לקראת המפגש בשבת

../images/Emo124.gif לקראת המפגש בשבת

עמית לא מגיעה למחשב, אז במקומה: המפגש בשבת מתקיים
, השעה: 0930-1000 (שעת התחלה, הישנוניות יכולות להגיע מאוחר יותר, כמובן
). מי שלא יודעת איך להגיע ולא קיבלה עדיין הוראות הגעה, שתפנה אלי במסר, ואשלח לה.

אור רון

New member
ואת? תהיי שם?

ומה סוכם לגבי שרשור אוכל? עושים, או שזה מיותר? בכל מקרה, אני מתכוונת להגיע, וכרגע לא רואה סיבה שלא |חמסה(אם כי לא אהיה מהראשונות, זה בטוח), ואביא איתי סלט חסה וכנראה גם איזו עוגה.

אני../images/Emo35.gif

אני לא עושה תוכניות, כי הן ממילא בסיס לשינויים.
ושרשור אוכל? מיותר בעיני. כמו שטרודי כתבה, אוכל לא יחסר... (ונועית ממילא הודיעה שהיא תביא כח"פ, אז אנחנו מסודרות).

gal 6

New member
גם אני אביא

כח'פ (חוץ מכוסות). אבל כדאי להזכיר לכולן להביא כסאות.

אור רון

New member
לגבי כסאות....

אני לא בטוחה שזה נחוץ... לא זכור לי שהיו עם זה בעיות בפעמים הקודמות שהיינו שם. אני העליתי את זה בצחוק בשרשור הקודם, לאור ריבוי הבנות שאמרו שיגיעו. (ואם בכל זאת יש צורך - זו ההזדמנות להתריע על כל מראש...)

gal 6

New member
לא מזיק

לשים כסא בבגאז' מקסימום- לא מוציאים אותו משם.

טלטל11

New member
מי שלא רוצה לשבת על הדשא

שתביא כסא
(אם אני למשל מתיישבת על הדשא צריכים להזמין גרר כדי להקים אותי
אז אני מביאה כסא
)

תמר10

New member
אנחנו כנראה נעדר מהמפגש ../images/Emo10.gif

יש לי מפגש אחר בשעות הבוקר. אני אהיה בקשר במהלך היום, אם יהיה טעם להגיע מאוחר יותר אז אנחנו נגיע

טלטל11

New member
כרגיל, היה אחלה מפגש ../images/Emo70.gif

אם כי רצוי שבפעם הבאה נעשה שרשור אוכל- לפחות לגבי הבייסיקס- שלא ניתקע בלי שתייה וכאלה
תודה תודה גדולה לעמית על האירוח, והיה לי כיף נורא להכיר פנים חדשות

אור רון

New member
מצטרפת לתודות

תודה, עמית, על שפתחת (שוב) בפנינו את ביתך. היה כיף לפגוש את כל המוכרות ולהכיר את החדשות, וכרגיל - להתפעל מהילדודס... ולגבי שרשור אוכל - אמרו שזה מיותר. אולי בכל זאת זה לא היה מיותר.....

טרודי

New member
היה לנו כיף

תודה רבה לעמית! מקווה שלא השארנו אחרינו הרס רב מדי. היה כיף להיפגש שוב, ולראות איך כל הקטנים גדלים, איך הבטנים מתעגלות, ואיך מתווספות אלינו עוד מנסות ומתלבטות. ולגבי האוכל: אכן, לא נלקח בחשבון שכולן חרוצות שמביאות אוכל מושקע (בזמן או כסף), ואף אחת לא עצלנית קמצנית שהולכת לסופר וקונה כיכר לחם או בקבוק קולה... קשה, קשה. הצעה לתפקידים לפעם הבאה: אחראית כח"פ - רצוי שתהיה מהמקדימות להגיע אחראית שתיה - יכולה להאציל סמכויות לאחרות, כדי לא לסחוב יותר מדי אחראית לחם אחראית ירקות טריים עוד משהו שבלעדיו אי אפשר להסתדר? (ולאלה שנעדרו: שלא תבינו לא נכון, אני לא חושבת שמישהי יצאה משם רעבה, וגם נשאר המון אוכל. ואף אחת לא התייבשה, כי יש לעמית מתקן מים מינרלים בבית).

avivit18

New member
../images/Emo6.gif - ../images/Emo45.gif צודקת, טרודי ../images/Emo70.gif

ולעמית - תודה גדולה על שפתחת (שוב) בפנינו את חלקת-גן-העדן-לילדים הפרטית שלך...

MYORI1

New member
תודה לעמית!

היה נפלא! היה כיף לראות את הפנים מאחורי השמות ואת כל הילדים המקסימים. מחכה למפגש הבא!

noa37

New member
אכן היה נהדר ! ../images/Emo13.gif

אחראית כח"פ הגיעה מאוחר (יחסית למשכימות קום) כי נתפס לה הגב. כך שלא תמיד אפשר לדעת מראש. בפעם הבאה מישהי אחרת מוזמנת להביא את הכח"פ
גם אני חושבת שכדאי שרשור אוכל לגבי הדברים הבסיסיים. דרך אגב - גם בלחם אפשר להשקיע אם מישהי רוצה אז לא חייבים להביא לחם מהסופר (למרות שאפשר וגם זה מצויין). תודה לעמית שפתחה עבורנו את הבית שלה.
היה מצויין לפגוש את כל הבנות, ואף לצרף פנים לשמות

רותם111

New member
עמית, המון המון תודה ../images/Emo140.gif

היה לנו כיף של ממש מי צריך את "בית חלומותי" כשיש את הבית של עמית דרך אגב, הכבד קצוץ היה נפלא. מי הכינה?

למעלה