סיכום שבועי

טלי קושקוש..

גמני אתגעגע ממש.. כולי תקווה שתהני מלאא ותנחתי אצלי כי אין מצב שאני הולכת לא לראות אותך כל כך הרבה זמן.. שבת שלום

וואו אני ראשונה??../images/Emo2.gif

מהו שיר השבוע שלכן? אביתר בנאי-יש לי סיכוי. מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? מממ..נטלי. איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? צו ראשון זה משמח? מהו ציטוט השבוע שלכן? "אם הייתי בקטע של בנות מזה הייתי עושה לעצמי ת'צורה" [האמת שזה לא מהשבוע,אבל זה משו שחברה שלי אמרה פעם והפיל אותי מצחוק.] האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? מממ לא. מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? כלום. סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא.. תמונת השבוע: מאכל השבוע: מקדונלדס..=] סכמו את השבוע ב4 מילים: אני צריכה לשכוח אותה. אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא:

nogag7

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo23.gif I need you so much closer

מהו שיר השבוע שלכן? James Blunt- Goodbye my lover מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? מישי. איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? פלאפון חדש, התחלתי לעבוד, וכמובן- השיחות. מהו ציטוט השבוע שלכן? "מותק שלי מציירת פרחים בראשי, מחייכת איתי אם את שומעת אותי... מותק שלי נוגעת עמוק בתוכי משגעת שלי, אם את שומעת אותי..."
האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? כן, ידיד של אחותי
. מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? עבדתי טוב. סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא
. תמונת השבוע: מאכל השבוע: טעמתי סושי! וזה לא היה מגעיל אפילו
. זה היה טעים (סושי אינסייד-אאוט עם אבוקדו) אבל זה רק כי הכריחו אותי
. אני עדיין נגד המאכל הפלצני הזה! סכמו את השבוע ב4 מילים: אני רוצה לחבק אותך! אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: חיבוק

Yoolanda

New member
../images/Emo99.gif איזה שיר מעולה

"מותק שלי..." וסושי זה באמת פלצני
תוקעים אבוקדו בתוך אורז , מהדקים ואז קוראים לזה מאכל אלגנטי ומשובח. אבל אז את חושבת לעצמך: "היי! זה אבוקדו באורז!"

אהא../images/Emo70.gif אז ה../images/Emo209.gif היה טעים../images/Emo70.gif

אז מה. אז זה פלצני וזה טעים!

../images/Emo112.gif אסימפטוטה. ../images/Emo10.gif

מהו שיר השבוע שלכן? Stereophonics- Don't let me down (הרבה יותר טוב מהמקור..) מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? הרבה אנשים איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? פלאפון חדש! סוף סוף :} מהו ציטוט השבוע שלכן? "זהו עץ הנעליים הרשמי!!" (אלמוג, אחרי שתקע את שני הקרוקס שלי על העץ הארור..כשאני חייבת ללכת) "אסימפטוטה זה כמו גדר חשמלית במחנה השמדה, אסור לגעת!" המורה למתמטיקה בקורס, מסבירה מה זה אסימפטוטה. האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? לא מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? שאני קמה כל יום לקורס המזדיין במתמטיקה, ואשכרה ויתרתי על לעשות קייצת לחניכים בשביל לצאת עם תעודת בגרות. כושיליראבק. סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא. תמונת השבוע: מאכל השבוע: סופלה גלידה של ברגר קינג
תקנו את זה! זה הכי טעים בעולם! אומייגאד. סכמו את השבוע ב4 מילים: מתמטיקה זה לא בשבילי אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: עגיל בגבה?

Yoolanda

New member
../images/Emo45.gif סופלה בברגר קינג!

שווה כל אגורה מה9.90 D: ואוי, אסימפטוטה, שנים לא פגשתי אחת

למעלה