שימו לב, שימו לב!!!

Yuvalenko

New member
../images/Emo124.gif שימו לב, שימו לב!!!

לרוית משעמם טיכו. מי יכול לעזור לרוית לצאת מהשעמום הכרוני הזה???? מי? מי? מי??? מי קורא לה, מי? מי? מי? מי קורא לה, מי?..

Yuvalenko

New member
המילון השלם להפגת שיעמום ../images/Emo26.gif

א' אישפוז בכפייה - צורה נהדרת להפגת השעמום הטוטאלי ע"י הבאה למצב בוא חבריך ובני משפחתיך כובלים אותך באזיקים, קושרים אותך עם סדינים ווילונות, ומתקשרים לצער בעלי חיים להגיד שמצאו עוד חתול דרוס (לא לפני שהם זורקים אותך לרגלי עדר של פרות חרמניות...) ב' בריחה מאישפוז בכפייה - אופציה נפלאה להפגת השיעמום בתוך המוסד הסגור בו אתה שוהה. ניתן לבצע באמצעות שוחד לשומרים, מתן שירותים מיניים לפקידה החרמנית, או חפירה דרך קיר בטון באמצעות ידיך בלבד (האופציה המומלצת) ג' גלישה פרועה - גלישה באתרי סקס בלתי מוכרים ובאתרים יפניים ומונגולזים ללא תרגום יכולה לשפר במידה ניכרת את מצב השיעמום הכללי שלך. תוך שניות ספורות מחשבך יוצף בוירוסים חדשים ולא מוכרים, מה גם שלא תוכל לקרוא מה הם עושים לך ואיך להסיר אותם, כי אין תרגום. אופציה נוספת הקשורה לנושא- ללמוד יפנית ומונגולזית. ד' דיבוב סרטים בטלויזיה - פתח את מקלט הטלויזיה, לחץ על כפתור "השתק" והתחל לבלבל ת'ביצים בצורה בלתי נשלטת לפי תנועות השפתיים של השחקנים בתוכנית או בסרט. מומלץ לנסות גם בשפות שונות (ראה הערה לעיל לגבי יפנית ומונגולזית) ה' הפגת השיעמום - אפשרות בלתי מוסברת וערטילאית ביותר, שלא לדבר על סוריאליסטית. ו' וידוי - התקרב לחלון חדרך, הורד את התריסים, פתח את החלון, סגור את הרשת (באם נמצאת), רכון קלות לפנים, והתחל להתודות על כל הפעמים שחלמת על טל פרידמן או אייל קיציס. אם המספר מגיע למעל 50, רצוי לרכון עוד קצת ולהכיר את המדרכה מקרוב. ז' זבל - תוציא אותו מידי פעם, לא יזיק. ח' חיוג חוזר - התקשרו לחבר, נג'סו לו עד זוב דם, ולכשינתק לכם בפרצוף - חייגו בלחיצת כפתור אחד בלבד אל הבחור החביב, שוב ושוב.. ושוב... ט' טלפונים אקראיים - כשנמאס מ"חיוג חוזר", פשוט הרימו את השפופרת, חייגו מספר אקראי לחלוטין (כמו הטלפון של טל) ועשו עצמכם מחפשים את סעיד או מחמוד. בהנחה שלא התקשרתם אליהם כמובן, נסו להתעקש בעברית עילגת כי זה המספר הנכון. מומלץ שימוש מרובה במילים "אחמד!" , "א-הא!", "אוויין ג'ורג'??", ו - "תביאו לי את מחמוד או שאני תכף מתופסס !!" י' יציקה - שבו שעה בשירותים עם חוברת המכירות של ויזה. זה עוזר. כ' כתיבת מילונים מגוחכים - מיותר לחלוטין, ולכן מעולה להפגת שיעמום ועייפות מכל הסוגים. מומלץ להיוועץ ברופא מומחה לפני הביצוע, ללא חתימה וחותמת של הרופא שאינכם שפויים, אין לכתוב מילון שכזה בשום אופן! המשך יבוא...

../images/Emo47.gifאיזה מלך!!! ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

בא לי לרוץ ולשתות עוד 5 כוסות של נס קפה...

Yuvalenko

New member
המשך... ../images/Emo26.gif

ל' להיכנס לפורום ולענות לכל הודעה - מפיג שיעמום בלתי שיגרתי, הפועל ב99 אחוזי הצלחה. ניתן לבצע גם על פורומים אחרים, ואף לחזור ולענות על הודעות שאתם כתבתם בעצמכם הרגע. (לשאלות נא לפנות למומחית - אלינור.) (אלינור - זה בצחוק..) מ' משא ומתן עם הפלסטינאים - זה כל כך מתסכל שזה יכול להעביר לכם את הלילה בשניה. נ' נסיון התאבדות - תמיד יעיל כנגד שיעמום. לא כל כך בריא לבעלי לב חלש ולחולי אלצהיימר. ס' סאדו מאזו - תרגיש חופשי להתפרע עם האינסטינקט שלך. כמה שיותר, יותר טוב. לא לשכוח לצלם תיעוד ולפרסם בפורום. ע' עבודת אלילים - לשחק במשחק "זכיתי באוסקר ואני מרוצה מעצמי עד כדי בחילה", משחק לאחד עד 24 משתתפים, מגיע עם סט שלם של אביזרים הכולל פסלון מוזהב בצורת רובוטריק, בובת דינוזאור מתקופת עידן הקרח, ודלי להקאה רב פעמית. פ' "פרידי" - המצאת כינוי חיבה/גנאי לצמד עלום השם "איל קיציס וטל פרידמן. ניתן לעוות את שמם עד כדי הקאת הברות שלא קשורות לחיים. מותר להשתמש באותיות באנגלית צרפתית וקירגיזית ליצירת השמות. רצוי שיהיו כמה שיותר רחוקים מהמציאות, אחרת זה כנראה באמת סתם משעמם. צ' צפייה ב"שישי בגאון" - כתוצאה מעצבים תיאלץ לרסק את מכשיר הטלויזיה לחתיכות כל כך קטנות, שייקח לך שעות למצוא את כולן. מה שנקרא - להתעסק בקטנות. ק' קישורי סרק - ניתן להעלות לפורום קישורים שלא עובדים או ששולחים אותך לאתרים לא רלוונטיים בעליל. רצוי לצרף קישור נוסף שאמור לתקן את הטעות אך הוא למעשה אותו הקישור במדויק. (נא להיוועץ במומחית הבינלאומית - מתן אינטרנשיונל...) ר' רכישת כרטיסים לצילומים של קיציס ופרידמן - נו מה, צריך להסביר?... ש' שיבוט ושכפול גנטי - הפצת מאות אלפי "עותקים" של טל ואיל לרכישה לכל קונה בסכום סימלי. ועכשיו מבצע - השני בחצי מחיר! כל הרוכש טל או איל אחד, מקבל את השני בחצי המחיר, בכפוף לתנאי התקנון, אין כפל מבצעים, המבצע עד גמר המלאי, החברה רשאית לשמור לעצמה את הזכות להפסיק את המבצע בכל עת. נגמר!!.. ת' תעשו לי טובה - תפסיקו לקרוא, כי זה משעמם רצח. מצח?!?!

kfm

New member
../images/Emo6.gifהרגת אותי..

חח אתה יודע..בדיוק כשקראתי את החלק על הקישורים..אז תוך כדי שקראתי אמרתי לעצמי "יא! גמלי זה קורה! כלזמן!" ואז ראיתי שהזכרת אותי..(ספק
ספק
)

לאלא. הוא לא משועמם.

להפך, הוא נחמד! הא עזר לאנשים אחרים להתגבר על השיעמום שלהם בעזרת זה

למעלה