השרשור השבועי יוצא לדרך

ototo mother

New member
שבוע 11 מתחיל היום...

עדיין עם תמיכה, עדיין בחרדות כל יום שהכל יהיה בסדר יום חמישי ביקור רופא - מחכה מצפה לראותם!

b a f i

New member
אז מה היה לנו השבוע../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

נולדו לנו שני גורים מרהיבים וממממממממש לא דומים אחד לשני שניהם יונקים, אחותם הגדולה מאוהבת בהם ומטפלת בהם. אין רגע דל
מחכים לראות מה עם הצהבת על מנת לעשות ברית.
עוד שהצטרפתי לפורום הזה לא האמנתי, ועכשיו שהזמן לעבור לתו"ש אני בכלל לא מאמינה.... תובנה ממרום שבועי לאמא לתאומים-נא לבדוק שחוצ מהמעלית, בית, ולובי של הבניין-מתאימים לעגלה, לבדוק שהיא נכנסת בבגא'ז של האוטו
חחח, מבאס לגלות את זה בדרך לאנשהו

גיברת, את לא חושבת שזה ראוי לשרשור בפני עצמו?

ילדים יפהפיים! שיהיה בשעה טובה. נמתין בסבלנות לסיפור הלידה המלא.

../images/Emo65.gif../images/Emo65.gifעוגה|../images/Emo41.gifמזל טוב באפי!!!!!!

איזה מתיקות, כמה שיער, הבת שלך בכלל בלונדינית, לא?! מחכה לשמוע את הסיפור המלא ואמתין בסבלנות כי בטח אין לך דקה... שתהיה נחיתה רכה ובהצלחה גדולה. תהנו ותתחדשו!!!!

איזה גורים חמודים!!!!!!

גבריים..אם הקטנה שלי תצא יפה אז נכיר לה את אחד מהם..יאללה באפי קחי את הזמן ואל תשכחי לעדכן.

אנה 83

New member
איזה מהממים... המון המון מזל טוב! ../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

תמונה מדהימה... הרבה מזל טוב רק בריאות, מקווה לראות עוד עדכונים במהרה, כולל ברית (וואו, כפולה!) שיהיה המון בהצלחה ושהצהבת תיעלם במהרה!

שירישי

New member
וואו, באפי -איזה עדכון נהדר../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif

מצטרפת לקריאה של הנסיכה לפתוח שרשור חדש ללידת התאומים שלך.

מקפצת

New member
מזללללללללל טווווווב

יאללה בואי לתו"ש מחכים לך הגורים מתוקים מתוקים!

sefia

New member
ככה מגניבים הודעת לידה../images/Emo35.gif

פרטים ומיד! והכי חשוב, איך כולכם מרגישים? שיהיה במזל טוב, הבונבונים נראים מתוקים מחכים לשמוע ממך מזללללל טוב

איזה חמודים!!!! ../images/Emo65.gif

גם לי לא מובן למה לא פתחת לעצמך שרשור בפני עצמו! הרווחת את זה ביושר!!!! הם פשושים, ונראים כל כך חמודים ביחד. מקווה שיהיו בריאים ותסיימו עם הברית במהרה. בהצלחה בהורות החדשה.

../images/Emo251.gif../images/Emo124.gifמישהו ראה את מנגה?

אומנם אני פולניה, אבל אני לא רוצה להתחיל לדאוג לך..............

heryonit2

New member
בעיצומו של שבוע 14

שבוע 13 + 5 ימים הבטן גדלה... ההתרגשות ממשיכה השבוע ביקרנו בבי"ח איכילוב אז קפצנו לרגע לליס והצצנו במחלקת יילודים, איזו התרגשות, אילו בונבונים מהממים ופצפונים, ראינו את הממתינים ליד חדר הלידה... זה נראה לי כ"כ רחוק עדיין, יעברו עוד הרבה מים בנהר עד שירדו לי המים
רק שהם/הן ימשיכו להתפתח יפה ושיהיו בריאים. בשבוע הבא בעה"ש סקירה מוקדמת... ואז כפי הנראה נדע בוודאות מה יש לנו, נכון? האמת שדי נבהלתי מכל השרשורים על הציוד ועל הסלקלים והכסאות לרכב. איך יודעים מה הכי טוב? איך יודעים אילו חיתולים לקנות? אילו עגלות? וכל מוצר אחר שישמש את הקטנטנים?? איך לא זורקים כסף? איך יודעים מה המוצר הטוב ביותר עבור הפצפונים/ות? ממש מבהיל כל השפע והידע וההבנה שלי בדברים האלה שואפים לאפס, זהו הריון ראשון שלנו... ה צ י ל ו יום נפלא והריון מצ'עמם לכולנו

שבוע 35!!

הכל בסדר חוץ מהמפשעות שלי שעומדות להקרע.כמה עומס ..כמה כובד.. חזרתי מהמוניטור השבועי הכל בסדר.איזה טכנאית מעצבנת ולא מקצועית שקלה את הקטנים והוא שוקל 2 קילו היא 2300 אני ממש לא בונה על ההערכה שלה.זהו ..הזמן רץ ואוטוטו נפגוש אותם. שבוע טוב שיהיה

וואו....

אני עוד זוכרת את ההודעה שלך בפורום פוריות שבישרת שיש לך תאומים! זה כבר ממש ממש קרוב... מקווה שהכול בסדר ושאת מרגישה כמה שאפשר טוב... למרות תסמונת הפיל שמתלווה להריון. אוטוטו.... אוטוטו.....

מתחילה את השבוע ה27 ומלאת תרעומות...

הרופא שלי נעלם מעל פני האדמה. ניסיתי להשיג אותו גם במרפאה וגם בסלולרי ועדיין לא הצלחתי. בינתיים, אני מסתובבת כשאני יודעת שיש לי סכרת הריון שהתגלתה רק ביום שישי, עם חרדות עד הגג, עם דאגות עד קיבינימאט, עם חוסר וודאות מטורף... אה, ואתמול היתה לי יומולדת. אפפפפפ....

למעלה