קניות של החודש

תודה מאמי

אבל יש דרך להגיב.. פרחי?.. אוקיי אני לא רואה כלום פרחי בזה.. פרחי לדעתי זה גינס של לי קופר עם איזו גופיה מסטאן עם נצנצים וחגורה כלשהי מזעזעזת עם עקב גבוה מעץ וגוונים בשיער כמובן :) אבל כל אחד עם ההגדרה שלו בכל אופן בחיים לא שמעתי שאמרו לי שאני מתלבשת כמו פרחה תמיד ההפך אבל תודה על הדעה!

"פראחי"...

אם חבר שלי היה כותב ומתנסח כמוך, הייתי מעיפה אותו ל;קיבינימט, בתור התחלה; לעזאזל בשביל הכיף; ואחר כך, לקינוח, גם לכל הרוחות. אבל לא נורא, אני בכל זאת אוהבת אותך.

n0fit

New member
../images/Emo6.gifחחחחחחחח

זה היה טוב! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח והיא צודקת!

אהבתי את הגופיה השחורה והטוניקה.

הבאפלו פתוחות... לא אוהבת כאלה, לא יודעת, זה מעצבן אותי. אני רוצה כמו האלה שיש בפלזמה, אבל עם עקב קצת יותר גבוה ובמחיר קצת יותר נמוך. תתחדשי על הדברים.

הנעלים..

קודם כל תתחדשי על הכל!!!..זה לא כל כך הטעם שלי אבל בכל זאת..ודרך אגב הנעליים לא דומות כל כך למקוריות..לי יש את המקוריות וזה בכלל לא אותו דבר!!...בנעלים שאת קנית יש בעקב לבן ובמקוריות אין ולדעתי זה מכער את זה..וגם הרצועות לא בדיוק אותו דבר..אבל שוב..תתחדשי!

תודה מאמי

כן אני יודעת שהן לא דומות יש לחברות שלי את המקוריות פשוט בחיים לא הייתי מוציאה על נעל כזו 600 שקל בכלל בחיים לא הייתי מוציאה על נעל 600 שקל חוץ מנייק או אדידס טובות אבל כאלה שממש שוות את זה.. וכן הלבן באמת מכער חשבתי לצבוע את הפס הלבן עם מרקר שחור חחחח

עדידי15

New member
אני מתה על הבגדים שלך!!

תצלמי לי אולי את כל הארון שלך חח?? יש לך טעם טוב
כמעט כמו שלי!

עדידי15

New member
כן../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

את הדברים שאת הכי אוהבת... לכל אחד יש בארון את הדבר שהוא הכי אוהב :)

והגופיה התכלת

יצאה מהכביסהחח יש לה חור בגבצילמתי את החור מקדימה כי כמובן אני לא יכולה לצלם את הגב :)

חחחח

נכון החור שאת רואה? אז זה האחורה שמתי את החולצה הפוך שיראו את החור כדי לצלם כי מן הסתם אני לא יכולה לצלם לעצמי את הגב :p הבנתוש?

MaYuShKuSh

New member
יש לך טעם טוב...

חוץ מהנעליים שהם קצת גסות לי אהבתי הכללל=))

moranush5

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifאהבתי כמעט הכל../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

למרות שאת הנעליים לא אהבתי בכלל- פשוט אני שונאת חיקויים והיתה עוד איזו חולצה אחת שלא אהבתי. אה...וגם את הנעליים הורודות. כל השאר חמוווד נורא. תתחדשי

למעלה