הסיכום החודשי-יומן חייל אישי

לירונר

New member
רותם, אתה שוכח מה הלך פה לא מזמן

שהיו איזה 5 שרשורים ביומיים... החלטנו שיהיה שרשור אחד בשבוע, זוכר
ואם תשים לב יש מלא תמונות בשרשור הזה...

../images/Emo54.gifמה הקשר?

אם 10 תמונות בשבוע בשירשור אחד זה יותר מדיי תגיד לי ואני אפסיק אני גם יכול עכשיו לשים מליון תמונות בראשי ככה שזה יעף את כל ההודעות לארכיון בתגובה

לירונר

New member
לא רותם...

התכוונתי לשרשור כולו... כשעוד אנשים מגיבים ושמים תמונות... זה יכול להתנפח למימדי ענקיים. אתה בסדר גמור

../images/Emo54.gifזאת המטרה

שירשור פעם בשבוע שאם לאנשים 'מעקצץ' באצבעות הם יוכלו להוסיף תמונות של גברים משלהם ולא רק להגיד שהם מכוערים *שיעול* רמז *שיעול*

../images/Emo54.gifאתה תקבל ../images/Emo67.gif

אתה לא מכוער, אתה חתיך ואתה סתם בוכה כל הזמן שאתה מכוער

לירונר

New member
אתה לא רואה אותי 24/7...

אתה רואה אותי כשאני עם קוצים וקצת זיפים (כמו שאני אוהב). אתה רואה אותי כשאני לבוש טוב ונראה מוכן ליציאה (או ביציאה). אתה לא מתעורר לידי בבוקר כשאני סופר ג'יפה

o O Y O o

New member
כולם גי'פה בבוקר..

ג'יפה זו מילה מצחיקה..
בכללללל אופן.. כולם ג'יפה בבוקר.. לא משנה מי (אלא אם אותו אחד ממממממממממממממממשששששש בר מזל..
). רק אחרי זה קמים ומתארגנים, ואז הג'יפתיות הופכת ליפות..

X Talk 1

New member
../images/Emo26.gif תגובה מרוכזת מספר 1

1. אני רוצה תחילה להתנצל
בפניי o O Y O o - אכן מקומה של התגובה במסר אישי. 2.שדון טאזמני יקר - עם כל הכבוד לפז"מ שלך בפורום (ויש כבוד), הרמה של הפורום כן ירדה
(ראה סעיפים 2 ו- 3) בתקופה שאני כתבתי קבוע בפורום (בלי להחמיא לעצמי. כולם תרמו לכך) הרמה הייתה הרבה יותר גבוהה ועניינית, ולא היה חסר הומור וחברה. בשביל לקבוע מפגשים חברתיים פרטיים יש צ'אטים למיניהם. *ואני באמת אוהב אתכם. אני פשוט דואג לפורום ולאנשים אחרים (ובטוח יש כאלה) שהדברים האלה מציקים להם (כמו תדירות שרשורי התמונות) שלא העלו את מחשבותיהם על הכתב ! 3. שדון טאזמני + yarivzhid - לג ו צ יי עשיתם (כמעט כל הפורום !) לינץ' נקודה ! ואני לא אפרט, כי הנושא כבר מאחורינו. 4.yarivzhid - קצב של 2/3 עמודים ליום זה המון
(30-45 הודעות ליום נראה לך סביר ?)
*וכשכתבתי שלקח לי לקרוא "שעות" זה היה הרבה מעבר ל- 24 שעות, כך שאפשר לכתוב "ימים". זמן יקר מאוד שהצבא לא מאפשר לי
5. מיני פומיקי - אני מצטער, אבל ההודעה עומדה בעינה (אם כן ראוי (חובה) למתן אותה ושלא תהיה תוקפנית כזו). לדעתי, אתה סתם מציף את הפורום בשטויות. 7. שמן זה יפה - אני כותב הרבה
? תחלק את כל מה שכתבתי ל- 46 יום שלא הייתי כאן, ונראה אם כתבתי הרבה. 8. שרשורי תמונות - אכן ההערה לגבי שרשורי הבנים באה קצת באיחור (הקדמתם אותי). אני תומך בתדירות של פעם בשבוע
9. לירונר + גלעד יא (שתי נשיקות במצח... וכל הקטע הקיטשי והילדותי הזה
) - אם נאלצתי להתלונן על דו-שיח פרטי, ועל הודעה ראשית של o O Y O o שאומר שהוא הולך לישון, סימן שאתה לא עושה את מה שכתבת בתגובה. עכשיו, בהודעה הזאת לא באתי להתלונן על המנהלים (כי אני יודע שאתם עושים כמיטב יכולתכם, ואתם באמת מנהלים טובים). התפקיד שלכם לא צריך להיות השוטרים של הפורום. באתי לפנות היישר לחברי הפורום שיימנעו מלכתוב הודעות "זבל"/פרטיות שתיאלצו למחוק (או יותר נכון, שלא תימחקו ?
). נ.ב.1. בטירונות לא היה לא ג'אגר ולא סנדלים. כולם שם היו מפקדות ממין נקבה. נ.ב.2. מישהו שם לב שאין סעיף 6

ברגע שיהיה תשובה מובהקת ל...

מה זבל ומה לא תדבר, זה פורום של הרבה אנשים, לא שלך ולא שלי. אם הייתי רואה שאני סתם מדבר פה לעצמי לא הייתי רושם כלום..

../images/Emo54.gifאתה צודק

מעכשיו והלאה יועלו דיונים ברמה מאוד גבוהה בפורום, בשימוש במילים של האקדמיה לעיברית בלבד
כל הודעה נושאת פן אישי ולא תשובה ישירה ואובייקטיבית תמחק לאלתר
מעבר ל30-45 הודעות ליום יימחקו
מיני פומיקי ייחסם,ייקשר ויושלח מעבר לסיפון
כל הודעה תיפתח ב"הייל ג ו צ יי" לכפר על הלינץ' הנוראי שהוא עבר

Tleilaxu

New member
../images/Emo6.gif

יוווווווווווווווווווו
אההההההההההההה
הוא אשכרה "אחושילינג ממורמר". וחושב שמעניין אותי שלקח לו 24 שעות להתעדכן
*רק מציין שזה נשמע לי די חסרות חיים להתעדכן ככה :| מילא יומיים.. אוליייי גג שבוע..
* יו הוא עצבן אותי

גלעד יא

New member
הערה אחת בלבד

זה שאין לך זמן לקרוא את הפורום לא אומר שאחנו צריכים להאט את הקצב. מה עושים? קוראים את הדברים העיקריים או את סיכומי השבוע, בשביל זה הם נועדו ובגלל זה רותם משקיע בהם כל כך הרבה זמן ומאמץ. אני מקבל את מה שאתה אמרת כמחמאה, הרי בסך הכל הפורום זורום. מה זורום, רץ. טס! היו ימים שרק התפללנו שאנשים יגיעו והיום אנחנו מרוצים ממנו כמו שהוא. לא מתיימרים ללמד אנשים שום דבר מלבד להיות בני אדם.

לירונר

New member
אני זוכר כשהייתי בטירונות....

הפורום עבר כל כך הרבה עמודים, שלקח לי המון זמן לחזור לפורום... וזה היה רק אחרי שבוע בלבד שלא הייתי בו

למעלה