לאסנת פרידמן

irisish

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif לאסנת פרידמן

את אדם אמיץ ! באהבה הערכה והערצה איריס

dinakl

New member
כל הכבוד לך אסנת../images/Emo141.gif

עמדת ממש בכבוד במשימה כל הכבוד
דינה

../images/Emo24.gif../images/Emo9.gif../images/Emo25.gif

תודה, תודה תודה. היה מאוד קשה, התייאשתי, נחתי בסיאסטה וחזרתי למשימה. רוצה לשלוח צו פיוס לכולם!!

udiyulis

New member
ונראה שעם אחת לפחות... הצלחת!

אני ממש גאה בך ומעריצה את הנחישות, ההתמדה ויכולת ההתנסחות שלך. כל הכבוד!
אסנת, כתבתי לך מסר - האם קיבלת?

אסנת ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

את ענקית מצדיעה לך יקירתי את החיבוק והנשיקה תקבלי , לא וירטואלית , בשבוע הבא כשנפגש. גאה בך יקירתי ריקי

nivsh

New member
לאוסנת פרידמן

אוסנת ידידתי אני גאה בך... לאט לאט... בלי להתנשא.... ובלי להרכין ראש. הבעת את דעתך .... והצלחת "להפוך אויב לאוהב" והצלחת להניע את כולם לפעילות משותפת... מה המשך הדרך? אייך ממשיכים מפה? אני בטוחה שתלמידיך נהנים מהיכולות של אני מסירה בפניך את הכובע בהמון הערכה

psa

New member
נכנעת ,אפשר לדעת מה פה קורה פה?../images/Emo3.gif

ס פ י

New member
פסא גלפין ו כ ו ל ם הכנסו...

לקישור הבא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=94&msgid=14863314

psa

New member
מצטרפת גם אני ....../images/Emo140.gif../images/Emo141.gif

אסנת לשלטון
.

mmzda

New member
אסנת, אני מצדיע לך../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

גלפין

New member
אסנת, כמו שאומרים הצעירים:

פצצות לגבות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

חברות וחברים יקרים שלי!!!

תודה לכולם על הברכות.. מה לעשות, אי אפשר לומר שלא ניסיתי. ההגיון שלי עבד כך - פורום להורים - אנשים שאכפת להם מהחינוך - היינו, אנשים שיהיו עם ראש פתוח לכל מיני דעות ורעיונות. אבל התבדתי. באמת. ומה?? ברגע שראו את הברכות שלכם כבר כינו אותי "גיס חמישי" , טענו ששלחו אותי ל"גוב האריות", נו באמת, כאילו שבשנתי הארבעים אני צריכה שמישהו יגיד לי מה לעשות.. גם אחש"ש שכבר התחלתי לנהל איתה דיאלוג כל שהוא - ברגע שמישהו (הילדון המעופף.....) שלח לה דוגמה מהברכות שלכן, כבר נעמדה על רגליה האחוריות - האשימה אותי בכך שבאתי "בידיים לא נקיות".."נשלחתי לגוב האריות" שלא לדבר על התגובות של פיטר פן - וראיתם את הקישור של חיה. אז נכון שכמו שאנו לא מייצגים את כל המורים במערכת, אז ככה גם הם לא מייצגים את ההורים כולם - אבל עצם העובדה שאף אחד מההורים השותפים שם, גם לא המנהלת לא טרח להגיב לצורת התגובה של "פיטר פן" הרי שזה אומר משהו ..אני חושבת לא???? אני רגילה לתגובות כאלה מתלמידי תיכון, לא מאדם בן 37 שמתיימר להיות תרבותי, אבל אנשים עושים טעויות כל הזמן וגם אני. אפרופו המאמר של חיה, נראה שלחלק גדול מהם יש דברים לא גמורים עם מערכת החינוך ולו רק מהדרך שבה הם מתבטאים... אז אם זו רוח הדברים ששוררת שם, אין לי מה לחפש שם.. דרך אגב, אני מתארת לעצמי שגם את התגובה הזו הם יקחו ויעבירו לפורום. אין בעיות. במקום לחשוב עליהם כהורים מייצגים , אני חושבת על ההורים הנהדרים בכיתה שלי ובבית הספר שלי, בני - בי"ס קהילתי :):):) .. ומתעודדת. אוהבת אתכם, ותודה על התגובות. היה לי יותר קל לעבור את ההתבהמות בתגובות של פיטר פן כשקראתי את התגובות שלכם!!

ועוד לא התייחסתי בכלל

לכך שלא היו בכלל תגובות ענייניות להצעות שלי. כלום, נאדה, רק התקלסויות. חבל.

אסנתי ואחרים

בימים רגישים אלה כשבפורום הורים למתבגרים יש מי שרואה את שרשור התמיכה שאסנת קיבלה כאן על הניסיון שלה להציג גם את הכיוון שלה/שלנו, כ"גיס חמישי", בימים רגישים אלה כשבפורום הורים למתבגרים יש אנשים שרואים בזה שחברים ב"פורום הבזוי" (אנחנו
) משתתפים בפורום להורים למתבגרים, קריאת מלחמה ולא מבינים שגם בינינו יש מורים שגילו פתאום גם את הפורום להורים מתבגרים ורוצים לקחת בו חלק כהורים לילדים מתבגרים (מה לעשות.. יש גם מורים שהם הורים ....) אני מבקשת מכל מי שמגיב בפורום הורים למתגברים לציין שהוא חבר גם בפורום מורים. תודה,

למעלה