מיפגש!!!

../images/Emo124.gifמיפגש!!!../images/Emo124.gif

אז...........
לכבוד פתיחתו של האביב ולכבוד בואה של libimon לטורונטו חשבנו על לארגן עוד מפגש. מה דעתכם על: יום ראשון ה-6 ליוני
על האש בפארק גן הפעמון
בטורונטו בסביבות הצהריים
עדיין שום דבר לא סגור- האם יש מעוניינים????????? הזדמנות טובה להכיר את השמות מאחורי הניקים! ואגב- כל מי שלא היה במפגש הקודם יכול לבוא עכשיו
מי בעד?

אז מי שלא יודע כבר- הציפור זה אני

פשוט יש לי בעיות עם הצ'ט של תפוז אז אני חייבת להכנס בשם אחר...

libimom

New member
ואני מקפיצה שכל הטורונטואים יראו

ת'הודעה לפני שתעבור לעמוד הבא

gozala

New member
"אני אבוא" הוא יבוא. עברית ../images/Emo92.gif

השגיאה הזו חוזרת על עצמה בלי סוף. אולי אם כן אפשר לרענן ולהיזכר בכללים? הוא (גוף שלישי בעתיד) יבוא! אני (גוף ראשון בעתיד) אבוא. והכלל הזה אם יודעים וזוכרים אותו, מונע וימנע הרבה מאוד שגיאות בעתיד.

alienboo

New member
המורה, נתפסה לי הלשון ...

נשיקה צרפתית לוהטת וארוכה תעזור לה להשתחרר ? יש מתנדבות ? מתנדבים ?

libimom

New member
גוזלה יש לנו חוק בלתי כתוב כאן,

אנחנו לאמתקנים שגיאות כתיב ושפה של אנשים אחרים. את לעולם לא יודעת מי עומד מאחורי הניק, אולי זה בחור/בחורה שלמדו את העברית שלהם בSUNDAY SCHOOL ומגיע להם בכלל צל"ש על זה שהם מדברים בשפתנו.... אז אנא בלי הערות והארות בפעם הבאה

gozala

New member
libimom מכל מלמדי... השכלתי!

זה כלל פשוט בדקדוק שגורם לאינספור שגיאות בכל ההטיות של הפועל בזמנים עתיד עבר והווה... גם אצל ישראלים שעברית היא שפת אמם השגיאה הזו מופיעה תדירות. לשגיאות כתיב כשלעצמן אני לא מתייחסת, יש אנשים המודיעים שהם דיסלקטים ומבקשים לא להתייחס לשגיאות הכתיב מלכתחילה. רוצים? ילמדו, לא רוצים? לא ילמדו וניגמר הסיפור.

drz400e

New member
אבל איפה זה גן הפעמון?

אני מכיר רק את זה שבירושלים.....

חשבתי שאת אמרת שככה קוראים לו.....

אופסי... היה נדמה לי שזה מה שכתבת בצ'ט. חפיף..... אז איפה זה?

ככה לא מקפיצים

צריך מספר תוים מסויים (לא זוכרת כמה) כדי שהודעה תקפוץ לראש הפורום אפשר גם להוסיף
שתעזורנה בקפיצות

למעלה