הסיכום החודשי-יומן חייל אישי

Unique16

New member
אוי חמודי- אל תדאג לנו... ../images/Emo29.gif

ווי אר דוינג ג'אסט פיין... אה סליחה- בטח תיקח לך שעה את המילה... זה אומר : אנחנו מסתדרים בסדר גמור.

o O Y O o

New member
אאאאאאאאאאז רגע..

בגלל שלך אין זמן, כי 'הצבא לא מאפשר', אזי הפורום צריך להיות יותר איטי
להעלות אך ורק טופיקים רציניים שקשורים לנושאים רמי עולם
למה, אי אפשר להעלות מידי פעם סתם שירשור
ואגב- 'סתם' שירשור לא יזכה לתשובות. עובדה, אנשים ניצלשו לשם דברים, הוסיפו תגובות. תסכל על זה בתוך
. מה ההבדל בין זה לבין סתם לוח מודעות? או שגם לוח מודעות לא צריך, כי גם זה גוזל את 'זמנך היקר'
בקיצור- לא מבין מה אתה מתלונן כל כך.

o O Y O o

New member
אגב.. ../images/Emo26.gif ../images/Emo26.gif

לא זכורה לי שום הודעה שבה אמרתי בפירוש 'אני הולך לישון'. אני מניח שהיו הודעות כאלו, אבל, לא הודעה שכוללת אך ורק 'אני הולך לישון', כיוון שאני בטוח שתוכן ההודעה הכיל דברים נוספים..
תקן אותי אם אני טועה, בצירוף לינק והעתקים.

X Talk 1

New member
אם אתה אומר ../images/Emo23.gif

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=255&msgid=25877919 אני יודע שההודעה שלי הייתה בוטה מידי, אבל תבינו שאני לא נגדכם - סה"כ אני חלק ממכם ! עכשיו, ציפיתי שתתקפו אותי חזרה, אבל תורידו לרגע את הכוחניות שבהודעה ותנסו להבין משם כמה דברים. עכשיו כשקצת נרגענו - בואו נדבר על זה "דוגרי" בלי כוחניות

o O Y O o

New member
יפה לך..

הנחתי שעל ההודעה הזו דיברת, ולכן הוספתי בהודעה שמעל שיש תוכן נוסף בהודעה. ובהודעה הזו בהחלט שיש תוכן נוסף, רק שלצערי החלק של 'אני הולך לישון' (ואגב- לא הלכתי לישון, המשכתי לדבר עם לירן, אבל אל ניכנס לקטנות
), דווקא החלק הזה הוא מה שהדליק אותך בהודעה.

X Talk 1

New member
../images/Emo93.gif אני לא יכול שלא להגיב ../images/Emo108.gif

"רק רציתי להגיד, סתם בפרץ כזה של מצב רוח אביבי, שאני אוהב אתכם"

X Talk 1

New member
אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך

לכן נמשיך את השיחה ב- ICQ

לירונר

New member
יש לי ידידה בפרדס חנה ../images/Emo70.gif

ולא ראיתי את פרדס חנה יותר מדי, הייתי אצלה רק 3 פעמים (מתוכם פעמיים כשיצאתי שבת בטירונות, אז הייתי אצלה איזה שעתיים ואז תפסתי רכבת לגלעדי
).

X Talk 1

New member
../images/Emo52.gifמיני שרשור התנצלויות ../images/Emo52.gif

שני אנשים שאני חייבים להם התנצלות:

X Talk 1

New member
o O Y O o

ההודעה שלי הייתה פוגעת, וגם אם שותפים לרעיונות שבה עוד חברי פורום, הרי שברור שלא היה זה מן הראוי להעלותה לפורום לעיני כל. מקומה של הודעה כזאת אם כבר, צריך להיות במסרים אישיים ולא בפורום ציבורי. על כך אני מתנצל
. אם אתה סולח לי - בבקשה תשרשר או שתודיע לי בדרך אחרת אם אתה לא סולח לי - כמו למעלה, בצירוף מה אני יכול לעשות כדי שכן תסלח לי

o O Y O o

New member
../images/Emo26.gif

נתחיל מזה שקוראים לי י-ו-ב-ל. לא o O Y O o, לא פטמה ולא סווטלנה. יובל. לא אוהב שקוראים לי בניק שלי.
ונמשיך
האמת, אין לי מושג ירוק מאילו מקורות שאבת את מה שאמרת. אני? דיכאוני
אין לך מושג עד כמה *לא*. ממש, אבל ממש, לא דיכאוני. אז כן, יש תקופות שאני בבאסה, אבל הן לא נמשכות למעלה משבוע (בדרך כלל, ויעיד על כך שבוע שעבר.
). ה'בעע' שלי לא בא באנטי למשהו, אלא סתם כביטוי, כמו 'יוווו'.. לא אנטי ולא נעליים (של פראדה!
). אנגלית-עברית (או שאולי ג'יבריש בפשטות?!)
סיגנון כתיבה. כמו שאמרתי, הוא משתנה, וגם הג'יבריש יבוא יומו. וזה כל מה שאני זוכר.

X Talk 1

New member
מיני פומיקי

קודם כל, שרשור האושר הוא דוגמה טובה לשרשור סקר טוב. עכשיו, ברור שאתה לא צריך אישור ממני. פשוט רציתי להביא לתשומת ליבך את הדברים אשר הנ"ל. אני מודה שלא בחרתי את הפורום הנכון להגיד אותם (משחק מילים
). לא היה מן הראוי להעלות את ההודעה הזאת לפורום ציבורי - אם כבר במסרים אישיים. ההתבטאויות בה היו בוטות, ולאור העובדה שהיא פורסמה בפומבי היא הפכה להיות משפילה ומגעילה. אני מתנצל על כך
אם אתה סולח לי - בבקשה תשרשר או שתודיע לי בדרך אחרת אם אתה לא סולח לי - כמו למעלה, בצירוף מה אני יכול לעשות כדי שכן תסלח לי

Tleilaxu

New member
יוווו שתוווקקק כבררר ../images/Emo46.gif

יאמעצבבבןןןןןןןןןןןןןןןןןן
מזה כל הביקורת הזאת? אני, אישית, יחד עם עוד כמה וכמה אנשים, כן מרוצה מאיך שהפורום מתנהל. אני גם לא זוכר אותו אחרת. ואם כבר משו "דואר זבל", זה הודעות מרגיזות כמו זאת
. די כבר לקטר! דייייי הבנווו הבנו! ייאלה אז אנחנו מחרטשים בשכל על כלום ובקצב. אבל לפחות כיף לנו! אותו דבר בקשר לשרשורי התמונות - לאט איט בי (ואם אתה לא מבין את איך שזה כתוב, זאת בעייה שלךךךך
. די עם הביקורת. הודעות תלונה מפגרות כמו זאת מוציאות את החשק..
"הרמה שלו הידרדרה בצורה דרסטית וכבר לא ממש כיף לקרוא אותו"?!?!?! אתה פשוט ילד ממורמר
אעלק לא בא לרדת עלינו ויוצא מזה בתירוץ יפה נפש עלוב. אתה סתם מחפש צרות. ומצאת!
אין לך מה לקטר על שגיאות כתיב. זה לא אשמת אף אחד, ופה עוד המצב סביר. זה שזה מציק לך בעיניים, זה שוב, בעייה שלך! ומי בדיוק קבע שאנחנו "מבריחים אנשים חדשים"
איזו מן קביעה טיפשית וקטנונית לשם ביסוס טענה הקרצת פה? אפילו מקרה דגל מסכן אין לך. סתם טענות חסרות שחר
.
יובל לא עשה לך כל רע. הוא בחורון מבדר וחמוד ואדיר ומקסים שאוהב להוציא את העצמו האמיתי בפורום. מי אתה ומה אתה שתגיד לו איך ומי ומה לכתוב? מי בדיוק?
תעשוב את הילד בשקט! ושיכתוב איייייךךךךךךךךך שבא לו.
השרשורים של מיני פומיקי מאגניבים ומעניינים ונותנים תסיסה משו, לא "סקרים מטומטמים ומפגרים"
. יווו אתה כזה מעצבן
וסלח לי על הוולגריות, אבל זאת הודעת תלונה אחת יותר מדי (וקטנונית מדי
). דר"א, הסוף של הסיפור גרררררררררררווווווווווועעעעעעעעעעע
משאיר את פריחור לבד
*מכות* *מתכנן לכתוב את הסיפור מאיפה שגוציי טרח להתחיל להרוס ואנשים הפסיק לעקוב* צודק (וזה אולי אחד הדברים היחידים שיש לתת עליהם את הדין), עשו לו פה וואחד אבל, אבל איפשהו טרחו להצדיק את זה בטענות חסרות שחר (מזכיר מישו
).
*אכזבה*

Tleilaxu

New member
תקראי את הסוף שהוא עשה לסיפור ../images/Emo4.gif

הוא צירף לינק..

חחח...

לא השארת אותי לבד! פשוט לא השארת אותי איתך.. :) (סתאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאם) חחח, אז מה אם אני גלמודה ובודדה, זה לא סיבה להזכיר לי את זה *מצטרפת למכות*

למעלה