קניות של החודש

iditush11

New member
חחחחח ניר פשוט ענק!!

הבגדים חמודים, הגופיה האחרונה היא הכי יפה בעיני. כל השאר לא אהבתי כ"כ. והנעליים לא הטעם שלי.

אתה מפגר

תראה איך אתה מדבר.. חשבת שזה אולי יפגע בה? וחוצמזה מי תרצה להיות חברה של טיפש כמוך?

דעות מטומטמות לא פוגעות בי

ובאמת מי תרצה להיות חברה שלו?! אם חבר שלי היה מכתיב לי איך להתלבש הייתי בועטת בו וחונקת אותו :p והיה לי חבר שנתיים לפני חודש והוא בחיים לא פתח את הפה שלו חוץ מ"לא אהבתי"

עדידי15

New member
וואי הן מהממות!!!

ראיתי כאלה בורוד ובתכלת!! אני מתה לכאלה אבל אני לא רוצה גובה אחרת אני אהיה גבוהה מכולם וזה לא נעים לי כל כך חח

עדידי15

New member
לא אני רק 1.57

אבל אני רק בת 14 וכולם נמוכים אצלנו חוץ מאיזה כמה גבוהים וזה לא נעים לי לחוש גבוהה מעל כולם...

n0fit

New member
חחחחח

אני גם משהו בגובה שלך וגם אצלנו כולם נמוכים אז נחמד ככה.. כולם בגובה העינים חוץ מכמה ג'רפות..

iditush11

New member
דווקא הילדים של היום יחסית גבוהים

לעומת הדור שלי לדוגמא, אני מסתכלת על אחי והחברים שלו והם ממש גבוהים, ואני מדברת על חברה בני 15.5-16 בכיתה י', אח שלי לדוגמא שהוא הכי קטן - יליד אוקטובר כמוני, בן 15 וחצי מתנוסס לגובה של 1.92, ויש לו חבר 1.97, וכולם בלי יוצא מן הכלל עוברים את ה-1.80. אני גבוהה יחסית לחברות שלי שהן די נמוכות, הגובה שלי הוא 1.75 ורוב החברות שלי הן בסביבות ה-1.60-1.65

rotemshi

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif וואווווווווו

זה לא ממש רגיל... הם ממש גבוהים גם ברגיל גם יחסית לגילם... בגילאים האלה בגבהים הם בין 170-180

למעלה