שימו לב, מפגש הבריכה מבוטל

טוב אתן ביקשתן את זה...

יום חמישי שבוע הבא זה 1/9.. אכן? בתאריך הזה עיפרונצ'יק חוזר למשפחתון שלו שנמצא קרוב לבית (אזור חיפה). אני לעומת זאת, עובדת מרחק של כ-שעה נסיעה מבית/משפחתון לכיוון דרום... היות ואני מסיימת לעבוד בערך ב 16:00, זה אומר מבחינתי שוב נסיעה צפונה והגעה בסביבות השעה 17:00 לאזור הבית/משפחתון ואז... התארגנות ויציאה שוב לכיוון דרום (מפגש), בואו נאמר שעם כל הרצון הטוב ואם נהיה אופטימיות אני אגיע בערך ב 18:30...
קאפיש?
ולמרות מה שאתן חושבות, אני באמת רוצה לראות אתכן כבר, אבל יש פעמים (כמו שאיך שמסתמן הפעם) שזה קצת TOO MUCH, במיוחד ביום הראשון של החזרה למשפחתון... SORRY. אולי נעביר את המפגש לצפון?

אותו כנ"ל לצערי

רק שעיפרונצ'יק לא במשפחתון אלא אצל אמא שלי. השבוע (שבסוף לא יצא לפועל) היה לי יותר מתאים, כי עיפרונצ'יק היה אמור להיות ב"קייטנה" בקיבוץ ליד מקום עבודתי (ואז זה חוסך ממני את הלוך חזור דרומה/צפונה..). וגם זה היה כבר תלוי בספק כי עושה רושם שעיפרונצ'יק לא ממש יצא מהמחלה שהיתה לו בסופ"ש האחרון... היה לנו לילה מהסרטים
אוףףף, אני מרגישה שהלאתי אתכן ואותי ביחד

catנוע

New member
יודעת מה?

תארגני מפגש בצפון ואני מבטיחה שאני מגיעה עם חבצלת
איך זה? די כבר! רוצים לראות אותך...

תזכרי...

אני בטוחה שיש כמה צפוניות (ובטח עוד כמה חדשות) שמאד מאד ישמחו על סוף סוף מפגש בצפון ! היות ועכשיו יש מפגש במרכז, אני אדחה רעיון המפגש בצפון לחגים או אחרי. מקובל? ונקרא לו : "שרון עיפרון - ההיית או חלמתי חלון(ם)"
ואת יודעת מה CATנועית, אורORA ראתה אותי ותשאלי אותה, בחיי שאין למה לחכות

אורora

New member
אם הייתי יודעת

שזו הפעם היחידה שניזכה לראותך הייתי לוקחת תמונה למזכרת, ומראה פה לכולן. ברצינות , בקשר למיפגש בצפון. גם לי אין שום בעיה לבוא. רק תארגנו ( יש את אותו מקום באמצע הדרך בו נהגנו להיפגש בעבר ).

באמת נורא יפה

אבל קטן.. אלא אם את רוצה לגלוש ללבנון
אל תהיינה ציניות יקירותיי.. כי בסוף באמת אני אצפין עד כדי כך !

catנוע

New member
לגלוש אפשר במטולה, לא?

יש שם מגרש החלקה על קרח
את יודעת על מי מאיימים, נכון?

catנוע

New member
אזכור ועוד איך

(ואם לא תהיינה מי שידאגו להזכיר לי
) תשמעי, אני יודעת שאת ממורמרת ונראית לא משהו, הרי את יחידנית מבחירה לא?
אז לא בגלל זה אני רוצה לפגוש אותך
יאללה, נראה את המפגש בצפון מתגבש. מתי שתגידי אני באה.

זה בסדר זה בסדר...

כרגיל לאחרונה, אנשים רוצים לראות אותי בגלל עיפרונצ'יק... אני רגילה...
בלי נדר, עוד חודש וחצי ככה, גם מזג האוויר יהיה הרבה יותר נוח, נמצא מקום נחמד ב"חיק הטבע" או משהו אחר עם שעשועים לילדים ו ITS A DATE!

My Rom

New member
../images/Emo52.gif על ההתפרצות לשיחה

אבל אני צפונית וחדשה (2 המכות ביחד
) אני מאוד, מאוד, מאוד אשמח למפגש בצפון .....
.

carmitz

New member
../images/Emo6.gif, אם מישהו אחר היה אומר עליך את

שאת אומרת על עצמך ... היית מאוד נעלבת !

גליה שמ

New member
גם אני ראיתי ותאמיני לי...

יש מה לראות ולשמוע ואפילו להתלהב... ועוד לא דיברנו על עיפרונצ'יק. (ראיתי אותך במפגש אמהות למקרה שתנסי להכחיש...)

galizoe

New member
../images/Emo45.gif גמני. עדיף חמישי

רביעי זה רב לפני הגן החדש - לא מתאים לי להפגיז אותה בעוד אנשים חדשים. בעצם, גם חמישי זה עדיין חדש מדי... מצטערת. כנראה שאחכה למפגש הבא...

טלטל11

New member
מעדיפה רביעי

(כי חמישי מתחיל הגן וזה "תקוע" לי
) אבל אם ייסגר על חמישי נשתדל גם להגיע

למעלה