משחק חדש

HuGo Hell

New member
../images/Emo129.gifמשחק חדש../images/Emo129.gif

זה מין משחק תפקידים {כמו בפורום של סייבר, ביקשתי אישור להביא את המשחק} אז ככה נכון היה את המשחק של הדר שכול אחד משיהו ואנחנו כותבים מה קורה ואיך מה המו מי? אז אותו דבר כול אחד ממציא לעצמו דמות פרטים כוחות והכול ומתחילים לכתוב מה כורא איך כמו תסריט אז ככה: שם : ג´ס שם משפחה : וויאט {זה מה שהתאים ^^;;} סוג : מכשפה מין : זכר {כמובן!} גיל : ~חסוי~ {זה יתגלה אחרי שתיקבעו מה יהיו הגילאים של הדמיות} כוחות : טלקינזיס {כמו של פרו} וכדורי אנרגיה והקפאה {כן מותר כול כוח שאתם רוצים אפילו תמציאו זה הכוחות שלי ולא איכפת לי מה אתם חושבים {סם}} מה ידוע : בן יחיד, הורים מתו, תמיד התעסק בכישופים מגיל צעיר ונלחם הרשעה ומהגן על נתמימים
איך ניראה? : שיער חום, עיניים חומות גבוה דיי שרירי. תשתתפו ותהנו {אופל הבטחת משהו!! בתשתתפי}

Woogyman

New member
יש לך בעיה?

כי מה הקשר שלי לכל העניין, במיוחד לחלק של הכוחות? ("לא אכפת לי מה אתם חושבים {סם}"?)... אם על הבדיחה ה"קורעת" שלך לא הערתי, תאמין לי שגם על זה אני לא.

HuGo Hell

New member
כי היית לי תחושה שאתה הולך להעיר ..

משהו על הכוחות שנתתי לדמות שלי אבל לא חשוב
{יש לי דה זז´ וו}

charmedmen

New member
רעיון טוב

אז הנה אני שם:רדפורד משפחה: מנאוויל גיל: מה אכפת לכם? סתתם. כוחות: (אה הקטע הטוב) אובינג מטרלייז והקפאה סוג:חצי מכשפה חצי אור לבן מין: זכר מה ידוע: חיי עד גיל 17 עם אבא שלו ואימו נפטרה כשהיה קטן ואביו לימד אותו לשלוט בכוחות. מראה: סקסי גבוה שרירי (תקנאו!)

SaberTooth

New member
../images/Emo4.gif

לא מאחורי כל דמות חייב להיות סיפור טראגי
דמות יכולה להיולד למשפחה אמריקאית ממוצאת בפרברים שלא איזו עיר גדולה, ללמוד להשתמש בכוחותיה בגיל צעיר ולראות את "הגנה על התמימים והחלשים" כמשימת חיה. אבל אם אתם מתעקשים, תהנו... אני נמנע מלהצטרף, לפחות בנתיים.

1Shir

New member
תשובה להוגו.

אם סם לא הגיב על הבדיחה "הקורעת" שלך, תאמין לו שהוא גם לא יגיב על זה. ודרך אגב-אם לא אכפת לכם להיות בצ´אט הישן, כי אצלי לא עולה הצ´אט החדש ומזמן לא דיברנו...

HuGo Hell

New member
איזה בדיחה? ../images/Emo12.gif..

אמרתי בדיחה שאני לא יודע עליה? *.* ושיר שלחתי לך מסר..

HuGo Hell

New member
LOL נכון {ויש להאשים אותי ואת ליאל.

רעים שכמותינו, תפוז עוד יתנו לנו הרחקה LOL} בכול מיקרה שלחתי לה מסר אם הסבר מאיפה להוריד ומה האייפי והכול ^^

HuGo Hell

New member
טוב......

טאקי {יאקי} {טאקי מוביל למקום הורדה} {יאקי הלינק הישיר להורדה} אז ככה: הקלף השמאלי למעלה הראשון - לקחת קלף כשאין לך מה לשים. הקלף השמאלי השני - לבחור צבע, כשיש משנה צבע. מתחת לקלף הראשון "no cards" - כשיש "2+" "3+" אז ה"no cards" משתנה לה" "take 2 cards" או 4 או 8 זה מכפיל את עצמו אם כול אחד שם "קח 2" ואז למי שאין וצריך לקחת.. לוחץ עך הכפתור. "deal cards" - זה מחלק את הקלפים, ורק מי שמשתמש בו לחלק זה ה"מארח" למי שניכנסי לשחק {צריך כתובת אייפי} change color- משנה צבע.. כשיש את הקלף "שנה צבע" אז לוחצים אל הרולר מעליו בוחרים צבע.. ואז לוחצים על הכפתור. צד ימין למעלה זה הצ´אט. למטה כול הyaki הציבעוני זה קלפים {כשתשחקו תקבלו} ליד השמות יש מספרים - זה הכמות הקלפים. ואם לוחצים על הכפתור מתחתיו זה מראה כמה כול אחד ניצח.... וזהו .. תהנו ^^ {כתבתי את זה כי ביקשו}

P3H2O

New member
ורק שתדעו, במשחק הזה אני המארח,

אבל מה זה משנה??? למארח, יש את היכולת להעיף ולגרש משתמשים, והוא יכול לקבוע את הזמן של כל סיבוב. הנה כמה קודים:
/menu - מראה לכם חלון בו כל האפשרויות ככגול החלפת סקינים, מידע על המשחק הנוכחי וכו´.
/spec - משהה את עצמך מהמשחק, אם אתה רוצה רק לדבר בצ´אט אז אתה מושהה מהמשחק, אתה לא מקבל קלפים ורק מדבר בצ´אט.
/unspec - מבטל את ההשהייה.
/info - מראה לכם מידע על המשחק, את האיי פי של המארח ואת הזמן של כל סיבוב. ד"א את ה "/" שמים לפני ולא אחרי משחק מהנה...

P3H2O

New member
*במשחק הזה - במשחק שהוא העתיק

המארח הוא תמיד הראשון בטבלה

Woogyman

New member
אני הורדתי...

תודיעו לי פעם הבאה באייסי כשאתם משחקים (וחכו חכו שהמשחק שלי ושל אופל יצא... נראה מי יעז לגעת בטאקי אז).

למעלה