חמישי

tamaguchi girl

New member
הולך להיות יום עמוס ופרודקטיבי משהו ../images/Emo2.gif

אני צריכה לקום ב8 בערך. מ9 עד 11 יש לי בגרות במדעי ההנדסה א' ואני מסיימת לעד עם המקצוע המיותר הזה D: ישר אחרי הבגרות אני נפגשת עם חברות כדי לסיים את העבודה באזרחות ובסביבות 4 אני חותכת לבייביסיטר עד 7 וחצי, ומשם אני ממשיכה לחד"כ לאיזו חצי שעה ומשם רצה הביתה להתארגן ואז אני יוצאת עם חברות לחגוג (בדיליי קל) את היומולדת שלי. וכל זה בלי לישון בלילה כמו שצריך/זמן להשלים שעות שינה בצהריים. אה, וכמובן שאני יוצאת עם חברות בלילה ובשישי יש לי משמרת בוקר. מצויין, פשוט אחלה יום חמישי תכננתי לי
עכשיו רק נשאר לי לגרור את עצמי למיטה ולפרוש לישון
לילה טוב
(והלוואי שהכל יתקתק כמו שצריך
).

tamaguchi girl

New member
יש לי את החברות הכי בעולם../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif../images/Emo23.gif

מצטערת על הבלגן של הכתיבה, עודף אנרגיה, עודף סמיילים. קשה לי לשלוט בזה
אתחיל מתחילת היום
: "התעוררתי" אחרי שעה וחצי+- של שינה (לא נרדמתי גם כשכבר הלכתי לישון בסביבות 5 בבוקר
) והלכתי לבגרות..לא הלך משהו אבל בקטנה זו כולה יחידה מסכנה ויש לי מגן 90, אז אני לא צריכה הרבה בשביל לעבור את ה55
וזה אומר גם- עוד בגרות מאחוריי D: רק לשון, מועד ב' אנגלית ומועד ב' מתמטיקה (05&06)..והאמת שעכשיו זה נראה כ"כ מעט אחרי כל השנה המפוצצת הזו
אחרי הבגרות אני ועוד 3 חברות באנו לביתי, וסיימנו את העבודה המעיקה באזרחות
בחדר שלי היתה לי רשימה של דברים שאני צריכה לקנות, רשימה ממש ישנה, לפחות של 3 שנים של המון דברים שרציתי לקנות, והוצאתי אותה החוצה כי סידרתי אתמול קצת את כל ערימת הפתקים שהייתה לי על השולחן
ברשימה הזו, הכל היה מחוק חוץ מדבר אחד- קייס דיסקים גדול וסגור. אחת החברות הסתכלה על זה ואמרה לי כזה בדרך אגב- "בקרוב תזרקי את הרשימה", ואני אמרתי לה "כן, אני מתכננת לקנות את זה באמת בקרוב, אני ממש חייבת אחד
" ולא חשדתי במה שהיא אמרה, לא חשבתי שיש משהו מאחורי זה..טוב, נמשיך. הן הלכו, ואני נרדמתי לאיזה רבע שעה שנקטעה בשיחה הבייביסיטר שהתקשרה להזכיר לי לבוא עוד 5 דק', בול בזמן כי אם הייתי מנמנמת טיפה יותר כבר לא הייתי יכולה להתעורר
טוב, אז יצאתי מהבית והייתי בבייביסיטר בערך 3 שעות
סיימתי אצלה וחזרתי הביתה, ודילגתי על החדר כושר כי הפכתי לסוגשל זומבי, עייפה מאודדד ומותשת ועוד הייתי צריכה לצאת
אכלתי צהריים/ערב קליל כזה ונרדמתי לעוד חצי שעה
קמתי להתקלח וזה, יצאתי מהמקלחת ואני רק עם מגבת, ואני קולטת שהדלת בחדר שלי סגורה..והדלת של החדר שלי בחיים לא סגורה, בטח לא כשאני מחוץ לבית..אבל הייתי כ"כ עייפה וחוץ מזה ששמתי לב לזה שהדלת סגורה- לא חשדתי בכלום. איך שפתחתי את הדלת, אני קולטת 3 חברות שלי עומדות בחדר שלי, שרות לי יומולדת שמח, מסביבן מלייןןןן בלונים מפוזרים ועם מצלמה על וידיאו ואני כזה 'O_____O *סוגרת את הדלת**בורחת למקלחת*'..ואז הבנתי מה הלך ושהפתיעו אותי, גם השנה, רק שהפעם זה היה מפדח ברמות
טוב אז העפתי אותן מחדרי כשאני צועקת עליהן מהמקלחת לעבור לחדר של אחותי, ואז חזרתי בחזרה לחדרי והתחלתי לבחור בגדים מאה שנה כי לא חשבתי על זה קודם וכל זה
טוב אז סיימתי להתארגן והחזרתי אותן לחדר ואמרתי להן תודה ושימחקו את הסרטון שלי עומדת בהלם בכניסה לחדר עם מגבת
הן מחקו ופתאום אני קולטת שיש לי שקית מתנה ענקית על המיטה, והן אומרות לי "נו, תפתחי, זה שלך
" ואני כזה "תודה וזה..*פותחת את העטיפה DD:*" ואז אני קולטת...קייס דיסקים ענק וסגור בצורת פחית, אותו קייס שראיתי בכיתה ט' ופינטזתי על היום שאני אקנה אותו, ורשמתי אותו ברשימת הקניות שלי
וכמובן שבאותו רגע נפל לי האסימון ואמרתי לאותה חברה ממקודם- "עכשיו הבנתי למה אני יכולה לזרוק את רשימת הקניות!!D:" והתלהבתי מזה ימבה זמן
וסגדתי להן מאה שנה ואז קלטתי שאנחנו מאחרות למפגש שקבענו עם כל שאר הבנות
מהרמהר יצאנו מביתי לתחנת אוטובוס וכולן הגיעו (עוד 4, סה"כ היינו 8 בנות) ונסענו לטיילת בת"א, ישבנו שם בחוף הצפוני (מסעדה על החוף). דיברנו, אכלנו פה שם וזה הכל טוב יפה..ואיך שבאתי להגיד שהגיע הזמן שנתקפל, פתאום המלצרית מגיעה עם סופלה חם וגלידה וניל וזיקוק
ואני כולי כזה "יואוווו*-* לא הייתן צריכות *ניצוצות אושר*" וממש ממש ממש הופתעתי כי בכלל לא שמתי לב מתי מישהי נעלמה בשביל להזמין את זה
ואז כולנו אכלנו מזה גם D: והיה ממש ממש טעים
ובקיצור סיימנו, דפקנו בוק תמונות קל וחזרנו הביתה, וגם במונית חזרה היה ממש מבדר
וזהו, היה לי ממש ממש כיף והופתעתי כמו שלא הופתעתי בחיי (הקטע עם המקלחת..הייתי בשוק איזה חצי שעה אחרי שזה קרה
), וגם הקייס דיסקים שהן לא ידעו שרציתי אחד כזה וקלעו בול
ולסיום הסופלה החם שאני מכורה לזה
אין, פשוט אין עליהן
היה לי יום שהתחיל ישנוני וחופר ועייף ונגמר פשוט מדהים
כל פעם אני מופתעת מחדש ומעריכה אותן פי אלף יותר
וזהו, עכשיו חגיגות יומולדת 17 הסתיימו רשמית (טוב, לפחות לפי מה שידוע לי
), ומחר משמרת בוקר בעבודה וחוזרים לשגרה כלשהי
שיהיה סופ"ש מעולה

כפרעליהן, לא מאכזבות../images/Emo6.gif

מחר אסחוט ממך פרטים ושמות, כרגע אני בעצמי פה סחוט בחושף וכרגע החל מתעופף פה איזה משהו באיזור המסך....אז ליל"ט

חוסל המעופף../images/Emo11.gif../images/Emo177.gif../images/Emo177.gif../images/Emo177.gif../images/Emo177.gif../images/Emo177.gif

למרות שהוא לא היה יתוש

Rioter

New member
וואו, נשמע מדהים וחלומי וכיפי.

נראה לי שזכית. ברכותיי

tamaguchi girl

New member
אכן היה ממש כיף DDD:

ואני עדיין לא עיכלתי את גודל הפדיחה של המקלחת!

נראלי שבמילון, ליד המילה "לחץ" יש תמונה שלי!

אני הבן-אדם הכי לחוץ בעולם
ולא בגלל שיש לי הרבה דברים על הראש, אלא בגלל שכל דבר הכי קטן גומר אותי מלחץ. יום שני בגרות בסוציולוגיה ולא התחלתי עוד ללמוד, כי אני צריכה לסיים משהו לחג-משק של הקיבוץ ואני לא מספיקה
. ואני לחוצה בטירוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף. וגם, לאחי הקטן היה ניתוח הבוקר, מה שמוסיף ללחץ ולבאסה, ואני דואגת מאוד. וזהו
.

Loony Moony

New member
חמישי לפאנים!

לא קמתי לעבודה כי מתתי היום.. התעוררתי ב8 ו-9 והחלטתי לאט ללכת כי רציתי להמשיך לישון.. בסוף ב10 וחצי ישנתי מהמיטה, אחרי 11 שעות שזה יותר מכפול ממה שישנתי בימים האחרונים
עכשיו הכנתי סוג של עוגה, ואני קופצת למסיבת סיום הכיתתית הקרובה.. ב2 אחזור הביתה, אתארגן, אתקלח, אוכל משהו, ובשלוש וחצי אני בחזרות למופע
בערב מופע, ויהיה אדיר! מה שחיכיתי לו הרבהה זמן

Loony Moony

New member
היה מהמם ../images/Emo9.gif

חוץ מחצי שעה של ריקוד מפחיד של להקה גרמנית אורחת, היתה הופעה מדהימה וריקודים ברמה וממש נהנתי לרקושד. וגם הבלגתי על זה שבערך מיליון אנשים הבריזו לי
. אחרי זה הלכנו עם המשפחה לג'ירף לטחון, היה שווה ביותר. גם בגלל שהיה מאוחר שיא התקתקנו, תוך 50 דק' יצאנו מהמסעדה אחרי עיקרית וקינוח. |שמנים|

מה אני עושה היום?

עבר היתה לי מתכונת במתמטיקה פרצתי לאנשים לפייסבוק הווה אוכלת משולשי קצח עתיד הולכת למקום הנאחס הקבוע שלי עם חברה הולכת למסיבת סיום של השמיניסטים הולכת לעיר ושמה אנשים בבית.

למעלה