שחקן השבוע

TheBigSpy

New member
מוהאהאהאה

. שם: 2. איזה כינויים יש לך? 3. איזה כינוי הכי אוהבת? 4. שם הכי יפה לבת? 5. שם הכי יפה לבן? 6. אוהבת את השם שלך? 7. למה? 8. היית קוראת לבת שלך על שמך? 9. קוראים לך על שם מישהו? 10. מה את לובשת עכשיו? 11. איזה צבע שולט אצלך בארון? 12. שמלה או מכנס? 13. איזה צבע הפיג'מה שלך? 14.כמה חברים באמת טובים יש לך? 15. כמה חברים טובים מפורומים יש לך? 16. איזה בנאדם בפורום הכי קרוב אלייך? 17. מי החברה הכי טובה שלך? 18. הידיד הכי טוב? 19. יש לך חבר? 20. כמה זמן? 21. כתבי 10 שמות של החברות הכי טובות שלך: - - - - - - - - - - 22. 9 שמות של הידידים הכי טובים - - - - - - - - - 23. 8 שמות של דברים שאת לא יכולה בלעדיהם - - - - - - - - 24. 7 דברים שאת עושה כל יום - - - - - - - 25. 6 שמות של אנשים נערצים - - - - - - 26. 5 שמות של הדברים הכי טעימים - - - - - 27. קיץ או חורף? 28. מסטיק או סוכריה? 29. חולצה או גופיה? 30. מכנס או חצאית? 31. ג'ינס או פוטר? 32. האנס או פוקס? 33. מים או מיץ? 34.מיץ או קולה? 35. אנגלית או מתמטיקה? 36. למי את הכי מתגעגעת? 37. כמה פעמים התאהבת באמת? 38. מה תעשי עם 1000000 דולר? 39. עם איזה חברה הכי כיף לדבר? 40. עם איזה חברה את תמיד רבה? 41. איזה חברה באמת יודעת להקשיב? 42. לאיזה חברה יש באמת עצות טובות? 43. פעם בגד בך חבר? 44. חברה? 45. מי האדם הכי יקר לך? 46. איזה ריח הכי כיף להסניף? 47. למי בא לך להרביץ? 48. את מי בא לך לחבק? 49. מי האדם האחרון שראה אותך בוכה? 50. מי האדם האחרון שראית בוכה? 51. מי האדם האחרון שראה אותך צוחקת? 52. מי האדם שבאמת מבין אותך? 53. מי האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון? 54. מה האסאמאס האחרון שקיבלת? 55. ששלחת? 56. כמה אנשים יש לך בפלאפון? 57. במסנג'ר? 58. באייסיקיו? 59. מה הציון הכי נמוך שקיבלת במבחן? 60. הכי גבוה? 61. מה הציון הכי נמוך שלך בתעודה? 62. הכי גבוה? 63. את תלמידה טובה? האם אי פעם.. 64. עישנת? 65. לקחת סמים? 66. שיקרת להורים? 67. עשית משהו בלי אישור מההורים? 68. הברזת מבצפר? 69. הברזת משיעור? 70. תפסו אותך מבריזה? 71. נכשלת בתעודה? 72. הצטערת על משהו שעשית? 73. נפלו לך המכנסיים בציבור? 74. התחרפנת ליד הבנאדם האחרון שרצית שיראה אותך ככה? 75. היית במצב כפית? 76. היית ערה כל הלילה? 77. שחית שחיה לילית? 78. שחית בעירום? 79. היית באילת? 80. קפצת לבריכה? 81. שברת משהו יקר? 82. אמרת למישהו שאת שונאת אותו? 83. הסתכלת למישהו בעיניים? 84. ריכלת על מישהו והוא שמע? 85. לא התקלחת שבוע? 86. גזרת את השיער? 87. אכלת חפיסת שוקולד שלמה לבד? 88. שברת משהו (בגוף)? 89. הכנסת אצבע לעין? 90. היית בהופעה? מתי בפעם האחרונה.. 91. בכית? 92. גרמו לך לצחוק? 93. בכית בציבור? 94. התגעגעת? 95. התחרטת על משהו שעשית? 96. רבת עם מישהו על שטויות? 97. התחילו איתך? ** 98. שברת למישו את הלב? 99. נשבר לך הלב? 100. בכית יום שלם? 101. שמעת את אותו שיר בלופים שבוע שלם? 102. התאכזבת מאנשים? 103. אכזבת אנשים? 104. היית שמחה סתם ככה בלי סיבה? 105. היית עצובה בלי סיבה? 106. היית בדיכאון רציני? 107. סיננת מישהו? 108. היית בחו"ל? אסוציאציות 109. חבר - 110. אהבה - 111. חברה - 112. ריקוד - 113. כלב - 114. צחוק - 115. בכי - ** 116. אוהבת את החופש הגדול? 117. את הים? 118. מי החברה האחרונה שישנת אצלה? 119. יש לך גשר? 120. נמאס לך? יופי, כי נגמר:)

ווינגז

New member
נהנהנהנה

1. שם: יעל 2. איזה כינויים יש לך? שם המשפחה שלי, יעלי ופחות או יותר זהו.
3. איזה כינוי הכי אוהבת? תלוי מי משתמש בו. 4. שם הכי יפה לבת? תלוי 5. שם הכי יפה לבן? תלוי 6. אוהבת את השם שלך? הוא בסדר 7. למה? אני רגילה אליו 8. היית קוראת לבת שלך על שמך? לא 9. קוראים לך על שם מישהו? לא 10. מה את לובשת עכשיו? חולצה בבורדו ומכנסיים אפורים.
11. איזה צבע שולט אצלך בארון? הנייטרלי - אפור, שחור ולבן. 12. שמלה או מכנס? לא כותבים מכנס, כותבים מכנסיים (ומכנסיים). 13. איזה צבע הפיג'מה שלך? אין לי ממש. 14.כמה חברים באמת טובים יש לך? שלושה-ארבעה שאני מסוגלת באמת לדבר איתם כמו שצריך.
15. כמה חברים טובים מפורומים יש לך? חברים טובים או חברים באמת טובים?
16. איזה בנאדם בפורום הכי קרוב אלייך? יעל, ברור. 17. מי החברה הכי טובה שלך? שחף-יעל-נוּש-ללי. 18. הידיד הכי טוב? המ 19. יש לך חבר? לא 20. כמה זמן? --- 21. כתבי 10 שמות של החברות הכי טובות שלך: אין לי עשר הכי טובות 22. 9 שמות של הידידים הכי טובים אין לי תשעה הכי טובים 23. 8 שמות של דברים שאת לא יכולה בלעדיהם - בע"ח - מצלמה - שקט - מחשב[
] - מוסיקה - חברים קרובים - מסגרת כלשהי - צחוק 24. 7 דברים שאת עושה כל יום - מתקלחת - יושבת מול הפורומים - משחקת עם הכלב שלי - רואה טלוויזיה בערב - שולחת מסרים
- מחליפה בגדים
- שולחת לפחות SMS אחד (למרות שאני מסוגלת גם בלי) 25. 6 שמות של אנשים נערצים לא מעריצה אנשים, לא מאמינה בזה. 26. 5 שמות של הדברים הכי טעימים - שוקולד באופן כללי - העוגה "של יעל" - העוגה "של סבתא" - טופו תירס [ששש, נו, אני רגילה] - עוד קצת שוקולד [נו, די, אני אוהבת שוקולד בראש
] 27. קיץ או חורף? קיץ 28. מסטיק או סוכריה? סוכריה 29. חולצה או גופיה? חולצה 30. מכנס או חצאית? מכנסיים*, ומכנסיים 31. ג'ינס או פוטר? ג'ינס 32. האנס או פוקס? פוקס 33. מים או מיץ? מים 34. מיץ או קולה? מיץ, אני לא אוהבת מוגז 35. אנגלית או מתמטיקה? אנגלית 36. למי את הכי מתגעגעת? לוליטה 37. כמה פעמים התאהבת באמת? אף פעם 38. מה תעשי עם 1000000 דולר? הרבה דברים. 39. עם איזה חברה הכי כיף לדבר? האלו שלמעלה 40. עם איזה חברה את תמיד רבה? לא רבה כמעט 41. איזה חברה באמת יודעת להקשיב? המשפחה
42. לאיזה חברה יש באמת עצות טובות? נו, המשפחה 43. פעם בגד בך חבר? לא מבחינה רומנטית 44. חברה? גם 45. מי האדם הכי יקר לך? משפחת המלוכה על כל צדדיה 46. איזה ריח הכי כיף להסניף? סוסים
47. למי בא לך להרביץ? לאבא 48. את מי בא לך לחבק? לוליטה 49. מי האדם האחרון שראה אותך בוכה? אמא 50. מי האדם האחרון שראית בוכה? את עצמי, במראה
51. מי האדם האחרון שראה אותך צוחקת? יעל מביה"ס (מה? מה זה?) 52. מי האדם שבאמת מבין אותך? יעל-טורי 53. מי האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון? יעל-טורי 54. מה האסאמאס האחרון שקיבלת? "תהרגי אותה" 55. ששלחת? לא דברים שאני רוצה לכתוב פה 56. כמה אנשים יש לך בפלאפון? לספור? רגע. 95. 57. במסנג'ר? 169. 58. באייסיקיו? 144. 59. מה הציון הכי נמוך שקיבלת במבחן? מעט, בחטיבה 60. הכי גבוה? 100 61. מה הציון הכי נמוך שלך בתעודה? 55, במחצית של כיתה ט', במתמטיקה.
62. הכי גבוה? 100 63. את תלמידה טובה? הייתי בסדר האם אי פעם.. 64. עישנת? לא 65. לקחת סמים? לא 66. שיקרת להורים? כן 67. עשית משהו בלי אישור מההורים? כן 68. הברזת מבצפר? כן 69. הברזת משיעור? כן 70. תפסו אותך מבריזה? לא 71. נכשלת בתעודה? לא 72. הצטערת על משהו שעשית? כן 73. נפלו לך המכנסיים בציבור? לא 74. התחרפנת ליד הבנאדם האחרון שרצית שיראה אותך ככה? כן 75. היית במצב כפית? כן 76. היית ערה כל הלילה? כן 77. שחית שחיה לילית? כן 78. שחית בעירום? לא 79. היית באילת? כן 80. קפצת לבריכה? כן 81. שברת משהו יקר? כן 82. אמרת למישהו שאת שונאת אותו? לא 83. הסתכלת למישהו בעיניים? כן 84. ריכלת על מישהו והוא שמע? לא נראה לי 85. לא התקלחת שבוע? כן 86. גזרת את השיער? לא 87. אכלת חפיסת שוקולד שלמה לבד? כן 88. שברת משהו (בגוף)? כן 89. הכנסת אצבע לעין? כן 90. היית בהופעה? כן מתי בפעם האחרונה... 91. בכית? לפני רבע שעה 92. גרמו לך לצחוק? הבוקר וכל אתמול. 93. בכית בציבור? 23.06.07 94. התגעגעת? היום 95. התחרטת על משהו שעשית? היום 96. רבת עם מישהו על שטויות? אני מאוד משתדלת לא לריב
97. התחילו איתך? לא לאחרונה, נראה לי 98. שברת למישו את הלב? לא נראה לי 99. נשבר לך הלב? כן, לא מבחינה רומנטית 100. בכית יום שלם? כן, גם יותר 101. שמעת את אותו שיר בלופים שבוע שלם? כן, גם יותר 102. התאכזבת מאנשים? כן 103. אכזבת אנשים? כן 104. היית שמחה סתם ככה בלי סיבה? כן 105. היית עצובה בלי סיבה? כן 106. היית בדיכאון רציני? לא יודעת להגדיר 107. סיננת מישהו? כן 108. היית בחו"ל? כן אסוציאציות 109. חבר - קיר 110. אהבה - שנאה 111. חברה - בת 112. ריקוד - מושחט 113. כלב - חבר 114. צחוק - שמחה 115. בכי - דמעות 116. אוהבת את החופש הגדול? מה זה חופש גדול?
117. את הים? כן 118. מי החברה האחרונה שישנת אצלה? שירלי בטח 119. יש לך גשר? לא 120. נמאס לך? לא, אני אוהבת שאלונים
יופי, כי נגמר:) באסה

yonatan519

New member
פרטים

כמה זמן את משחקת במייפל? איך התחלת? כמה זמן את חברה בפורום של מייפל? כמה זמן את משחקת במייפל בערך ביום? האמנם שאת יותר מדברת עם הבאדי מאשר משחקת? איזה PQ את יותר אוהבת לודי או KERINING ? עד איזה רמה את שואפת להגיע? עד כאן בקשר למחשחק. מאיפה את בארץ? בת כמה את? וזהו מקווה שתעני על השאלות

ווינגז

New member
שלהלהלהלהלה

כמה זמן את משחקת במייפל? התחלתי לשחק בזמן הבטא של גלובל, פרשתי אחרי חצי שנה וחזרתי כמה חודשים לפני שהפורום נפתח. איך התחלת? חברה הראתה לי את המשחק, בזמנו. כמה זמן את חברה בפורום של מייפל? מאז שהוא נפתח
כמה זמן את משחקת במייפל בערך ביום? משתנה מאוד. זה יכול להיות חמש שעות ביום או בכלל לא, תלוי בזמן שיש לי. האמנם שאת יותר מדברת עם הבאדי מאשר משחקת? לא, אני מדברת עם הבאדי תוך כדי משחק. איזה PQ את יותר אוהבת לודי או KERINING ? לא אוהבת PQ בכלל, ובגלל מצב המחשב שלי אני לא ממש יכולה לעשות PQ באופן כללי (עשיתי את לודי PQ פעם אחת בחיי, תודה לספיר
). עד איזה רמה את שואפת להגיע? אין לי שאיפה כזו, מה שיהיה יהיה. מאיפה את בארץ? חיפה בת כמה את? 18 וחצי כמעט.

roni93

New member
אתתתתתתתת

למה את לא עונה לי במסן|בוכה| כל יום אני מנסה לשלוח הודעה ואת לא עונה|בוכה| ומה קורה?P:

sapir aloud555

New member
האא,

היי, מה נשמע. לא דיברנו הרבה זמן. מה שלומך? איך הרגל? את מרגישה שחרפנתי אותך עם החפירות שלי? לא צעקתי עלייך בPq! (באמת) נכון? o_o אני מרגישה כאילו אני מדברת לעצמי. מה עם הליידיז? ולולה? ואשג? ו.. אה. פיל? ארג, אני רואה שכתבו לך כ"כ הרבה שאלות שהייתי שואלת אבל כבר ענית. מסר לאומה? מסר לפורום? מסר לי? (לשתוק) כנראה שהגיע זמני לשתוק לפני שאוציא עוד שאלות הזויות - אז פאגגמת לך ^^ 3333>

ווינגז

New member
../images/Emo23.gif

היי, מה נשמע. אני בסדר, מה איתך?
לא דיברנו הרבה זמן. נכון, חשבתי שאת שונאת אותי כבר. מה שלומך? שלומי חם.
איך הרגל? הרבה יותר טוב את מרגישה שחרפנתי אותך עם החפירות שלי? ממש לא, ככה את מכירה אותי?
לא צעקתי עלייך בPq! (באמת) אני יודעת נכון? o_o נראה לי אני מרגישה כאילו אני מדברת לעצמי. זה בסדר, לכולנו יש את ההרגשה הזו לפעמים. מה עם הליידיז? חוזרים ב-30 (אבל אח שלי נשאר בארה"ב עוד שבוע בערך, גרוע מצידו). ולולה? הייתי אצלה!!!111 ביום שלישי שעבר. תראי! ואשג? השמועות אומרות שהיה אתמול פרק טוב, אבל הפסדתי אותו (אראה בשבת בלילה). ו.. אה. פיל?
ארג, אני רואה שכתבו לך כ"כ הרבה שאלות שהייתי שואלת אבל כבר ענית. את מוזמנת לשאול מה שבא לך.
מסר לאומה? דיאטניות זה רע מסר לפורום?
מסר לי? (לשתוק) זה לא בסדר שרק במקרים כאלו את מופיעה
כנראה שהגיע זמני לשתוק לפני שאוציא עוד שאלות הזויות - אז פאגגמת לך ^^ שאלות הזויות
. פאגגמת
.

sapir aloud555

New member
ביקשת קיבלת.

קרדיט לפורום 593. וזה גם שאלות דיי הזויות (יותר בכיוון מדע בדיוני וכו') תהני. 3; 1. מאמינים בחייזרים? 2. למה? 3. אתם יודעים\זוכרים שלפני הרבה זמן היה סקר בוואלה על איזשהו סוג של דת שהם מאמינים בחייזרים? 4. אתם אוהבים ספרי\סרטי מדע בדיוני? 5. למה? 6. דמיינו חייזר. איך הוא נראה? 7. מה לדעתכם הם אוכלים? 8. ראיתם פעם עב"ם? 9. אם לא ראיתם, איך לדעתכם זה נראה? 10. אתם חושבים שיש חייזרים בגלקסיה שלנו? 11. למה? 12. משעמם לכם? 13. למה? 14. מה השעה? 15. מה הסרט האחרון שראיתם על חייזרים? 16. התחפשתם פעם לחייזר? 17. חשבתם על זה? 18. איך לדעתכם אמורה להראות תחפושת של חייזר? 19. יש לו קרניים? 20. לחד קרן יש כנפיים? 21. כל חדי הקרן ורודים או רק הבנות? 22. מה אתם חושבים על הסקר? 23. רואים שמשעמם לי? 24. אתם מאמינים באלוהים? 25. למה? 26. מאמיניםן בפיות? 27. ברוחות רפאים? 28. ראיתם רוח רפאים? 29. מישהו מהקרובים שלכם ראה? 30. ראיתם פעם משהו על טבעי? 31. יודעים לעשות טריקים של קוסמים? 32. התחפשתם פעם לפיה? 33. מכירים את הקומיקס "אודי" בנענע? 34. אתם יודעים שהוא אובססיבי לגבי חדי קרן? 35. קראתם את הארי פוטר? 36. למה? 37. אהבתם? 38. למה? 39. אתם חושבים שלפיות יש שרביט? 40. למה? 41. התחפשתם פעם למכשפה? 42. למה? 43. והתחפשתם לרוח רפאים? 44. קראתם פעם ספר אימה שמופיעות בו רוחות רפאים? 45. וזה היה מפחיד? 46. למה? 47. וקראתם את סדרת צמרמורת? 48. למה? 49. לא נמאס לכם מהלמה? 50. זהו. נגמר הסקר. אהבתם?

ווינגז

New member
יא, שאלון../images/Emo99.gif

1. מאמינים בחייזרים? אני מאמינה שיש צורות חיים נוספות שלא על גבי כדור הארץ, כן
2. למה? כי למרות שרוב בני האדם מספיק יהירים כדי לחשוב שאנחנו צורת החיים המתקדמת ביותר שקיימת, יש אין ספור כוכבים, ואני מאוד בספק אם בני האדם הם ברמה הכי גבוהה של האינטילגנציה (ומאוד מקווה שלא, If you know what I mean), מה גם שאני חושבת שבע"ח הרבה יותר חכמים ממה שתופסים מהם, שוב, בגלל יהירות. 3. אתם יודעים\זוכרים שלפני הרבה זמן היה סקר בוואלה על איזשהו סוג של דת שהם מאמינים בחייזרים? יודעת, כן, זו דת מוכרת. 4. אתם אוהבים ספרי\סרטי מדע בדיוני? תלוי מאוד 5. למה? כי כמו בכל דבר - יש סופרים טובים ויש פחות, יש עלילות טובות ויש פחות. 6. דמיינו חייזר. איך הוא נראה? צורה "מקובלת" של חייזר, כי זה מה שהעולם הכתיב לנו, ואיכשהו זה תקוע לי בראש. 7. מה לדעתכם הם אוכלים? אין לי מושג 8. ראיתם פעם עב"ם? לא 9. אם לא ראיתם, איך לדעתכם זה נראה? סוג כלשהו של מטוס או חללית.
10. אתם חושבים שיש חייזרים בגלקסיה שלנו? אני מאמינה שכן 11. למה? התשובה למעלה 12. משעמם לכם? כן 13. למה? כי אין מה לעשות 14. מה השעה? 14:47 15. מה הסרט האחרון שראיתם על חייזרים? וואו, זה היה מזמן. 16. התחפשתם פעם לחייזר? לא 17. חשבתם על זה? לא 18. איך לדעתכם אמורה להראות תחפושת של חייזר? כיד הדמיון הטובה עליכם.
19. יש לו קרניים? --- 20. לחד קרן יש כנפיים? יש חד קרן ויש פגסוס, זה אחר.
21. כל חדי הקרן ורודים או רק הבנות?
22. מה אתם חושבים על הסקר? הוא מוזר 23. רואים שמשעמם לי? כן 24. אתם מאמינים באלוהים? לא 25. למה? לא רוצה להתחיל דיון דת על גבי הפורום
26. מאמיניםן בפיות? לא 27. ברוחות רפאים? לא 28. ראיתם רוח רפאים? לא 29. מישהו מהקרובים שלכם ראה? לא 30. ראיתם פעם משהו על טבעי? לא 31. יודעים לעשות טריקים של קוסמים? כן, קצת (חוג קוסמות בכיתה ב', יאי) 32. התחפשתם פעם לפיה? לא 33. מכירים את הקומיקס "אודי" בנענע? לא 34. אתם יודעים שהוא אובססיבי לגבי חדי קרן? באמת? 35. קראתם את הארי פוטר? כן 36. למה? כי זה ספר נהדר 37. אהבתם? כן 38. למה? כי זה ספר נהדר 39. אתם חושבים שלפיות יש שרביט? לא 40. למה? ככה 41. התחפשתם פעם למכשפה? כן 42. למה? כי האיפור בספר היה יפה.
43. והתחפשתם לרוח רפאים? לא 44. קראתם פעם ספר אימה שמופיעות בו רוחות רפאים? כן 45. וזה היה מפחיד? לא 46. למה? כי זה לא היה מפחיד
47. וקראתם את סדרת צמרמורת? כן 48. למה? כי הייתי בגיל שבו כולם קראו את זה (ואפילו ראיתי את הסידרה, אני כזו זקנה) 49. לא נמאס לכם מהלמה? קצת 50. זהו. נגמר הסקר. אהבתם? היה נחמד

sapir aloud555

New member
יא, עוד אחד.

בואי נראה כמה שאלות טפשיות אוכל להמציא עכשיו. מה הדבר הכי הזוי שעשית בתחום הצילום? מה היה הזמן הכי ארוך שעבדת על תמונה או צילום סדרת תמונות? והזמן הכי קצר? איך הלכה עבודת הסיום שלך בתקשורת בסוף? מהי התמונה שאת הכי אוהבת מהגלריה שלך (מנחשת - התמונה של לולה בפרונט, זאת מ23.2)? באים לך רעיונות לצילום על השניה, או שאת פשוט משתמשת במה שיש? (מצלמת מה שיוצא?) את חושבת שפיל מרוצה? באמת? שוב אני מדברת לעצמי אז.. נשנה נושא. כמה זמן רכבת? |לא יודעת מה לשאול| |fails| אז.. את תומכת בתפוז כל הדרך, אה? תרגמי לי אפילו לא לנטוש איך זה בניהול? איך זה לנהל עם יעל? ולערוך מאמרים עד הבוקר? פרפקציוניזם זאת מכה. פאגגמת מצדיע לך. אה כן, תקראי את המנגה כבר, עצלנית. כדאי להמשיך לחרוש לך על זה? ממ. נחזור לשאלות. כשאת רואה סדרה, איזו דמות בכללי הכי תופסת לך את העין? (למשל באש"ג.) ולמה? אני חופרת וזה עצוב. אפסיק פה. ם: |Alt + F4|

ווינגז

New member
יא!../images/Emo99.gif

מה הדבר הכי הזוי שעשית בתחום הצילום? חוץ מלשבת חמש שעות בגשם מטורף רק בשביל לצלם? טוב, השקעתי הרבה מאוד כסף ביום שבו קניתי את פיל, נשארתי בלי כסף בכלל. מה היה הזמן הכי ארוך שעבדת על תמונה או צילום סדרת תמונות? אני לא ממש עובדת על תמונות, זה בעיקר דברים שבאים לבד (אני רואה משהו ומצלמת, לא מתה על בימוי). צילמתי בינתיים כמה וכמה סדרות, כולן חוץ מאחת היו ספונטניות לגמרי. על אחת מהן עבדתי בערך ארבע שעות - סידרתי הכל, צילמתי, סידרתי את כל החדר מחדש ואז גיליתי שצילמתי על רזולוציה נמוכה אז עשיתי את הכל שוב. והזמן הכי קצר? מאית שנייה.
איך הלכה עבודת הסיום שלך בתקשורת בסוף? לא מדברים על זה.
מהי התמונה שאת הכי אוהבת מהגלריה שלך (מנחשת - התמונה של לולה בפרונט, זאת מ23.2)? שאלה רגישה, אני לא ממש מצליחה לאהוב תמונות שלי. אחרי שאני מצלמת מאות תמונות בכל סשן, אני עושה עוד ועוד ועוד סינונים עד שאני מגיעה לכמה בודדות שאני מגדירה "סבירות", וגם אותן, עם הזמן, אני מחליטה בד"כ שאני לא אוהבת. לאחרונה אני אוהבת בעיקר את זו ואת אלו שאעלה אחריה, למרות שאין בהן משהו מאוד "מיוחד". את כל התמונות של לולה אני אוהבת, אבל הרבה פעמים אני לא בטוחה מה קשור לאהבה שלי אליה ומה לאהבה שלי לצילום. באים לך רעיונות לצילום על השניה, או שאת פשוט משתמשת במה שיש? (מצלמת מה שיוצא?) זה פחות רעיונות ויותר אינסטינקטים, אם אפשר להגדיר את זה ככה את חושבת שפיל מרוצה? לא, מזמן לא צילמתי, היא סגורה בתיק שלה. באמת? כן שוב אני מדברת לעצמי זה כיף אז.. נשנה נושא. כמה זמן רכבת? שבע שנים |לא יודעת מה לשאול| יש לך שאלות נהדרות, על מה את מדברת? |fails|
אז.. את תומכת בתפוז כל הדרך, אה? אני אוהבת את תפוז, כן. תרגמי לי אפילו לא לנטוש את לא נוטשת
איך זה בניהול? כיף אבל מתיש הרבה פעמים. איך זה לנהל עם יעל? מעולה ולערוך מאמרים עד הבוקר? נורא אך ממכר
פרפקציוניזם זאת מכה. אהא פאגגמת מצדיע לך. |מצדיעה חזרה| אה כן, תקראי את המנגה כבר, עצלנית. אין לי אותה, צריך לבקש את הכרכים מחברה שיש לה. כדאי להמשיך לחרוש לך על זה? כן ממ. נחזור לשאלות. כשאת רואה סדרה, איזו דמות בכללי הכי תופסת לך את העין? (למשל באש"ג.) ולמה? זה מאוד תלוי במשחק/סיפור חיים (שלא יהיה מרי-סו או גארי-סו), קשרים עם הסביבה או חוסר קשרים עם הסביבה ודברים שאני מזדהה איתם. אני חופרת וזה עצוב. אפסיק פה. ם: |Alt + F4| לאאאאא

למעלה