סיכום שבועי

Yoolanda

New member
כן אבל...

אני עולה לי"ב, את הבגרות במתמטיקה כבר עשיתי ב-י'. D: [כי גם אני בר אילן'יקית חרשנית
]

איכס עלייך.

שונאת את כל הבר אילן הזה. אני עולה לי"ב, וכביכול סיימתי מתמטיקה בי"א.. אבל בגלל שאני מפגרת, נשלחתי לקורס קיץ כדי לגשת ל003.

lost green eyes

New member
יאללה

מהו שיר השבוע שלכן? ריטה - הלוואי יהיה בי כוח מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? 2 חברות טובות.. ורוניקה וטניה איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? עזבתי בנאדם שעשה לי רע. מהו ציטוט השבוע שלכן? "הלוואי יהייה בי כוח לא ליפול על ברכי.. מכובד האהבה" האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? לא מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? שעזבתי את הבנאדם.. למרות שמאוד כואב וקשה לי עכשיו. סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? ניסיתי לספר השבוע לאמא בצורה עקיפה.. אבל לא ממש הלך לי תמונת השבוע: *מצורפת* מאכל השבוע: אני בדיאטה.. סכמו את השבוע ב4 מילים: שבוע לא קל בכלל אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: ממ.. אין משהו מיוחד כרגע באופק. אצלי הכל קורה בדקה ה90 בספונטניות

זכוכיות

New member
היי, אני ממש גאה בך...

נתקלתי בהודעות שלך בכל מני פורומים לאחרונה, ואני ממש מתפעלת ושמחה שקמת והלכת

lost green eyes

New member
תודה אבל..

אל תשאלי נוצרו המון בעיות. אם תרצי אספר לך במסנג'ר.. אגב אני זוכרת אותך מפורום ביסקסואלים.. אפילו דיברנו כמה פעמים דנה נכון?

מסכמת

מהו שיר השבוע שלכן? ממוואלה לא זוכרת היו כמה נראה לי של בנות מקלאוד מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע?ממ אף אחד מיוחד איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע?ממ וואלה לא זוכרת מהו ציטוט השבוע שלכן? וואיאוי אין כלום שבוע שקט הא? האם נתקלתן בהומופוביה השבוע?כן אימאלה! אימא שלי תפשה את הפם! מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע?ממ לא זוכרת סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע?לא תמונת השבוע:מ אין מאכל השבוע:תירס ח סכמו את השבוע ב4 מילים: סביר כפול 4 שווה אופס שש חחח אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא:לספר לממאמנת/חברה שלי עלי איזה פחד אחלו לי בהצלחה

נחמד נחמד..

מהו שיר השבוע שלכן? "דני גיבור" מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? לילך איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? סיימתי את הבגרות בקולנוע מעשי. מהו ציטוט השבוע שלכן? בקייטנה היינו במעבדת כימיה. אז ילד אחד בכיתה ב' אמר: "זה לא עומד לי" - ודיבר על מבחנה. המדריך ענה לו: "אל תדאג.. זה יעמוד לך." והוסיף בשקט: "כשתגדל". ורק אני קלטתי את זה.. אז צחקנו שנינו. P: האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? אווו כן... יותר מידי לטעמי. מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? לא בכיתי. סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא שזכור לי.. תמונת השבוע: אין לי... לא כרגע בכל אופן. מאכל השבוע: משה בתיבה! חחח סכמו את השבוע ב4 מילים: קייטנה של כיתה ב' זה כייף (כיתה ב' נו.. עדין לא יודעים לספור כראוי.. P:) אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: קייטנה שוב..!!!! יאווו אני חייבת לספר את זה!!! בקייטנה... המדריכה הראשית.. היא כזאת שווהההההההההההה אלוהיםםםםם בא לי למותתתת איזו שווה היא!!! עזבו שווה, כלומר - שיש לה גוף פצצה! היא כל כך יפההההההההה ויש לה חיוך כזה חמודדדדדדדד והעיניים שלה מהפנטותתתתתתתתתת יאוווווווווווווווווו ראיתי אותה ואמרתי: "אני רוצהההההההה" לאחר שיחה קצרה איתה מה התברר לי? שיש לה חבר. נו יופי. אבל איזה חבר?!?!! ארררר הוא אחד השוויםםםםםםם עזבו שווים - הוא כזה יפהההההההה (צר לי לסביות יקרות.. יש בי גם חלק שאוהב בנים - תתמודדו) בכל מקרה... הם פשוט זוג מושלמים ביחד... אררררררר היא כזאת יפההההההההההההההההההה אני אנסה לצלם תמונה שלה ולהביא לכן... ואבוי למי שאומרת שהיא לא שווהההההההההה ארררררר אה.. והחלק הכי חשוב - היא הייתה מדריכת חי"ר בצבאאאאאאאא יאמייייייייי (אני מתנצלת.. הייתי חייבת לספר את זה למישהו..)

אני הייתי אתמול

בצו ראשון והמאבחנת שלי הייתה פשוט הכי חמודה בעולם.. למה מדים עושים לי את זה למהה?.

חחח כי את בנאדם נורמלי...

לא ברור למה ומאיפה זה מגיע - אבל כמעט לכל האנשים מדים עושים את זה... צו ראשון? מזל טוב! שיהיה לך בהצלחה... אני מתגייסת עוד חודש.

ציטוט נוסף שחובה לשים!!!

שירן: "מה חדש?" אני: "שום דבר מיוחד.. אני הולכת היום להופעה של עדי אשכנזי.." שירן: "איזה שירים מוכרים יש לה? היא מוכרת לי אבל אני לא מצליחה לזהות.." אני: "עדי אשכנזי היא סטנדאפיסטית!!!" חחחחחחחחחחח זה היה חזקקקקקק!!!!! שירן, הכל מאהבה חומד!

למעלה