למה התרנגולת חצתה את הכביש?

../images/Emo124.gif למה התרנגולת חצתה את הכביש?

משחק שבו יש לענות על השאלה כפי שהדמויות מהסדרה היו עונות עליה.
טייק ראשון:
למה התרנגולת חצתה את הכביש? אני אתחיל. |התחמקות מפסיכומטרי| יוגי: "היא מאמינה שתצליח להגיע לעברו השני." טיה: "הצילו! מפלצת שיצאה מכלל שליטה!!!!!!111111אחדאחד" ג'ואי: "יאמי, אוכל!" מוקובה: "היא מחפשת את המשפחה שלה." יוגי: "כדי לקחת את הקלפים שלה." הו, המשחק שאול מפורום אחר. |שורק|

Bakura

New member
../images/Emo96.gif מממ ~~

יוגי: אני לא יודע. אני אתן ליאמי לענות על זה. יוגיהווווווווווווווווו. אנזו: כי כל החברים שלה היו בצד השני ^________^ והרי אתם יודעים כמה חברים זה דבר חשוב בלה בלה בלה בלה... באקורה:מה זה חשוב?! אני אשלח אותה לממלכת הצללים D==~! כי היא העזה להפריע לי ולריו בעיסוקינו~!!! >O< סטו: תפסיקי לבזבז את זמני, פאנגירל עלובה
מאליק: אה. אז זה מה שזה היה @_@;; *בוהה במשהו שמרוח לו על הגלגל* מאריק: מה זה תרנגולת? @_@ אפשר לרצוח את זה?! D= ריוג'י: כדי לבוא לחנות המשחקים החדשה שלי, כמובן ^_^~! קאטסו: אה... אה.. @_@ זאת שאלה מכשילה? *חושב* ... תרנגולת... לחצות... כביש... אה... אני יודע~! 14!!!! הירוטו: ריוג'י, הם שוב צוחקים על התסרוקת שלי ;; ...

Hao

New member
יותר מתאים למאריק המרושע להגיד

את "אני אשלח אותך לעולם הצללים", לפחות אם זה היה בגרסה העברית הבזויה :)

DarkBrownLynx

New member
../images/Emo57.gifאני!!

טיה:כי כל החברים שלה תומכים בה ומאמינים בה שהיא תצליח לעבור לצד השני! קאיבה:מה איכפת לי מהשטויות האלה? רבקה:לאאאא! היא רוצה לפגוע ביוגי שלי!!! מאי:כי יש כסף בצד השני! אין לי עוד XD

Envious

New member
XDD אהבתי את ג'ואי ../images/Emo3.gif

יאמי: *רץ לכיוון התרנגולת* *צועק לה* "האמינייייייי בלבבבבבבבב הקלפיםםםםםםםםם" *נדרס*

XDDDDDDDDD

יאמי: כי היא ניסתה לברוח ממני! היא רוצה להשתלט על העולם בעזרת טכניקה מיוחדת שמזמנת את מפלצות עולם הצללים שנמצאת בצד השני של הכביש! אבל ביחד כוחנו יוכל לגבור על הרוע שלה ונביס אותה!!! סבא של יוגי: יוגי! יוגי? בוא הנה,מישהי מוזרה שואלת אותי שאלות מפחידות! יוגי,עזור לי! סטו: שתקפוץ לי. עופי לי מהפנים ילדה.אני עסוק. ריו: תרנגולת מסכנה,תזהרי! *קופץ לכביש ודוחף את התרנגולת לצד השני* *נדרס* יוגי: הא..אממ..תרנגולת?@.@? טריסטן: אני לא תרנגולת!>< הקוץ הזה אמור למשוך אלי את סרניטי! סרניטי: כי היא רצתה ללכת הבייתה?^^ *חיוך תמים* טיה: כי היא זקוקה לחברות שלה! בעזרת החברות ניתן לה תיקווה! אין לי עוד רעיונות@.@

SetoGirL

New member
../images/Emo11.gif|סטו|אייס| *תומכת בסטו*

הוא עסוק עם אטמו.
מסכן ריו. ;; נדרס. ;; מה יגיד באקורע? ;; XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD אנשים משעשעים. XDDD

Jifannit

New member
גם לא אני,

אבל זה תמיד כיף לקרוא את זה ^.^ יש לי חוש הומור! פשוט לא באנימות, משום מה >__> דברו איתי בעוד כמה שנים >_____> אממ, אני אנצל את ההודעה הזאת כדי להוציא קצת עצבים. דאמממממממממ, טובה הזונעעעעעע, מה עבר לאמא שלה בראש לעזאזל?!?!?!? האאאאאא, שתמותתתתתתתתתתתתתתתתתת, שתישרף בגהינום עם...עם מי? Oס שתישרף וזהו :p

Bakura

New member
../images/Emo96.gif ריו שלי לא נדרס ../images/Emo11.gif

זה היה סתם בובת מין מתנפחת עם רגשות. עוד אחת מההמצאות של קאיבה. ~_~

Hao

New member
אשתדל להיות מקורי...

יאמי:"כי היא פגעה בחברים שלי והייתה צריכה לשלם על כך..." פגסוס:"לא תרנגולת, זה היה יוגי'לה..." *מנצל את הסניליות של המנהלת* דארץ(לא ויידר): כי לכולם יש צד אפל ומרושע, והאוריקלקוס יקח אותם ותהייה לי עוד נשמה אומללה ללויתן הגדול... אישיזו היא חצתה את הכביש כדי שהיא תוכל לעזור לפרעה להציל את העולם שוב כמו לפני 3000 שנה ואח"כ לעזור לאח שלי להשתחרר מהצד הרע שלו..."

XDDD ../images/Emo6.gif ../images/Emo153.gif

איזה מצחיק... ( ודרך אגב, אם שמתם
ל-
, אז שתדעו שמהיום זה האייקון המאומץ שלי כי גמאני חייזרית ממאדים...
ואתם יכולים לקרוא לחיזר הזה בשמי... )

אני לרצות!! D:../images/Emo6.gif

יוגי: היא חצתה את הכביש?! O.O לאאאאאאאאאאאאאאאאאאא *רודף אחרי התרנגולת* טיה~~: לאאאאאא יוגיייייייי T.T אל תלך זה מסוכןןןןןןןן T.T מוקובה D:~: אמרת משו , פאקאצה עלובה? טיה: מהמהמה?? לאאא ^^ רק חשבתי בקול רם להפליא
מוקובה: אז תפסיקי..את הורסת לי את האדישות >.< טיה: מהההה???? שוב דיברתי??? *_* יוגי D: ~~*עדיין רודף אחרי התרנגולת*: תחזרי הנההההההה >.< יו~~גיהווווווווווווו יאמי: תרנגולת ארורה!! איזה מין מזימה שטנית את מתחננת??? >.< *מחביא את הקוסם האפל בתוך קונדום* בעעעעעעעעעעעעעעע
מי שהגיע עד לכאן מקבל עוגייה דלת דלקטרוז XPPP

SetoGirL

New member
../images/Emo11.gif|סטו|אייס| הגעתי~! ^________^

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD אני 'צה עוגייה. ;;

SetoGirL

New member
../images/Emo11.gif|סטו|אייס|........דמו.. ;;

זה משמייייייייייייייייייייייין~ ;; ישלך מאגר אפל וסודי? *_*

למעלה