מפגש אנימציה - ארגון

• פותח הנושא Soak
  • פורסם בתאריך

Soak

New member
../images/Emo124.gifמפגש אנימציה - ארגון

טוב חברים, כאמור אני לוקח על עצמי את ארגון המפגש. לגבי הסרטים - בגלל שמדובר בסרטי אנימציה שהם ברוב המקרים חביבים על כולנו, אני מציע שפשוט נגיע לרומן ונחליט ביחד מה אנחנו רואים. האפשרויות לא רבות מדי וכל הסרטים מקסימים ולכן אני לא צופה יותר מדי ויכוחים בנושא. לגבי היום - כרגע אנחנו בתיקו 3:3 בין יום חמישי לשישי. התיקו הזה משתנה עכשיו כי אני מזיז את העדפתי ליום חמישי הקרוב. בכל מקרה הרבה כתבו "בסוף השבוע הבא" ולא ציינו יום. אנא ציינו בהקדם האפשרי (כדי שנוכל כבר לקבוע) את היום הנוח לכם ביותר, רצוי בכותרת ההודעה. במידה ויש יום שאתם בטוח לא יכולים בו (בניגוד לדוגמה ל-"מעדיף" או "אולי", אנא ציינו זאת) יאללה.

חחיקו

New member
עדיפות עצומה ליום שישי

אפילו מעדיף להתחיל מוקדם מהרגיל. מוכן לשמן את גלגלי המערכת בפיצה עסיסית או בירה קרה בשביל להשיג מטרה זו
ויסקי, לצערי כי רב, אין. מישהו נוסע לחו"ל ? קביעה ליום חמישי פוסלת אותי מהמרוץ ל SWEAT SPOT. קביעה ליום שישי מניחה אותי בה
.
וכמובן, אני בעד נמו (!!!) ונגד כל אחד מסרטי הנמלים (!)

idanyd

New member
שישי. רק שישי.

יומחמישי אני לא יכול, כי יש למחרת מבחן (כן, חחיקו, מבחן. רוצה להכנס לויכוח בנושא?). החל משישי בצהריים אני פנוי לגמרי, חוץ מארגוני טרום-טיסה
קטנים.

D i l D o

New member
שישי!

כדי שאבא שלי לא יהיה בלחץ שאני אפסיד לימודים, אם זה יהיה ביום שישי אולי אולי אני אצליח לשכנע את אבא שלא ירצחו אותי פה.

DBD

New member
אני מניח שאני אוכל להגיע ביום חמישי

למה בשישי אין אוטובוסים לאחר שעה 16.30 ולא יהיה לי איך לחזור. בחמישי אני מבין שישי אותובוסים על 2300 או משהוא כזה, אני אצתרך ללכת באמצע אבל זה עדיף על כלום.

צוחה

New member
מישהו יכול לשלוח לי הודעה פרטית

של איפה הקולנוע רומן הזה ? ממה שהבנתי זה בתל אביב (שזה מעולה לי) אבל אני צריך קצת יותר מזה.... נ.ב אם אני בכלל מוזמן אז יום שישי הבא

למעלה