עדכונים

Jottamme 20

New member
מגעים להבאתה של אדל ל- The Voice../images/Emo83.gif

http://celebs.walla.co.il/?w=/3601/1863990 מתקיימים מגעים להביא את אדל להשתתף בפרק הפתיחה של הגרסה הישראלית לתוכנית The Voice. מה דעתכם על זה? אני חושב שזה יהיה נוראי אם היא תגיע לכאן ולא תופיע הופעה מלאה איפשהו ותסתפק בשיר אחד באולפן.
 

spiceupmylife1

New member
אני גם חושבת כמוך

שאם הם באמציביאו אותה לארץ אז שתתעשה גם הופעה באיזה מקום קטן אני מכירה לפחות כמה עשרות אנשים שיבואו לראות אותה מופיעה
 

spiceupmylife1

New member
אני גם חושבת כמוך

שאם הם באמציביאו אותה לארץ אז שתתעשה גם הופעה באיזה מקום קטן אני מכירה לפחות כמה עשרות אנשים שיבואו לראות אותה מופיעה
 

spiceupmylife1

New member
אדל תקליט את שיר הנושא לסרט ../images/Emo202.gif

ג'יימס בונד... אם כל הדיווחים נכונים - כן, בהחלט כן. לא מזמן אדל חשפה שהיא נכנסת בקרוב לאולפן ההקלטות על מנת להקליט שיר עבור סרט, ולא הסכימה לחשוף יותר מידי פרטים. ובכן, עכשיו הדיווחים אומרים שאותו סרט הוא לא אחר מסרט הג'יימס בונד החדש, לו היא תקליט את נעימת הנושא, ביחד עם המפיק Paul Epworth. אם אכן יתברר העניין כנכון היא תצטרף לרשימת אומניות מכובדת הכוללת את טינה טרנר ומדונה, בין היתר.
 

spiceupmylife1

New member
אדל מועמדת ל4 פרסים בEMA

Best Song ‘Rolling In The Deep’ Best Video ‘Rolling In The Deep’ Best Female Best UK & Ireland
 

Harel1444

New member
פרסמתי כבר ../images/Emo8.gif

אבל לא חשוב,שיהיה לה בהצלחה
אגב,איך היה בהופעה של בריטני ?
 

spiceupmylife1

New member
עקב בעיות במיתרי הקול אדל

נאלצת לדחות שוב את סיבוב ההופעות האמריקאי שלה שאמור היה להתחיל בעוד מספר ימים היא כתבה באתר הרשמי: "חברים, אני שבורת לב ועצובה לספר לכם שוב , שאני חווה בעיות עם הקול שלי. זה מגוחך אני יודעת! אני לא יכולה להאמין בעצמי. "אני עוקבת אחרי כלהעצות שאני מקבלת ובחוקים והמשטר והאימונים הכי טוב שאני יכולה, אבל כנראה שזה פשוט לא מספיק. אני רוצה שתדעו את כל הסיפור על הבעיות עם הקול, תסבלו את הפוסט הארוך הזה... כבר בינואר התחילו לי בעיות עם הקול, עקב הצטננות מדצמבר ולא החלמתי לגמרי לפני שהתחלתי את קידום סיבוב ההופעות באנגליה ובאירופה. אז פשוט הפכתי להיות חלשה וחלשה יותר, עד שלבסוף "נשברתי" כמו שאני אומרת.לא הבנתי בזמנו , כי אף פעם לא היה לי שום דבר רע שקרה לקול שלי,אף פעם. אבל אף פעם גם לא שרתי כ"כ הרבה ככל שהזמן עבר, אובחנתי עם דלקת גרון וציו עלי לנוח במשך 10 ימים, החלמתי והלכתי לעשות הופעה בלונדון , וחודש של קידום ופרסום בארה"ב וטקס פרסי הבריטס ללא שיהוקים. כל הזמן דבקתי במשטר של דיאטות,ומנוחה לקול וחימום לקול. שמאוד הכרחי אך גם מאוד מפחיד. לאחר זמן קצר של מנוחה אני התחלתי את סיבוב ההופעות הבריטי ואירופאי בסוף מרץ וסיימתי אותו בסוף אפריל והכל נראה בסדר. במאי יצאתי לטור בארה"ב, הייתי במיניאפוליס שהיא בערך חצי מהטור, עשיתי שיחת סקייפ בבוקר ביום של המופע ובמהלך השיחה פתאום הקול שלי נכבה כמו מנורה! זה היה ממש כאילו מישהו משך וילון על הגרון שלי. ידעתי שמשהו לא בסדר נלחצתי אבל שכנעתי את עצמי שאני אהיה בסדר. הלכתי לסאונדצ'ק וידעתי מיד שאני לא אוכל להופיע. הוטרדתי ונחרדתי אך הרופאים התעקשו שנבטל את ההופעה"
שתרגיש טוב מהר
 

spiceupmylife1

New member
*המשך*

כאשר חזרתי הביתה להתכונן לסיבוב ההופעות באנגליה בספטמבר פיתחתי בעיות נשימה ודלקת ריאות אשר לא היו קשורות לביות שלי עם הקול, אך אילצו אותי לבטל 6 הופעות והופעה בפרסי מרקיורי. הייתי מלאה באנטיביוטיקה, היה לי זמן לנוח . ובסוף עשיתי 9 הופעות מתוך 15. לאחר מכן בבית שוב הקול שלי הלך. באמצי שיחה. יש לי דימום וזה חשוב במיוחד שאנוח ולכן לא אוכל להגיע לארה"ב ולקיים את ההופעות המתוכננות מראש אשר אמורות להתחיל בשישי קרוב באטלנטיק סיטי. העובדה שמעולם לא הייתה לי את ההזדמנות לגמרי להחלים מכל הבעיות שהיו לי והמשכתי לנוח אפילו לאחר שהחלמתי בגלל מחוייביות הטור שלי. ניתנה לי האפשרות לא לעשות את סיבוב ההופעות בכלל כדי למנוע שדבר כזה יקרה שוב, אבל אני באמת שונאת לאכזב אתכם כך. למרות שעכשיו אני נאלצת לאכזב אתכם לא באשמתי, אם אני אמשיך הכל כרכיל לפני שאכבוש את הבעיות האלו, אני אהיה במצב רע. שירה היא לגמרי החיים שלי, התחביב שלי, האהבה שלי, החופש שלי ועכשיו גם העבודה שלי. אין לי שום בחירה אלא להחלים כראוי ולגמרי, או לסכן את קולי לנצח. יש לי בטחון רב ואני מאמינה שאתם יודעים כמה זה מעציב אותי. כמה ברצינות אני לוקחת את זה וכה אני הרוסה מכל המצב הזה. רוצה לעשות משהו כ"כ ואין לי את האפשרות זה הדבר הכי מתסכל. הקול שלי חלש ואני צריכה לבנות אותו בחזרה. אני אתחיל בשיקום הקול מהר. אני אחזור ואני ידהים את כולם. אני מתנצלת מעומק לבי , אני יודעת שזה לא רק אכזבה אלא גם טיסות, מלונות, ימי הולדת, ימי נישואין ובזבוז זמן. אבל בבקשה תאמינו בי שהדבר היחידי שאני יכולה לעשות כדי שאני אוכל לחזור ולשיר ולעשות מוזיקה בשבילכם. שלכם לנצח אדל "
 

Harel1444

New member
רק שתבריא! ../images/Emo23.gif

ואני במקום המנהלים שלה פשוט לא הייתי קובע הופעות לזמן הקרוב,עד שתחלים.שלא יצטרכו להוציא כל שבוע הודעה חדשה.
 
למעלה