שרשור התפקדות לקראת המפגש

../images/Emo124.gif שרשור התפקדות לקראת המפגש

וכמובן - גם אוכל (כי הרי טלטלית היקרה מנוחתה נודדת בעניין...
. להזכירכן - המפגש יערך בשבת הקרובה (24.4) החל משעות הבוקר (תשע-תשע וחצי ואילך), במקום החביב עלי (
) בו נפגשנו כבר מספר פעמים באמצע הדרך בין הצפון לדרום. באשר לאוכל - נראה לי שתהיה בעיה רצינית עם מנגל. הריחות והעשן עלולים להפריע למי מההריוניות, לא ממש ברור מי באמת ובתמים תעמוד כשעה לפחות לנפנף ליד האש ובנוסף - אין מי שתביא שולחן. לכן הקייטרינג יתבסס על תפריט נשנושים רגיל של פיתות, סלטים למיניהם, פשטידות, עוגות, חטיפים ושאר מעדנים קלילים. וכמובן שתייה. אז מי שמתכווונת להגיע שתתפקד ולטובת התפריט, תספר מה היא מביאה באמתחתה.

והמתחיל במצווה...

אני והשדוניהו נגיע, כמובן. נביא איתנו שתייה קלה (אבל בהחלט אפשר שמישהי נוספת תביא עוד). בנוסף - ככל הנראה כדורי שוקולד (לטובת הילדים, כמובן, ורק עבורם...
) וחטיפים. אהה, ועוד משהו - מי שלא זוכרת/לא יודעת את המיקום ואיך להגיע - שתפנה אלי במסר ואשלח לה הוראות במסר חוזר. אני שבה ומזכירה ומבקשת - נא לא לכתוב בפורום עצמו את המיקום. בסופו של דבר אנחנו מתכוונות למפגש של הבנות הפעילות בפורום, ולא של מבקרים אחרים.

שרוני ב

New member
אנחנו באות

ונביא איתנו את מאפי הגבינה שזכו להצלחה בפעם הקודמת ( ואם לא יהיה לי זמן לאפות אז משהו מקביל קנוי ) ואני צריכה תזכורת לגבי הוראות הגעה.

noa37

New member
אני רוצה להגיע, אבל אדע רק ברגע

האחרון. אביא איתי שתיה קלה וכוסות ח"פ
. אם לא אגיע אמצא מישהי שמגיעה ואשלח את הדברים איתה.

Zivi36

New member
מתפקדת....

גם נטע ואני כנראה נגיע. מביאה מיני מתוקים.... ורושמת לך שחר מסר להוראות הגעה..

גליה שמ

New member
מקוות להגיע

נביא בטוח משהו קנוי - אין סיכוי לבישולים בקרוב (אוי הבחילות הבחילות...) אולי כלמיני מאפים מלוח ומתוק? אבל יתכן שלא יהיה לנו איך להגיע אז נראה ונקווה.

אור רון

New member
גליה

מה עם הסלט הסיני המדהים שלך???? כל מפגש אני מקווה שתגיעי איתו...
יאללה, שיעלמו כבר הבחילות האלה (ולא בגלל המפגש והסלט, כמובן..
)

הילה ד1

New member
מגיעים ../images/Emo6.gif

נביא קינשס או שתיה, או חטיפים ובטוחחחחחחחחחחחח את עצמנו.

דש1דש

New member
כנראה שנגיע

עוד לא יודעת מה נביא, כרוח הקרב שתשרה עלי (בבית או בחנות) אלא אם יש דרישות מיוחדות (מהחנות - למי יש זמן בימינו אילו???) מישהי רוצה לבוא איתנו באוטו????

אור רון

New member
אני מגיעה ומקפיצה...

כל הכוונות שלי זה להגיע
אביא סלט חסה, ובטח עוד משהו, שאין לי מושג כרגע מה זה יהיה... נראה, אולי אפילו אצליח להביא שולחן מתקפל (צריכה לבדוק את משקלו והאם הוא נכנס לאוטו). זו הזדמנות להזכיר שכדאי להביא שמיכות לישיבה. מה עם כח"פ?

טרודי

New member
נשתדל להגיע

ונביא, נביא, לא יודעת, משהו לאכול. פירות? מילקי? M&M's מאמריקה? (לא רוצה להיות אחראית על משהו שיורגש אם יחסר, כמו כח"פ או שתיה, כי לא בטוח שנגיע).

טלטל11

New member
אני כנראה אגיע

אבל היות ותיתכן פעילות משפחתית בשבת הזו (אבי נוסע לחו"ל לתקופה ארוכה, אז ייתכן שתהיה ארוחת צהריים משפחתית, במקום ארוחת הערב של יום שישי- עוד לא סגור) אז אוכל לדעת אם אני מגיעה רק ביום שישי. אם עד יום שישי אף אחת לא תתנדב להביא כח"פ ואני אכן אוכל להגיע- אז אביא כח"פ ואיזה נשנוש קל.

דש1דש

New member
OK - אני אביא כח"פ

כוסות, צלחות וסכום. קל - ניתן לקנות - וככה יהיו כלים ח"פ (אלא אם לא נגיע
)

דש1דש

New member
יש כח"פ../images/Emo70.gif

המכונית שלי מלאה בכוסות, צלחות, סכו"ם - ככה שאם המכונית מגיעה - גם הכח"פ מגיע... לידע כללי

אופירה10

New member
רוצות להגיע עד מאד, אבל

מבקשות טרמפ. נוכל להגיע בכוחות עצמנו עד אזור ראשל"צ ואם למישהי יש מקום עבורנו ברכבה - נודה לה עד עמקי נשמתנו. במידה ונגיע, נביא סלטים וחמוצים, כהרגלינו בקודש. להתראות

למעלה