סיכום שבועי

Red11

New member
ילדה, שימי תמונה שלך...

שכולם יראו כמה שאת יפה!
"היא כ"כ יפה, זה צובט בלב שלך"...

opali h

New member
מסכמת

מהו שיר השבוע שלכן-לעיתים מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע-דניאל איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע-נפגשתי עם דייויד מהו ציטוט השבוע שלכן"לעיתים את לא קולטת שרק אותך אני רוצה" האם נתקלתן בהומופוביה השבוע-לא מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע-שחזרתי לדבר עם מישהו שמאוד חשוב לי ולא דיברתי איתו המון זמן סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע-כן תמונת השבוע: מאכל השבוע:המבורגר וצ'יפס סכמו את השבוע ב4 מילים: שבוע שלא עבר משהו... אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: מסיבת הפתעה לרות

../images/Emo180.gif

מהו שיר השבוע שלכן? אפרת גוש - לראות את האור מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? אף אחד איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? כלום מהו ציטוט השבוע שלכן? It's true, we're all a little insane מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? כלום סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא תמונת השבוע: מאכל השבוע: עוף ותפוחי אדמה בתנור
סכמו את השבוע ב4 מילים: כואב לי הראש כ"כ \: אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: אין לי למה לצפות \:

Yoolanda

New member
היי היי דברי רק בשם עצמך!

Me is not insane, just a little off
ותמונה מצחיקה XD

nelly6

New member
ללכת לשחק כדורגל עכשיו או לא? :( מתלבטת...

מהו שיר השבוע שלכן? dp you know - אנריקה איגלסיס...(נראה לי מסובך לרשום באנגלית) מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? אממ...לא מישו או מישי מיוחדת לצערי. איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? קיבלתי תצ'ק מהעבודה ועקפתי את אמא שלי במשכורת שקיבלתי :) מהו ציטוט השבוע שלכן? "את רצית שתי דקות ואני נתתי את חיי" - ציטוט מפי נלי בלבד... האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? באמת שכבר התחיל להימאס...או שכבר התחלתי להתרגל לזה...:-\ מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? הצ'ק השמן כמובן :) סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא... תמונת השבוע: מי אמר לסבית?! מאכל השבוע: חביתה סכמו את השבוע ב4 מילים: חופש כסף ומחסור בשינה... אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: מומלדת של חברה קרובה

FFTL

New member
../images/Emo45.gif

מהו שיר השבוע שלכן? Staind - Its Been A While
מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? שירנ.
איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע?
מהו ציטוט השבוע שלכן?
האם נתקלתן בהומופוביה השבוע?
מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? הו.
יש משו.
סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? כן תמונת השבוע: מאכל השבוע: סנווידצ' עם חומוס. קייטנה. >> סכמו את השבוע ב4 מילים: ילדים זה עם מתיש!@$ אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא:

Yoolanda

New member
יאו! ../images/Emo23.gif ../images/Emo24.gif

D:::::::::::::::::::::::::: *רוקדת במעגלים* עשיתי למישהי את השבוע ^_^' וגם אני גאה בך מותק

שבוע טוב לכולן!../images/Emo140.gif

מהו שיר השבוע שלכן?
Brayn Adams feat. Mel C - Baby when you're gone (זה הצלצלול של הפלאפון שלי
) מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? לא היה מישהו מיוחד בינתיים איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? היום לקחתי חופש!!
כבר צברתי 13 ימי רגילה, ואפשר אצלנו לצבור עד 10 יום, וממש נדנדתי למפקד שלי על זה כל יום אז הוא הוציא אותי לחופש. רק חבל שא-ף א-ח-ת מהחברות שלי לא הייתה בבית, אז היה לי משעמם
מהו ציטוט השבוע שלכן? "אז נסעתם ל ____ רק בשביל לאכול?" אני: "האמממ.... כן" (האמת שהנפצנו לעצמנו עבודה לעשות שם, הגענובדיוק חצי שעה לפני האוכל, בסוף לא עשינו את מה שבאנו לעשות, ויצאנו חזרה לבסיס שלנו ישר אחרי האוכל. מה לעשות, יש שם אוכל טוב!
) האם נתקלתן בהומופוביה השבוע?
מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע?
סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע?
תמונת השבוע: מאכל השבוע: הקצפת של המילקי (זה בא עם סירופ שוקולד וכדורי שוקולד קטנטנים כאלה). נכון שזה מושלם?
סכמו את השבוע ב4 מילים: חם צבא חופש הוריםבחו"ל אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: שתהיה רגיעה בעבודה סופסוף (מקווה...) ושיתנו לי לקחת גם את יום ראשון או שני חופש, כדי שחברות שלי יוכלו לקחת חופש יחד איתי ונוכל לעשות משהו מעניין (כמו לנסוע לאיזה מקום).

Wane

New member
חעחעחעחעחע. גמלי בא.

מהו שיר השבוע שלכן? Thank you for the music - ABBA מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? מאיה D: איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? הייתי באילת, קניתי 2 דיסקים, סיימתי ספר.. החיים יפים [: מהו ציטוט השבוע שלכן? באמת ששומדבר @_@" האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? כעכע. כשבת צעקה על 2 לסביות שהן חולרות ובלה בלה בלה בבריכה @_@" מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? כולם חשבו שאני בת 17 ! (או 16, או 15, או 18 [!]) סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? נופ תמונת השבוע: יקח זמן עד שאעלה את התמונות , אז לבינתיים כלום O= מאכל השבוע: גלידה ם: סכמו את השבוע ב4 מילים: חם חם חם חם אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: שומדבר מיוחד

למעלה