קיציס ופרידמן

שלום שלום וברוכים הבאים לפורום קיציס ופרידמן. מה קורה איתכם אחים שלי, הכל טוב? (כן, צפוי, צפוי, אבל מתבקש, האין כך?)

פורום זה כאן בעצם בכדי לעסוק בכל הפרוייקטים של הצמד המוכשר והמצחיק הזה, בין אם זה פרוייקטים משותפים, או פרוייקטים שיחודיים רק לאחד מהם, כאשר קיים דגש מסויים על הפרוייקטים הטלוויזיונים שלהם, כדוגמת "חלומות בהקיציס" או "החטא ועונשו".

"איך הייתה התוכנית האחרונה?" "ראיתם את הקטע הזה ש...?" "איזה מצחיק היה כש..." כל זה מתקבל כאן, אפילו ברצון רב.
כמה חוקים לפני הכתיבה בפורום:
1. בשום פנים ואופן *לא* להביא קישורים להורדת קטעים מהתוכנית. דבר זה לא יעשה על גבי דפי הפורום. הודעות כאלו ימחקו. אל תגידו שלא אמרתי.
2. הייתם בצילומים? נחמד מאד, אבל בבקשה לא להרוס למי שלא היה ורוצה לראות את התוכנית הקרובה מבלי לדעת מה הלך שם. בשביל זה יש את סימון הספויילר - . אז אם אתם חייבים לספר, בכיף, עשו זאת, בודאי, רק תזכרו לסמן את זה כספויילר.
3. נא להמנע מהודעות ריקות כמו "איזה חתיך פרידמן!" או הודעות ריקות בסגנון "אני בתור!!" או "מה קורה אחים שלי הכל טוב?" כי, כן, פרידמן אכן חתיך, וכולנו בתור, ובאמת טוב לדעת מדי פעם מה קורה עם אחרים, אבל זה מעצבן. תודה.
4. נא לא לקלל. נכון, ניתן למצוא פה ושם גסויות בתוכניות של הצמד הזה, וגם במאמרים, וזה בסדר לכתוב אותן כציטוטים מהתוכנית, אבל בבקשה לא להתחיל ללכלך אחד על השני.
5. לא להגזים עם הודעות אישיות, ריקות וחסרות משמעות. זה מפריע. בשביל זה קיימת תיבת המסרים של תפוז, וגם האי-מייל האישי, האיי סי קיו או המסנג'ר.
6. אנשים שנכנסים לפורום צריכים לקחת בחשבון שהם נכנסים לפורום שניתן למצוא בו כמה דברים שלא ימצאו חן בעיניהם. בגלל "החטא ועונשו" או דברים מעליבים שנאמרו ב"חלומות בהקיציס". בבקשה לא להרוס למי שכן נהנה מזה. אני אישית מציעה לאנשים שנגד דברים שנעשו בתוכניות שלהם לא לכתוב כאן ולהרוס לאחרים.
7. פורום זה איננו פורום הערצה, ואנו נמנעים מפירסום כל רכילות בנוגע לקיציס ופרידמן. אנא קחו זאת בחשבון אם בכוונתכם לשאול פה שאלות הנוגעות לחיים האישיים שלהם.

זהו. אני יודעת שהחוקים האלו גורמים לי להישמע (או להיראות, איך שבא לכם) כמו אחד מהשומרים בצילומים, אבל ככה זה.

אוהבת אתכם (כן...), גל.

תגובות
10
צפיות
93
למעלה