למה התרנגולת חצתה את הכביש?

מה לעזאזל?0____0

מאהדו בקונדום? *נופלת מצחוק* מה זה??????????? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

SetoGirL

New member
../images/Emo11.gif|סטו|אייס| מה שמזכיר לי,

סטו/פגסוס זה ~רע~~! >< פוי.

Hao

New member
אהה...

זה המון פדופיליה... פגסוס הוא הפדופיל הראשי של הסדרה... בעיקר בדבוב העברי המתיימר... וילדה, תורידי את החתימה שלך עם ה-HAO זה מוציא לי שם רע!

מה רע בזה שהאו שולט?../images/Emo11.gif

עם כל הכבוד,זכותי לשים את ההתלהבות שלי מהמאסטר שלי^^

lily kane

New member
כל עוד היא מצויירת בלבד

לא בכלל לא סתם התחפשתי לאוצרמארו *מבט תמים*

SetoGirL

New member
../images/Emo11.gif|סטו|אייס| ממש~! ><

*מצביעה צידה* זה איכ~! בלע. X:

lily kane

New member
ננסה:

יוגי: לא תרנגולות מסכנה חייבים להציל אותה ..."יוגי הווווווו" יאמי יוגי: לא , חייבים לתת לתרנגלות להמשיך לבד גם לה יש רבדים רבים לעבור לפני *נדרסת* יאמי מלמל ...שתיהיה שניצל סטו: כדי שיהיה לך על מה לקשקש את זמני *מניף יד והולך בנון שלאנטיות מוקבה: נפגע.. "סטו חכה לי"... דוק דאבלין: כי היא קיבלה מספר צעדים גדול יותר משל המוכניות מאקו: יורדת הים העלובה רוצה לסיים את חייה טרסיטן: שם יד על השיער "זה באמת כבר לא מצחיק חברה" גואי : *מצביעה על טריסטן* "דוקא כן!!!" טריסטן מתעצבן סרנטי: *צוחקת בתמימות* "גואי מספיק" מאי: כי היא לא רצתה להשוואת נוצות עם האחיות המרשעות טייה: כי מאמינה בעצמה ובחברים שלה! *מוציאה פונפנים ומעודדת את הטרנגולים* באקורה: אני בטוח שיש לה סיבות טובות יאמי באקורה: אני בטוח שיש לה סיבות מרשעות נוח: זה לא תרנגלות זאת הדמיית המחשב שלי אתם רואים כמה גאון אני מאהאהא מאליק: היא הייתה השומרת הסודית של הפרוע והיא בורחת לפני שאני יהפוך לטעב כוח יאמי מאליק: בועע ברחי תרנגולת ברחי מכוחתי העצומים הלא ווידר:(דארת) עוד נשמה אומללה נסחפת לכיוני פאגסוס: או כן, סיפור על תרנגלות כמה מעניין יוגי אתה מוכן לבוא למשרד ולספר לי יותר על התרנגלות ועל לב...הקלפים סבא של יוגי: כי היא מנסה לעזור לי לצאת מהקלטת יוגי יוגי תוציא אותי מכאן יוגי איך יוצאים לכביש מהקלטת הזאת יוגי!!!! (כן אני יודעת שהוציאו אותו מהקלטת בעונה הראשונה אבל זה יותר מצחיק ככה!)

למעלה