בקשות לסיוע/פעילות למען חברה יפה יותר

בגלל ההלכה

יש איזה עניין של ההלכה.. זה החוקים של משרד הבריאות לצערי יש המון נשים נשואות שמוכנות להיות פונדקאיות. תודה

יופי ../images/Emo8.gifמחכה...

דרך אגב מה שאם עושים בפורום הזה זה פשוט מ-ד-ה-י-ם כיף לדעת שיש אנשים כמוכם

נועית10

New member
../images/Emo101.gifמתנדבים לסייע לפליטי דרפור

פליטי דרפור בידיים שלנו מצורף פלייר עם פרטים וטלפון. ניתן ליצור קשר בטל: 1-700-50-19-19 רוצים לקרוא אודות הסיוע ומצב הפליטים? כנסו לקישור המצורף.

Dida c

New member
צריך עזרה.

שלום לפני כשבועים סיפרתי לכם על אדם חסר בית שנמצא בפתח תקווה על הגשר ליד בלינסון. פניתי אליכם וביקשתי אם יש דרך שאני יכול לעזור לאותו אדם. נועית10 יפנתה אותי למחלקת הרווחה פתח תקווה. עשיתי החלטה והתקשרתי ,כול אחד במחלקת הרווחה מתנער מתפקידו. שולחים אותי מי מחלקת רווחה אחת לשניה. שלום אזורים של מחלקות רווחה נתנו לי: 03-9113200 ,03-9114300 ,03-9152600 קיצור הבנתי מהם שלא בראש שלהם לעזור לאותו אדם. חוסר התחשבות מוחלטת ,לא האמנתי שכך התיחסו. אני המצא את הדרך שלי לעזור לאותו אדם.

נועית10

New member
אולי כמו שהציע לך מישהו

פשוט תגש אליו, תגיד לו שאתה מתנדב ועוזר לאנשים ורצית לשאול אם צריך עזרה ולשאול היכן גר. או שתקבל מענה "כן" שצריך עזרה או שתענה בשלילה שלא צריך עזרה. אני בעד לנסות. לעיתים חלק מההומלסים לא מעוניינים בעזרה, חלקם צורכים סמים, חלקם יש להם בתים ועברו טראומות שגרמו להם לעזוב את הבית וחלקם יש להם סיפור משלהם. אז ההצעה שלי שפשוט תפנה אל האיש, תנסה לברר איתו פרטים.

tamirzak1

New member
האם ידוע לך שחסרי בית רבים נמצאים במצב הזה

מתוך בחירה? גם אם לנו זה נשמע לא נורמלי יש חסרי בית מתוך בחירה. קיימות מדינות בעולם (כמו ארה"ב) שלפי החוק אספו חסרי בית מהרחוב בטמפרטורות מתחת לקיפאון וחלקם הגישו תלונות לבתי משפט על כך שזכותם להיות היכן שהם רוצים. הם זכו. הפיתרון הוא דבר ראשון לשאול את האדם האם הוא רוצה עזרה. אם כן אז צריך להתארגן לפעולה. ואם לא , האם נכריח את הזקנה לחצות את הכביש בכח?????..

michali85

New member
אני דיברתי איתו בתחילת השבוע,

ראיתי אותו שוכב על הגשר בשמש ונראה מיובש לגמרי... שמו משה, הוא אמר שיש לו איזה דירה והילדים שלו מחכים לו שם, ובשבילם הוא אוסף את הכסף. יש לו גם איזה תרופות והוא היה צריך מים כדי לקחת אותן. שאלתי אותו במה אפשר לעזור והוא שאל אם יש לי מטריה כדי להגן על עצמו מהשמש. אני אגיע לאזור רק בעוד איזה שבועיים, אז אם מישהו שיכול להגיע לפני ולתת לו איזו מטריה ישנה אני בטוחה שהוא מאוד ישמח
[ותכתבו לי כאן תגובה, שאדע שאני לא צריכה לקחת איתי מטריה..]

../images/Emo73.gifצריכה להעביר סלקלים מהדרום למרכז

שלום לכולכם. משפחה עם תאומים קטנים מחכה לסלקלים שנמצאים באיזור קסטינה - הם מכפר סבא. האם מישהו מגיע משם לכאן ויכול להעביר? תודה!

אנשים טובים

במסגרת עבודתי (ליווי אנשים עם מגבלות) נפגשתי עם אדם נכה צה"ל שהמדינה מתנערת ממנו. אותו איש בעל משפחה עם 5 ילדים ואישה ומקרר ריק!!! החלטתי לקחת יוזמה (מכיוון שהוא מסרב להיות מוכר כנתמך) ולארגן לו סלי מזון. אשמח לעזרתכם כל תרומה תתקבל בברכה (אם במזון או בתרומה או תלושים או זיכויים לרשתות כלשהן) ניתן לפנות במסרים או למייל: [email protected] תודה על נכונותכם

יום טאקי 9 ברמבם בואו לקחת חלק במיזם חשוב

אהלן חבר'ה מה העניינים אני שמחה לבשר לכם על 28 לאוגוסט מ11 בבוקר עד 2 בצהריים בית חולים מרבם באים לשחק עם ילדים חולים טאקי בטורנירים מטורפיםםםםםםם לבסוף משאירים להם קלפים מתנה מכל אחד שמגיע להתנדב מזכרת :) זהו יום טאקי מס 9 !! אם יש לכם טאקי או קלפים רגילים בבית משומשים או חדשים ואתם רוצים לבוא ולעשות טוב לילד חולה ולתת לו ממכם את הקלפים אז קדימה, תתארגנו כי הילדים שם מחכים לכם :) ניתן לפנות אלי [email protected] יום מקסים!!!

נועית10

New member
../images/Emo71.gif../images/Emo21.gifהמטבח של מאיר בבת ים למען ילדים

מאיר שואף, הידוע בכינויו "מאיר השמן", מנהל בית חם בבת-ים למען ילדים נזקקים מעוטי יכולת שבו ילדים יכולים לבוא ולאכול ארוחה שלמה במחיר של שקל אחד, הבית החם מתנהל מתרומות ומסדנאות שמועברות שם בתחום האפייה והבישול. מתקיימת שם כעת קייטנה לילדים והם זקוקים דחוף ל: *מתנדבים שיגיעו לשחק עם הילדים. *מתנדבים שיעזרו לסייע במטבח, הגשה ופינוי הארוחות. *בגדים לילדים בגלאי א-ו *משחקים וספרים לילדים. *מיקסר במצב טוב. מאיר שבר את הרגל והוא מפעיל את המקום כשרגלו מגובסת כולה, לכן כל עזרה תתקבל בברכה. ניתן ליצור קשר עם מאיר בטל: 054-5461941 או באימל [email protected]

נועית10

New member
סדנאות בישול ואפייה- כל ההכנסות לבית החם

חברים יקרים בבית החם של מאיר מתקיימות סדנאות בישול ואפייה עם מיטב השפים בארץ וכל ההכנסות מהסדנאות הינן קודש לתרומה לבית החם של מאיר ע"מ שיוכל להמשיך להאכיל את הילדים הנזקקים. להלן פירוט הסדנאות הקרובות: יום שישי 3 לאוגוסט בשעה 10 יעביר השף בועז שרעבי (השף של טרסה בהרצליה) דגים ופירות ים. מחיר הסדנא 150 ש"ח. יום שישי 10 באוגוסט בשעה 10.00 יעביר השף אלי מזרחי (שף כתית הראשונה בכפר רות ונצר סירני) מאכלי בשר הסדנא כשרה. מחיר הסדנא 150 ש"ח. יום שישי 17 לאוגוסט "מבשלים עם ניצי" - ארוחה קיצית קלילה כולל קינוח בסנגון איטלקי ניצנה - מנהלת פורום האוכל של וואלה שחיה זמן רב באיטליה. המחיר 120 ש"ח יום שישי 24 לאוגובט ו 31 לאוגוסט פרטים יבואו. באחד התאריכים תהיה סדנא. יום שישי 7 לספטמבר אוכל גלילי חגיגי לקראת ראש השנה עם ישראל וישינסקי. שף מלון ומסעדת וישינסקי במתולה. סדנא שניה בסדרה המעניינת - פרטים אצל בוגרי הסדנא הראשונה. ייתכן ויצטרף גם יקיר השף קונדיטור של המלון. הסדנא תתחיל השעה 11.30 בגלל הדרך שהשפים מריכים לעבור כדי להגיע. המטבח פתוח לארוחת בוקר משעה 10.30 ארוחת הבוקר כלולה במחיר הסדנא - אין הנחה ללא סועדים המחיר 125 ש"ח ההרשמה בדואר חוזר באימל [email protected] מאיר

עמית1443

New member
קבוצת כדורסל בנות

שלום שמי עמית ואני משחקת כדורסל בקבוצת נשים בצפון.כמו כל תושבי הצפון גם אנחנו סבלנו מהמלחמה וההכנה שלנו לעונה בקיץ נפגעה.למרות כל אלה ולמרות קשיים אחרים בהם נתקלנו הצלחנו לקחת אליפות ולהעפיל לליגה הלאומית. העליה לליגה הלאומית מצריכה שינויים אשר מרביתם מחייבים תמיכה כספית,אשר לצערנו אין לנו אותה כלל כרגע. הקבוצה שלנו היא קבוצת ספורט הנשים היחידה באזור כולו.וסגירתה תיהיה מכה קשה לאזור ולשחקניות הכדורסל בכל הגילאים פה באזור. מסיבות כלכליות אין לנו מנהל/ מנהלת או כל אדם אחר הדואג לעניינו ואנו השחקניות עוסקות בכך. אם לא תמצא התמיכה הנדרשת גורל הקבוצה יהיה להסגר!בתמורה לכל עזרה ניהיה אנו השחקניות מוכנות לתת כל דבר!! העזרה יכולה להיות בכל דבר שתמצאו לנכון ולא חייבת להיות עזרה כספית(למשל ביגוד,אירוח ללינה למחנה אימונים,וכו'...) לשם הבהרה אנחנו לא מבקשות את הכספים לטובת שיפור תנאינו או לקבלת משכורות!כל השחקניות הן שחקניות אשר גדלו המועדון ומשחקות ללא משכורות או הטבות כלשהן,וככה המצב ישאר!אנחנו צריכות את התמיכה רק לאפשר את תפועלה הסדיר והשוטף של הקבוצה! תודה מראש, עמית נ.ב-פרטים נוספים במידת הצורך יתנו במסרים.

למעלה