתי מאיפה מתחילים לו כל הגאלופים! אם בקבלטים הוא רץ בקאנטר מטורף אז איך בקפיצות לא? ובסוף עשיתי כמה פעמים את הקבלטים מושלם, והעלנו את זה לאיקס פייייצייייי שבקושי ראיתי, ואז ככה בזמן שאני באה לאיקס גל אומר לי לעצור במקום. עצרתי, והוא אמר לי להסתכל אחורה, ואני קולטת את הסוס שחצי שלו בכלל פנה ימינה...ככה לויודעת להסביר ממש...ואז הוא הסביר לי איך לגרום לסוס להתיישר מול המכשול ועשיתי אתזה, ובאתי מכל הכיוונים, ואז האיקס הפך לאין&אאוט, היה אחריו אפרייט פיצי, ככה הוא עמד על 2 קונוסים ששכבו, כי לא היה לו חור בסטנדים...אז פסדר, באתי, והסוס פשוט רץ וגם דחפתי אותו למכשול, אז נפטרתי מהדורבנות והשוט, וניסיתי שוב... וכמובןןןן שתמיד צריכה להיות לי בעייה חדשה.. אני פתאום התחלתי להוריד את הראש למטה!!! עד שנפטרתי מזה!! אני ממש לא מאמינה! מאיפה זה בא לי פתאום?! ופתאום גם הסוס לא עובר לי לטרוט...ככה לפחות 200 דרבונים הייתי צריכה בשביל זה...הקיצר, העלנו את האין&אאוט ככה יותר גבוה, וזה היה הראשון אפרייט של איזה 60, והשני של 80, ואני ב-80 כמעט עפתי ממנו, כי אני פשוט זרקתי אותו בקפיצה!! הרגשתי שעוד רגע אני על הרצפה! במקום לשבת אחורה בין הראשון לשני, ואז לקום, ובלי לזרוק אותו, פשוט בכלל לא ישבתי, לא עצרתי... ואז באתי עוד פעמיים, ואמרתי לגל שלא הולך לי ושיסביר לי שוב (כן, אני בעלת קשיים בהבנה...) והוא אמר לי שהכל תלוי בגישה ההתחלתית שלי למכשול, ושכבר בקפיצה הראשונה, אני צריכה לשלוט בו. אז באתי שוב, ולא נתתי לו לעבור להליכה, פשוט פוצצתי אותו עם הרגליים ככה בבעיטה, ופתאום הגאון שלי עבר לטרוט! הבאתי אותו ישר למכשול, ככה בטרוט ממש ממש איטי, והוא לא עבר להליכה. ואז הוא קפץ את הראשון, ואני שוב כמעט עפתי ממנו בשני... וזה כבר היה הראשון - 60, והשני - 115... ואז אמרתי שאני עושה את זה פעם אחרונה כי כבר חרגתי משעות האימון, ובאתי שוב, בטרוט מושלמי, הוא היה מכונס, אסף את עצמו, אבל לא רץ, באתי הכי ישר שבעולם, הסתכלתי למעלה, נתתי קפיצה ראשונה, ישבתי אחורה, ובאין&אאוט, הרי אין זמן למשוך או משו, אבל העובדה שישבתי בין לבין כמו שצריך עצרה אותו, וקמת ככה כמו שצריך לשנייה, ופשוט הרגשתי שלא קפצתי כל כך גבוה או משו, וגם אחרי זה היה לי הרבה יותר קל לעצור, כי הוא לא הרגיש משוחרר... והייתי ממש מרוצה!!! ואז גל אמר לי שהסוס לא בכושר, ושאני חייבת להחזיר אותו לכושר, ואני אמרתי לגל שכל מה שהוא אומר לי אני עושה, ואמא שלי אמרה לו שאני ממש ממושמעת... אז אני הולכת להכניס אותו שוב לתוכנית כושר... עשיתי את זה פעם וזה עבד מצויין - 20 דקות לונג'+בערך שעה רכיבה, עם יותר קאנטרים, ויותר עבודה שמצריכה כושר כמו כיפופים למיניהם..הסוס מזיע הרבה יותר בקלות! ואני חשבתי שזה בגללי...חחחחח היום בכלל הוא התחיל להזיע אחרי האיקס הראשון הנמוך! אז לונורא, אני תוך שבוע אחזיר אותו לכושר! הוא יהיה מר שרירים..חחחחחח היה פשוט מעולה! והוא פשוט מאמי היה בסוף, כי הגג כבר דפק ממש ממש ממש חזק, ולא הזיז לבייבי שלי! והורדתי לו את הראשיית רכיבה, ואני כזה באה לשים לו את הראשיית בית, והיא התהפכה לי! שונאאאת שזה קורה!!! והוא יכל לברוח לי, אבל לאאא הוא עמד לידי וחיכה שאני אהפוך אותו! מוווותק! וזהו, יצאתי הכי מאושרת בעולם, ואני מרגישה שהשיעור הזה נתן לי המון, ושאני אשקרה מתחילה לשלוט בקאנטר שלו!! קלטו, הוא עשה קאנטר רגוע היום בלי פוזות ועניינים! הייתי ממש בשוק! אבל אולי זה כי הוא לא בכושר?! טוב, לא לדכא את עצמי, חחחחח יאאללללללה! איזה מגילה! נראה לי בחיים לא כתבתי משו כזה ארוך! סורי סורי סורי, אני ממש לא התכוונתי, וזה מיועד רק למי שקרא עד כאן, ולא פשוט גלגל לסוף ההודעה! עצלנים!
טוב, לאב יו
טל

talkk

New member
ואני אוסיף עוד משו קטן!

הביאו אלינו שתי סוסות ביצפר מהממות! OMG! יש לנו סוסות בחווה!!!!!!!!! בחיים לא היו לנו סוסות! (עופרה וחזה נחשבות?!) אחת לבנה כזה כולה, ברמה גבוהה, הביאו אותה בשביל השיעורים של גל, חתיכה וכוסונית (לא יותר מאלף
) אבל כל שנייה היא צוהלת! היא זקוקה לרגיעון ובדחיפות... השנייה היא בצבע באי, עם רעמה שחורה, בהיריון..
ואת הסייח נמכור, הוא סוסת ווטסרן למתקדמים, וסוסת אינגליש למתחילים, והיא מתוקהההה כזאתי! ויפהההה ככה רואים שטיפלו בה טוב... אין להם שמות עדיין, אבל אני ממש שמחה בשביל החווה, כי המצב הפך להיות כבר עצוב מבחינת סוסי הביצפר..ומתכוונים להביא עוד 2!! כל הכבוד! ועושים אצלנו פוווווווווווווול שיפוצים! חבל לכם על הזמן, כל יום אני באה יש משו חדש!! זה כבר מפחיד! הקיצר - אני ממש שמחה ואוהפת את החווה שלי!! סופסוף מתחילים לראות בה את השיפורים!!!!!!! טל

נשמע ממש כייף! *גאה בך!*../images/Emo6.gif

את רואה שכל העיניין של הגג הוא פסיכולוגי?! את מפחדת אז גם הוא... נשמע שהלך לך ממש יפה! כל הכבוד!

השיעור שיילי../images/Emo9.gif

אוקיי אז עבדנו על מבחן דרסז', שאני יעשה אותו ביום ראשון בתחרות הפנימית. הייתי עם מור
היא כזאת קורעת בשיעורים, היא ממש חמודה
היה ממש טוב, נולי עבדה נחמד מאד, אני מרגישה שהשתפרתי וכמעט וגם לא דחפתי עם האגן
סופסוף
וזהו..

../images/Emo41.gifהתחפושות של הסוסים בחווה../images/Emo41.gif

סטלה- שפנפנת פלייבוי פור- בלרינה לוקה- דנה אינטרנשיונל (לא בטוח) ים- נער הפרחים קורונה- פופקורן נופרה- אסירה נמלטת נולי- פנקיסטית
מקסימוס- סנטה קלאוס (לא בטוח) אולי מקסימוס יהיה קופידון, לאדעת
מה דעתכם
ואני אעלה תמונות! רעות, חחחח, מור קרועה עם הפופקורן, אה?!

gal616

New member
כנסי שניה

איך אתם מחפשים את פור לבלרינה? אני רוצה לחפש את טבסקו לזה..אבל לא יודעת איך....

אוקע..

סרט ורוד, לאוזניים או משו, לא ידוע
אולי את הסרט על האף, במקום של החוטמית פעמונים/ מגנים לבנים שמיכה לבנה ספריי- נצבע לו לבלונד אולי או לצבע אחר צמה סינית מאחורה ובשיעור נעשבה לו תסרוקת אולי נתקע לועל השיער פרח ורוד יכול להיות שנשים לו קוקיה מסביב לכל אוזן וברגליים, יכול להיות נעשה משהו עם פרחים. יכול להיות שאם נמצע כזאת חצאית כמו לכאלו ברביות רק יותר גדולה, בגדול של פעמונים, אז נשים לו על הזנב..

אשכרה...!

אישה מוזרה פשוט!! חחחחח הכי צחוקים איתה! יש לה את היציאות הכי דפוקות שיש!

אה ו..

רעות, את תעזרי לי עם התחפושות? חבל לך על הזמן, נויל תיהיה הכי פצצה. נולי: ספריי- בכל הצבעים כמעט ג'ל- לעשות לה קוצים
צמידים לרגליים שמיכה לא בצבע לבן/ שחור חשבתי על העגילים האלו שמדבקים, או אלו שהם לא אמיתיים. לתקוע לה "סיגריה" בפה.. אין לי שמץ.. וסטלה: אוזניים של ארנבת שבאה בכזאת קשת חזייה אמיתית (של בנות אדם) פמפון לטוסיק פעמונים לבנים ספריי בלונד ועוד ועוד..

יאא!!!

איזה רעיונות טובים יש לכם!! תמשיכו להציע... אני וניצן מחפשים ביחד את כריסטינה ועדיין אין לנו רעיון!!! וזה ביום שני! איזה באסה!!! אני גם ישתדל להביא לכם תמונות!!

למעלה