קניות של החודש

שרשרת

קניתי שרשרת בבומבמלה ב5 ש"ח :) סתם חמודה שמתי אותה כמה פעמים פשוט אני תמיד שמה תכשיטים מזהב לבן וכל מה שאני קונה זה מידי פעם שבא לי.. הנה לפניכם

עגילים

עם חרוזים טורקיז הן ממש יפות אבל לא הצלחתי לצלם בצורה שיראו :\ מצטערת אני דפוקה בצילום אז תסתפקו :p אה שכחתי לציין- 20 ש"ח

וזהו

יש לי עוד כמה דברים חדשים אבל גופיה אחת בכביסה אני יצלם לכם שהיא תתייבש גם מהמכירה של המשביר ב20 ש"ח ממש ממש יפה עם פתח בגב בצבע תכלת בהיר ועוד כמה דברים שחברות שלי לקחו לי :) אצלם בהזדנות!

אוי איזה באסה לא רואה כ''כ טוב את

התכשיטים אבל זה ניראה יפה!!! גם העגילים למרות שזה מטושטש תתחדשי!!!!

iditush11

New member
הטוניקה מהממת, מאוד יפה

אבל תכשיטי עץ? אהממ לא אני בכל אופן. והצעיף נחמד.

תודה

גם אני לא תכשיטי עץ בגלל זה בקושי שמתי אותן כמו שאמרתי אני יותר אוהבת זהב לבן יש לי עגילים קטנות של יהלום ומסביב זהב לבן ושרשרת עדינה עם חמסה עדינה מזהב לבן צמיד יפה מזהב לבן בקיצור הכל :)

את באמת לא אוהבת תכשיטים מעץ??

אוי זה הכי יפה שיש!!! כל השרשראות האלה מהמזרח עם האבנים והעץ שאני יסע לשם אני יביא איתי ה-כ-ל !!!

iditush11

New member
ממש לא הטעם שלי תכשיטי עץ

פעם שהייתי צעירה אהבתי את הסגנון האתני הזה של התכשיטים. אבל מה לעשות, התבגרתי עם השנים והטעם שלי בתכשיטים השתנה. כיום אני הולכת בעיקר עם תכשיטי זהב לבנים או צהובים, בשילוב עם אבנים כמו אופל, רוזקוורץ, רובי, ואפילו יהלומים. ויש לי סט שקיבלתי במתנה מהוריי ליום הולדת לפני שנתיים שאני הולכת איתו באופן קבוע - שרשרת עם תליון כוכב משובץ ביהלומים לבנים ושחורים, מזהב לבן, וצמיד טניס גם מזהב לבן עם יהלומים אמיתיים. כל השאר, תכשיטי כסף, אבנים, עץ ונחושת למיניהם אני ממש לא אוהבת.

כן גמני אוהבת

יש לי רק את הטורקיז שלדעתי הוא יפה :) אבל נראה לי מוזר ללכת עם צעיף בקיץ למרות שהוא כולו דק.. בחורף הייתי חורשת על צעיפים.. גם סרוגים וגם כאלה שהייתי לוקחת לחברות ;)

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אי טייק יו טו דה קנדי שופ אי לט יו ליק דה לולי פופפפפ גו הד גירל דונט יו סטופ קיפ גוינג טו היט דה ספוטטטטט אוי אני פשוט ח-ו-ל-ה על השיר הזה ואני שומעת אותו כרגע אז הייתי חייבתתתתתתת פיפטי אי לאב יוווווווווווווו

n0fit

New member
תיתחדשי

אהבתי רק את טוניקה אבל הכי חשוב שאת אוהבת!

nir m 66

New member
גם אני מת עלייך את נשמה שלי

לא אוהב בנות שמתלבשות ככה, מה לעשות נראה לי פראחי לאללה! אבל תהני עם הבגדים החדשים

למעלה