הסיכום החודשי-יומן חייל אישי

o O Y O o

New member
הממ.. ../images/Emo26.gif

צודקת. אני הולך לקפוץ מהחלון לחדר.. בה ביי עולם יקר, היה נחמד להיפגש איתך.. בלה בלה בלה..
(ואני באמת שמתנצל על כך שגזלתי לחלק מכם זמן מאוד יקר בקריאת ההודעה, למרות שלא הפקתם ממנה כלום. באמת שאני מצטער. אל תתבעו אותי על פיצויים, קיי
)

o O Y O o

New member
צודק.

אני נורא ילדותי.. סתם תינוק מגודל.
מצד שני, הרי לך יש את האומץ הרב להגיד אתה מה שאני חושב מאוחרי כוכבית, אז לא נראה לי שיש לך לגיטימציה כלשהי לבוא אלי בטענות, אז פשוט שב בשקט. יום טוב.

X Talk 1

New member
../images/Emo132.gifהסיכום החודשי-יומן חייל אישי

חזרתיייייייייייייייייייייייייייייי
וואי, כמה זמן שלא הייתי כאן. מצטער שזה כל-כך ארוך, אבל כבר עבר חודש וחצי (ויש פה קטעים ממש ממש חשובים שתקראו)
טוב, מאיפה אני אתחיל . . .
אה, מההתחלה כמובן
התגייסתי ב- 27. "ביליתי" שבוע בבקו"ם. את הטירונות עשיתי במחנה 80. עשינו שם בית זונ*ת (זונות), וזה בלשון המעטה
איזה משמעת ואיזה ערדליים
התמזל מזלנו ושיבצו אותנו בחדרים, שאותם הם מכנים בשם המיופייף והמתלהב: "הילטונים". ת'אמת, ביחס לכל הפלוגות המסכנות שהגיעו אחרינו ושובצו באוהלים, השם מוצדק וזה שווה בטירוף
הצבא בצירוף עם הגורל כנראה לא מעודד גאווה
(למרות שבנים מופרדים מבנות, וכל מגע או שיחה בין בן לבת אסורים לחלוטין, אך בין בן לבן מותרת באין מפריע (והמקלחות כמובן. . . (תכלס – זה בכלל לא נורא (וואי, כמה סוגריים במשפט אחד
אני אפסיק
)))). אני אומר את זה משום שביום הראשון, יום הגיוס שלי, פספסתי את האירוע בקאמל קומדי-קלאב, וביום חמישי שבסוף חנוכה, לא אישרו לי חמשוש לכבוד החג (למרות שביקשתי נורא יפה
) ופספסתי את מפגש הפורום שהיה כל-כך כל-כך חשוב לי. הו, המפגש. . .
כבר החל מהיום שאחרי המפגש הקודם שהיה בסוכות בפארק הירקון, כל מה שיכולתי לחשוב עליו היה: "מתי המפגש הבא ?", "חייבים לעשות עוד מפגש. . .". כמה שרציתי להשתתף
נראה שהיה כיף חבל על הזמן אתם חייבים לי מפגש ! (בבקשה ?
) בזאת נסיים את יומן החייל, שכן מדובר בביטחון המדינה |כמובן|
בקטע הזה אני אעשה קצת (הרבה) יותר ביקורתי כלפי הפורום. אבל מותר לי לפרוק את התסכול שהצטבר לי מקריאה בפורום הזה בחודש האחרון.
והרי לפניכם דו"ח מבקר הפורום: 1. תפוז חייבים לכפות תיקון שגיאות אוטומטי כמו ב- Word לפני כל שליחת הודעה. מצב הכתיב פה פשוט מזעזע בלשון המעטה. קשה לכם לקרוא שנית את מה שכתבתם לפני שאתם לוחצים על "שלח" כדי לתקן טעויות ? לפחות תתקנו מילים שנשמטה מהם בטעות איזו אות. 2. הפורום הזה ממש הידרדר. אתם יודעים כמה שעות של קריאה לקח לי בשביל להשלים את הקצב שלכם ? ועוד על מה אני מבזבז את השעות האלה ? במקום לקרוא הודעות ענייניות, אני נאלץ לקרוא מלא "דואר זבל" שהפך להיות מוטמע כחלק אינטגרלי של הפורום: אם זה סתם תגובות אייקונים שלא ממש קשורות (לא כמו חיוך כתגובה לבדיחה), אם זה פתאום דו-שיח קצבי בין שני אנשים כאילו שזה צ'אט פרטי של אבא שלהם, או אם אלה סתם הודעות מפגרות כמו: "בוקר טוב לכולם. היום אכלתי חביתה עם פטרוזיליה. זה לא היה טעים כמו בדרך-כלל, אבל בכל זאת טעים" (o O Y O o, וכן. אני יודע שלא כתבת כזה דבר ספציפית). אתם חברי הפורום כותבים בקצב רצחני (ולא ענייני, אחרת לא היית מתלונן !). אתם משריצים הודעות יותר מדגים (כן, דגים לא כותבים הודעות. . . תפסיקו להתחכם
). כמות זיוני השכל הבלתי נדלית בפורום הזה, שמתבטאת במיליוני הודעות חדשות ושירשורים ארוכים לחינם, פשוט מעיקה (שוב, בלשון המעטה כמובן), וסתם מבריחה אנשים חדשים שעברו בפורום במקרה. מה שמוביל לסעיף הבא. . . 3. כמות השרשורים החדשים שפותח מיני פומיקי פשוט מקוממת ולא תעלה על הדעת
. הוא סתם מעלה הודעות ראשיות כמו: "שלום, אני עדיין כאן בפורום", ומעלה אינספור שרשורי סקר מטומטמים ומפגרים. מותר – אבל לא בתדירות וכמות כזאת. ושלפחות הסקרים יהיו יותר על רמה – אנחנו הומואים עתודאיים ואינטילגנטיים (God Damn-It). אתה סתם דוחף הודעות טובות לגיא הצלמוות שבדף השני ולארכיון. זה ממש מטרד סביבתי-פורומי-חברתי חמור. לתשומת ליבך (
). 4. השטחיות של שרשורי התמונות שלדעתי האישית (ואני מקווה גם שלא היחידה) אף אחד מהמשתתפים בהם לא באמת שווה (באמת שאני לא מוצא שם אנשים שווים. ממש בקושי, לא כמו שאתם מתלהבים כמעט מכל אחד), כבר מזמן הפכה פאסה (
שגיאת כתיב פוטנציאלית !). עכשיו בטח שדון טאזמני יקפוץ מיד (שוב) ויגיד שאפשר פשוט "לא לקרוא", אבל אי-אפשר להימנע מכך שהם מאטים את הפורום בצורה משמעותית, וגם אי-אפשר להימנע מכך שהם תופסים הרבה מקום פיסי על המסך (ותפוז לא הכניסו אופציה של קיפול רק שרשורי תמונות). אני חושב שצריך לבחון שוב את מקומם של השרשורים האלה בפורום, וכן את תדירותם. 5. כאן אני פונה אליך אישית o O Y O o: תפסיק כבר להיות כזה דיכאוני בפורום (כי אני יודע שאתה לא באמת כזה בחיים). תפסיק כבר לכתוב סתם הודעות לא ענייניות (כמו בסעיף 2), די לכתוב כל מילה שנייה "בעע" על כל דבר ורק להיות אנטי כל הזמן, והכי חשוב – די לכתוב בעברית מילים באנגלית
לוקח לי שעות לפענח מה ניסית לכתוב. במיוחד לאור העובדה שאתה לא יודע לתעתק נכון (או שאתה פשוט לא יודע איך לבטא נכון את המילים באנגלית). תבחר כבר שפה
לסיכום: אני כבר בכלל לא מזהה את הפורום שאני אוהב. הרמה שלו הידרדרה בצורה דרסטית וכבר לא ממש כיף לקרוא אותו
לא כתבתי את כל זה סתם כדי לרדת עליכם. כתבתי את זה כי אני באמת אוהב את הפורום הזה (With All Of My Heart), וכואב לי מאוד על כך שהוא מידרדר
אגב,
קישור להודעה הבודדת שכן כתבתי מזה חודש וחצי: הסוף לסיפור משולש האהבה בין ג ו צ יי, פריאור ויואב אה
, ועוד משהו חשוב לסיום: עקבתי בדמעות אחרי הסיפור העצוב של ג ו צ יי, והעוול
שעשיתם לו. אני מצטער שלא אמרתי לך את זה קודם ג ו צ יי, כשהיית צריך לדעת שלא כולם נגדך. הנושא כל-כך הלעיז (הכעיס והרגיז
) אותי, שהתחלתי לאסוף חומרים ולכתוב הודעה ענקית ומפוצצת שתיכנס בכם חזק
אני שמח שתיקנתם את העוול לפני שהייתי צריך לכתוב ולשלוח את ההודעה החריפה הזאת. מתגעגע ואוהב אתכם,
עוז

o O Y O o

New member
../images/Emo26.gif

קראתי, אני?! פאקינג דיכאוניייי??? כללללללללל כךךךךךךךך, אבל כל כך ל-א-א-א-א-א-א-א
עוד משהו: לא יכול להיות כל הזמן ענייני.. סורי, ככה אני.
אוהב להעלות לפעמים הודעות גאנק. לא הרג אף אחד עד היום, וגם לא יהרוג.
סיגנון כתיבה? סורי, לא מתכוון לשנות עקב תלונות הקהל. הוא גם ככה משתנה כל כמה זמן..
וכל העניין עם גוציי- done deal.. גאד.. לא מבין למה אנשים כל כך אוהבים להתפלש בבוץ העבבבבבבבבר!
וכמובן שיום מעולה שיהיה לכוווולם!

resputin

New member
תגובה.

לאחר קריאה מדוקדקת של הודעתך, אני חייב לציין שאני מסכים עם חלקה. שרשורי הבנים, ה
המרובה והירידה ברמה אומנם מורגשים וחשוב שציינת אותם(השלישי, או הרביעי מזה שבועיים?) ואף הסברת, אך סעיף כגון סעיף 5 (ציטוט קל: "כאן אני פונה אליך אישית o O Y O o....") בהחלט מקומו כמסר, או כהודעה פחות תוקפנית. לטעמי לפחות. ואני אישית אהבתי את רעיון בדיקת האיות.. נשאל את ההנהלה אם באמת אפשר לבנות אפליקציה כזו
.

../images/Emo54.gifסיימת?../images/Emo11.gif

בהתחלה ההודעה שלך עיצבנה אותי והאינסטינקט שלי היה להחזיר וחזק עד שאחד מחברי הפורום אמר לי "מי בכלל זוכר אותו?!" אז בהתייחסות קונקרטית: מה לעשות אנחנו בני אדם ויש לנו שגיאות ולי אישית ממש לא בא לעבור מחדש על כל הודעה.הפורום די ברמה שהוא תמיד היה - שטותית ומצחיקה.ועם כל הכבוד, ויש כבוד, לזמן שאתה נמצא בפורום אני הרבה יותר זמן ממך בפורום(ואם אתה רוצה לבדוק אני אתן לך את רשימת הכינויים שלי)ולא היתה הידרדרות ברמה.אם אתה רוצה יש לי להמליץ לך על פורומים מתים שחלילה אחרי חודש היעדרות תצטרך לקרוא את מה שכותבים. לגבי מיני פומיקי, פרט אליי הוא בין האנשים שיותר משקיעים בפורום ופותחים שירשורים מעניינים וזה רואים לפי כמות התגובות אליו
. לגבי התמונות - זבש"ך. בעיניין ג ו צ יי תעשה לעצמך יותר כבוד אם תשתוק.אפרופו מגיע לג ו צ יי כל הכבוד על שבסופו של דבר (ורק אחרי חסימה) הוא הפנים את מה שכתבנו לו לסיכומו של עניין: לא יאה לך? אתה החולייה החלשה, שלום! נ.ב - העיקר שבסוף כל ההתנשאות כתבת שאתה אוהב אותנו אחרי שכל ההודעה ירדת על הפורום בכלל ועל חברי הפורום בפרט.יפה לך

לרגע חשבתי לעזוב...

מו אה אה... לא מאיים... פשוט זה היה קצת מעליב... חוץ מזה אתה יודע מה? לא אינטלקטואלי מסיפק עבורך מצתארים שלו כולנו באלי יחולט לחתוב ללא שגיעים. אתה יודע שזה התוכן בד"כ של ההודעות שלי אז אל תיכנס... ושדונצ'יק! תודה *זה משהו שמעלה חיוך על הפנים

yarivzhid

New member
תגובונת (קצרה מהרגלי)

רק לאחר קריאת התגובות להודעה, גיליתי שמיהרתי מדי לסגור אותה ולעבור הלאה (מצטער - בשביל דיווחים מהשטח יש את גל"צ)... ולכן קראתי שוב, הפעם עד הסוף. אז אני לא יודע איך נראה הפורום הישן והטוב שאהבת, כי לטוב ולרע - אני יחסית חדש כאן. א-ב-ל: אני לא ממש מבין מה גרם לך לשבת ולכתוב את מאמר הביקורת, מה גם שהוא רווי סתירות פנימיות. אנסה להבהיר את דבריי. 1. שגיעוט קטיו: על אף שאני מסכים שזה היה יכול להיות חביב לו כל ההודעות היו נכתבות בעיברית תיקנית, צריך לזכור שלושה אלמנטים חשובים: האחד - אני לא בטוח שתיקון שגיאות אוטומטי הינו בר-יישום; השני - גם אם מדובר באפלקציה אפשרית, היא מחייבת את רצונו הטוב של הכותב (לחיצה על כפתור "בדיקת איות") אני בספק אם אנשים שלא טורחים לקרוא את שכתבו לפני לחיצת "שלח" ישתפו פעולה עם תוכנת האיות ויתחילו לתקן את כתביהם; השלישי - השפה של הכותב חשובה, לא פעם, להבנת ההודעה (או רוחה). באין אנפורמציה וודאית ביחס לזהות הכותב (אינפורמציה שלעיתים חשובה להבנת הודעותיו) - שפתו, לשונו וכיו"ב מהווים ראי חלקי למוחו. 2. "הודעות זבל" נכון - לא כל ההודעות בפורום מכילות הגיגים פילוסופיים כבדי משקל ומעמד שיכנסו לפנטאון הפורומים העולמי. אבל, ביננו, מה כבר קרה?! אז נאלצת, אחרי חודש וחצי של העדרות, לשבת כמה שעות בשביל להתעדכן; אז נאלצת, השם ישמור, לדפדף בעמודים; אז נאלצת, אוזני החברים תצלנה, לקרוא לא מעט הודעות חסרות תכלית או פואנטה. תחשוב על האלטרנטיבה: נושא אחד ביום, 3 תגובות ותמונה אחת. נכון - הפורום יהיה יותר user friendly ויעלה במהירות רבה יותר... אבל שכרנו (יעילות) יצא בהפסדנו (שעות של שעמום). האם צריך להיות גבול?! ברור שכן. וישנם מקרים בהם אנשים צריכים ללמוד לעבור לצ'ט או למסרים פרטיים.. אבל מכאן ועד הודעה מתלהמת, ביקורתית וקיצונית כמו זו שכתבת - הדרך ארוכה (מאוד...). 3 ו-5: דוגמא למסרים אישיים שמקומם לא בפורום (אפרופו תלונתך בסעיף 2 והערתי בדבר סתירות פנימיות). 4. תמונות לא אכנס כאן לבחינת טעמך האישי בגברים (אתה מוזמן לשלוח מסר אישי אם בא לך), אבל על אותו משקל בדיוק - הערה בסגנון: "המשתתפים בהם לא באמת שווים" היא חסרת רלוואנטיות, בעיקר לאור הביקוש הקיים בפורום לשרשורי תמונות. באשר למינון - הרי שלאחרונה המינון ירד, ושרשורים אלו מופיעים בעיקר כמתנות סוף-שבוע. לא למותר לציין כי שרושרי התמונות זוכים ללא מעט תגובות(נכון לעכשיו - ליותר תגובות מהודעתך נשוא תגובתי זו...) ועל כך נאמר: הציבור ביקש - הציבור יקבל. ובאשר ל"תופסים לא מעט מקום" וכו' - ראה תגובתי לסעיף 2 לעיל. וצריך תמיד לזכור: אנו מדברים כאן על איזון, לא רק בין יעילות לבין שעמום, כי אם גם בין יעילות לחופש הביטוי. ועוד נקודה בהקשר זה: יש לנו שני מנהלים נפלאים, אשר דואגים לגבולות הטעם הטוב... ביקרות נוספת (המובאת בהודעתך) על הביקורת המעשית הקיימת - הינה מיותרת. 6. גוצ'י (או: "עוד על סתירות פנימיות") הסייפא של הודעתך היתה המשעשעת ביותר ומהווה דוגמא נפלאה לחוסר ההגיון בהודעתך. הרי גוצ'י (ויסלח לי נשוא הדיון - עוז הוא שפתח את הדלת לנושא הזה) הינו דוגמא מובהקת למי שחוטא ב-כ-ל הפגמים שציינת (ובעוד מספר פגמים שלא נכללו בדברי הביקורת שלך): הודעותיו מלאות בשגיאות כתיב כיזיזים בספר השחור שלי; הוא מתחיל שרשורים על ימין ועל שמאל, כאילו אין מחר ובנושאים תמוהים למדי; תגובותיו מתמצות, לרוב, במילים בנות הברה אחת ולא תמיד ברורה; הוא מעלה שרשורי תמונות (ועוד של בנות, משעניינות עוד פחות מבנים מכוערים); ולסיום: הוא, לרוב, ווכחני, פולמוסי וילדותי, שלא לדבר על שימוש מוגזם בשפה בוטה, בהעלבות אישיות, גידופים והשמצות. אז לסיום: תן לאנשים להתבטא, איש-איש בלשונו ובתכניו... מי שרוצה - שיכתוב על ארוחת הבוקר שלו (ואם זה לא מעניין אותך - תעבור הלאה) ומי שרוצה - שיכתוב "יומן חייל אישי" (ואני אעבור הלאה). בהערכה ובידידות, יריבוש. (ניסיתי לקצר, באמת שניסיתי, אבל השעמום הרגיל בעבודה גרם לי להמשיך עוד ועוד ועוד...)

yarivzhid

New member
ועוד הערונת (הפעם באמת קצרה)

טרחתי ובדקתי, ועל אף כל הערותיך על הודעות זבל, תמונות, וכיו"ב, הפורום עומד על ממוצע של 2/3 דף ליום. בהחלט סביר. מה שמאפשר לי להגיב לעצמי, ואפילו להוסיף תמונה:

o O Y O o

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

אי אפשר לנסח את זה בצורה יותר טובה!!!

Unique16

New member
../images/Emo45.gifGo Yariv! Go Yariv! ../images/Emo29.gif

הוצאת לי את כל המילים מהפה!!!! קבל ח"ח... ואני חושב שX TALK 1 לא יכול להיכנס לפה ולמתוח ביקורת כל כך קשה, בוטה וחסרת מעצורים על השתלשלות הדברים פה בחודש וחצי האחרונים. הוא לא חווה את זה איתנו- ונורא קל להסתכל מהצד ולגנות- במקום לחשוב טיפה. אז החזרת לו באותו מטבע ואני שמח על כך! אחלה!

גלעד יא

New member
קראתי והפנמתי.

כמו כל דבר בחיים, הפורום לא יכול לתת מענה מדוייק של כל אחד ואחד מכם, כלומר אף אחד לא יימצא אותו מושלם עבורו, אבל הרבה אנשים ימצאו אותו עוזר, תומך, משעשע, מרגש או כל כינוי אחר עבורם. אם אתה חושב שרמת הפורום התדרדרה אני מזמין אותך לעזור ולהעלות אותה למה שאתה מחשיב כקידום. הדבר היחיד שהכעיס אותי ממש היה הרצון שלך להיכנס בנו בנושא ג ו צ יי. מסר עם דעתך האישית לאחד המנהלים של הפורום היה מתקבל בשמחה, אין שום צורך להיכנס בנו חזק, כי תגובה כזאת לא מקדמת שום נושא בשום צורה. מחכה בקוצר רוח להודעות ראשיות ממך כבר בקרוב

../images/Emo46.gifאתה ממש אידיוט:-{

זה הפורום היחידי השווה פה! לא נאה לך לך תכתוב בפורום ספרות וואלה יופי, יורד לי על הפורום היחידי הנורמאלי אתם רואים למה אני לא מגיב?אתם כותבים מגילות אני אין לי הרבה מה להגיד פשוט הוא
אותי

../images/Emo54.gifאתה בסדר

לא חייבים לכתוב מגילה... רק מומלץ להיות יותר מעודן בתגובה ולא להגיב ככה מה שעלול לגרום למחיקה וחבל

לירונר

New member
ביקורת זה טוב,

אבל יש דברים שאתה לא יכול לבקר עליהם. התפקיד שלי ושל גלעד, בתור מנהלים, הוא לסדר את הפורום. כל עוד ההודעות נשארות על גבי הפורום - אין סיבה למחוק אותם. חברי הפורום יודעים טוב מאוד שאם מישהו יכתוב "בוקר טוב, אכלתי חביתה" ההודעה תמחק ברגע שהעין שלי תפזול לכיוונה. אל תשכח שזה כבר לא פורום גאווה, אלא פורום גאווה חברתי. אל תשכח שיש אשכול שלם, למה שפעם היה נכתב רק בפורום הזה. ובקשר לשגיאות בהודעות - אנחנו בני אדם, וטועים מדי פעם. אמנם יש כאלה שטועים קצת יותר, אבל בשביל זה אנחנו מתקנים. להוסיף כלי לבדיקת שגיאות יהיה מאוד יקר, ואל תשכח שתפוז לא מתפרנסים מההודעות שאתה כותב, אלא מדברים אחרים. בקשר לשרשורי התמונות - החבר'ה כבר יודעים ששרשור אחד בשבוע זה גם יותר מדי, והם משתדלים כמה שיותר להמנע מלפתוח דברים כאלה. ואתה יכול לבחור "הסתרת שרשורים", וככה הפורום לא יהיה איטי, ואתה תפתח רק את השרשורים שאתה מעוניין לראות או שתבחר קיפול שרשור שיש בו מעל מס' מסויים של הודעות. ואם יש דברים מסויימים שמפריעים לך, אתה תמיד מוזמן לפנות אליי ואל גלעד. בשביל זה אנחנו פה. ובנימה אחרת לגמרי
על סיום הטירונות, אני גם הייתי במחנה 80 וגם יודע איזה בית זונות המקום הזה. רק מה, הפלוגה שלי הייתה מאוד גיי פרינדלי (אפילו קראו לנו "גיא גאווה" ועל הדלת של המשרדים היה דגל
).

למעלה