מפגש אנימציה - ארגון

• פותח הנושא Soak
  • פורסם בתאריך

דון גל

New member
למרות שאני כנראה לא אבוא, יום שישי

יהיה יותר נוח ל"כנראה לא להגיע" אליו. הדון.

מאור, התיקו לא נגמר. הפורום נקרע

בין חמישי לשישי. אולי נעשה מפגש כפול
וכך כולם יהנו. ואני אהנה מכל העולמות
מה יהיה? תהיה הכרעה?

Soak

New member
מה שיקרה זה שאחרי שכולם יענו

אני אספור את הקולות אחד אחד והרוב יקבע. פשוט ככה. אין לי כוח להיכנס לסרטים... אלא אם אתם רוצים לדחות את זה לאחרי המילואים שלי (תחילת מרץ) או להיפגש בלעדי (גם אופציה...)

אז ככה

אני לא עניתי כי אופציית ההגעה שלי היא רק אם הפנטום נוסע ! תחליטו ואני אראה אם אני אוכל להגיע.

StayGOLD

New member
../images/Emo32.gif פיקסר סיימה את השותפות שלה

עם דיסני ..לכתבה המלאה מצורף לינק

Soak

New member
אולי אפשר

משהו קצת פחות מקיף ומתוסבך מאתר שלם עם מיליון תפריטים וקטגוריות? תסביר כולה בכמה מילים במה מדובר...

קרמי

New member
אם אתם לא רואים את המאמר

תעשו כמה פעמים Refresh. בגדול, צעצוע של סיפור 2 היה אמור לצאת ישירות לוידאו ו- DVD ולא היה כלול בעסקת חמשת הסרטים עם דיסני שנחתמה אחרי הסרט הראשון (באג לייף, מפלצות בע"מ, למצוא את נימו, המופלאים ומכוניות). בזמן העבודה על הסרט פיקסאר ודיסני הבינו שזה סרט שראוי לצאת לאקרנים וכך עשו. הוא גרף סכום מאוד נכבד והסכסוך פרץ כאשר: פיקסאר ביקשה לכלול את הסרט כחלק מחמשת הסרטים שהיא חייבת לדיסני. דיסני סירבה והחליטה להיות נאמנה מילה במילה להסכם. מכאן היה סכסוך תקשורתי גדול שלדעתי הציג את דיסני באור ממש שלילי. אחרי הכל הסרט בכלל לא היה אמור להיות כל כך מושקע ולצאת רק לוידאו ו- DVD. דיסני סירבה לפשרה הטובה ביותר - לכלול את הסרט בעסקה על מנת להמשיך את היחסים הטובים עם פיקסאר עכשיו לדעתי היא מבינה עד כמה פיקסאר חשובה לה אחרי כל הלהיטים האלה ואני חושב שזאת הייתה טעות ואני מקווה שבדיסני הבינו זאת גם.

שח_מט

New member
מה קורה?

צריך לסגור לו"ז לסופ"ש ורצוי להחליט. חמישי או שישי. אני בעד חמישי! הפורמט הוא 3 סרטים ותדלוק באמצע? שח

שח_מט

New member
כסף זה לא הבעיה... רק תתכונן

ואיפה התשובה של SOAK ??? נאלם דום. החלטות קשות קשות.

שח_מט

New member
ונמו! לא ראיתי...

גם שרק על מסך גדול יכול להיות אדיר. עוד מועמדים???

Soak

New member
יוחלט מחר בבוקר

אני נותן לאנשים עד היום בערב לענות באיזה יום הם מעדיפים. יש חברים שלא ענו עדיין.

RBA

New member
שינוי החלטה... אני אדיש

כלומר במידה ולא אוכל להגיע, אינני רוצה שאנשים לא יגיעו בגללי. לכן אני משנה את בחירתי לשישי או חמישי. אעשה את מירב המאמצים להגיע. סליחה על הטירחה

שח_מט

New member
בלי דלק לא נזוז

אני הזזתי דברים בשישי אם בסוף יוחלט שישי... אבל אני לא אדיש. רוצה חמישי (במקום מכבי הזבלים). שח

למעלה