השרשור השבועי יוצא לדרך

2bmami

New member
../images/Emo9.gifשבוע 30+2! מחליפה קידומת..

לא מאמינה שהגעתי עד הלום תמיד שכולם היו ב30 + חשבתי שבחיים אני לא אגיע לשם.. והנה זה קורה! התחלנו קורס הכנה ללידה עם מישהי מקסימה שיש לה תאומים ואשכרה מתחילים לעכל שזה מתקרב.. בשמירת היריון כבר מיליון שנה מחכה לצאת לחופשי
שיהיה לכולם בהצלחה!

sefia

New member
מזל טוב ליום ההולדת בובה../images/Emo65.gif../images/Emo25.gif../images/Emo77.gif

קודם כל חוגגים יומולדת! לפני הכל... מקווה שעשית משהו נחמד עם הבעלול..ושהוא השקיע במתנה. מה את קנית לעצמך כבר ראינו (
) דבר שני - מה ז"א נעלם? אין לו מזכירה? שירות הודעות? סמס? אולי תקבעי תור לרופא אחר להריון בסיכון גבוה וזהו? שיבדוק גם את עניין הסוכרת?

סופסוף חזר אלי אתמול...

אמר שהדבר הנכון מעתה הוא להיות מטופלת באופן משולב אצלו ובמרפאת סכרת הריון. מחר יש לי תור אליו אחה"צ כדי שייתן לי את ההפנייה וכמובן גם יבדוק אותי.

sefia

New member
מקווה שזה הרגיע אותך קצת...

לדעתי תאמרי לו שבשלב הזה את צריכה קצת יותר זמינות ממנו. זה לא נורא לבקש. האם הוא רופא להריון בסיכון? אם לא - הייתי שוקלת בשלב הזה לעבור לאחד כזה ולהיות מטופלת שם במקביל למרפאה. טוב, מחכה לעדכונים שלך בערב מהביקור במרפאה. אני חושבת עליך מלא.. יהיה בסדר - את תראי!!!

את פשוט מותק. הרופא הזה הוא לא רופא להריון בס

יכון אבל דווקא עכשיו, כשאהיה מטופלת במקביל במרפאה של סוכרת הריון, נראה לי פחות רלוונטי לעבור לאחר. אני רוצה להאמין שגם הוא עכשיו יבין שצריך להיות יותר זמין ובמעקב צפוף יותר עלי... אני כלכך מקווה שהכל יעבור מחר בסדר. הסוכרת כאן, אין מה לעשות. אדע להתמודד איתה אחרי שיסבירו לי הכל במרפאה ואני רוצה להאמין שבחודשיים וחצי (א-מ-ן) שנשארו, אדע איך מתנהלים נכון. מעבר לזה, מתה לראות את הצוציקים שלי... ולדעת מה קורה עם צוואר הרחם... ולשמוע את הערכת המשקל שלהם...

מיימיי5

New member
שלום לשבוע 31 + 3. חודש שמיני!!! קולולו

לא מאמינה שהגעתי עד הלום אחרי היסטוריית ההפלות שלי ומקווה ומתפללת להמשך הריון תקין, תקין. מאחלת גם לכן כמובן. נצ'יקות.

שבוע 22 ,אתמול עשיתי אקו לב אצל ד"ר הגש במכבי

השלום ומשם הלכתי לסקירה שניה אצל ינון.אורך הצוואר התארך במעט וזה היה לי מוזר(אולטרסאוד ביטני) וטפו טפו טפו הכל בסדר

למעלה