שימו לב, מפגש הבריכה מבוטל

גליה שמ

New member
יש צרות, בבקשה לקרוא כולן!! ../images/Emo7.gif

נתחיל בשורה התחתונה - אי אפשרר להיפגש בברכה ביום חמישי הזה, אווווווףףףףף, דווקא כשיש היענות כ"כ יפה, מעצבן!!! היתה כנראה אי- הבנה ביני לבין האחראי לגבי היום ומסתבר שביום הזה יש אירוע וסוגרים מוקדם. מצטערת, מצטערת, מצטערת. האם יש מצב למפגש ביום חמישי שאחריו או יום אחר אחה"צ??? כל עוד הימים ארוכים ומזג האויר מאפשר?? נכון שכבר אין חופש אבל... מחכה לתגובות. SORRY גליה

carmitz

New member
גליה ממי, לא נורא, כבר נבהלתי ...

אמנם לא יכולתי להגיע ממילא, אבל.. לא קרה שום אסון .. אל תרגישי רע. לגבי מועד אחר, יגיעו הבנות בהמשך..

carmitz

New member
בעייתי לי חמישי ושני וחוצ, אין לי

אוטו אזייי תלוייה בטרמפ.. dont go by me
אבל שתדעי שמזה נשמע לי כייפי ... אם יצליח לי , אחלה.

NיקהNוני

New member
אויייי... לא נעים../images/Emo4.gif

אולי תבקשי מזואי, במסר, לנעוץ - כדי שכל מי שהתפקדה תוכל לראות
...

גליה שמ

New member
ולכל החדשות...

תודה על ההיענות, קיבלתי את כל המסרים, אם נצליח לקיים את המפגש (אני מאוד מאוד מקווה...), ניצור קשר... ביי

My Rom

New member
אכן..אוף..אוף..אוף..ולסיום אוף..../images/Emo7.gif

לפי דעתי יום חמישי הבא...חוזרים לגנים/בתי ספר
לאחר החופש לכן
לא נראה לי שאוכל ביום חמישי הבא (01.09.05 נכון ?). מה עם אחד הימים הבאים: ראשון/שני/שלישי - זה פחות עדיף אולי כי זה אמצע השבוע ואז קצת יותר קשה לחזור לעבודה למחרת
או אם אפשרי יום שישי ? אני פשוט לא עובדת ביום שישי אז זה פשוט יותר נוח לי אבל לא יודעת איך אצל אחרות או האם הבריכה בכלל פנויה ביום זה
וכבר כל כך התכוננתי לראות את כולכן, הוצאתי את בגד הים החגיגי

דש1דש

New member
גליה - זה לא צרות כאלו נוראיות!

האמת - שעדיף לפני תחילת שנת הלימודים - כי הילדים כבר לא בחופש בחמישי - ולי אישית יום שני לא נוח - אבל ראשון, שלישי בהחלט נגיע! חבל - כי באמת היתה הענות יפה - אבל זה ממש לא סוף העולם!

Kיריס

New member
חבל, באמת היתה התפקדות יפה

אולי אפשר דווקא להשאיר את המועד ולנסות למצוא מקום אחר? בכמה משתתפות (וקטנטנים) מדובר?

זואי11

New member
../images/Emo124.gifשימו לב, מפגש הבריכה מבוטל

קיראו בבקשה את הודעתה של גליה בנוגע לשינוי מועד המפגש.

ורד72

New member
שישי יתאים גם לי

אחה"צ קשה קצת, אני גרה די רחוק. אשמח לבוא ולראות את כל האמהות המאושרות ..

גליה שמ

New member
מפגש חדש

טוב זואי זאת כותרת באמת יותר טובה, תודה... פשוט הייתי נורא מעוצבנת אתמול... אז ככה: האפשרויות לגבי שבוע הבא הן רביעי או חמישי. בבקשה תגיבו מהר מה נוח שנחליט (ואם בכלל) ואני אסגור את זה שלא יהיה בלגן. בשעות אחה"צ כמו קודם (1500/1600-2000) ביי

tutik1

New member
יכולה בשניהם, אבל נראה לי עדיף

חמישי-ככה, סוף שבוע כזה...

catנוע

New member
שרון עפרון ../images/Emo88.gif

יום חמישי זה לא אמצע שבוע! נא לא להמציא סתם תירוצים

למעלה