שדח"ם

TheWingedPig

New member
../images/Emo110.gif שדח"ם

שרשור להודעה הראשית
קרדיט ליוצר הבייס שנה טובה לכולם! :)

דולקאט.דיוקן עצמי.מה אני עושה עם החולצה?../images/Emo7.gif

אני מרוצה למדי מהכל חוץ מהחולצה,שלצערי מהווה חלק עיקרי בדולי:(פתאום אני מבינה שמהרגע של פריצת הדרך שבה הבנתי כל מיני פאקים קטנים שהייתי עושה,אף פעם לא עשיתי חולצה עם שרוולים,בטח שלא בכזה גודל:Oעכשיו-איך,לעזאזל אני מצלילה את זה?:(זה די חשוב,זה חלק מכרטיס ברכה שאני מתכננת לעשות לאמא שלי ליום הולדת הקרב ובא שלה:Oונעזוב את העובדה שהיא לא מבינה כלום בדוליז אז כניראה שהיא לא תראה שמדובר בגוש אחד גדול של זוועה וחוסר כישרון:(

DaRk ShinES

New member
חמודה את../images/Emo9.gif

לגבי החולצה- ההצללה בשרוולים צריכה להיות יותר עם קפלים(אפילו קצת אם החולצה צמודה) וההצללה צריכה להיות כמו שעשית בחולצה עצמה בלי הצללה בלמטה רק מהצדדים(יש תמונה להמחשה). לגבי ההדפס עשיתי בריבוע הקטן המחשה לכך שההבדלי גוונים צריכים להיות יותר גדולים וביטלתי את הצבע השני כי הוא היה מיותר אין צורך בהרבה גוונים בהדפס קטן. לגבי השונצים שעל המצח הם דקים וארוכים מדי ונראים כמו שיערה בודדת. ממליצה לעבות את ההתחלה שלהם(דוגמא בתמונה)לקצר אותן ולדלל אותן מעט, חוץ מזה השיער יצא חמוד נורא
מקווה שהבנת הכל ושזה עזר

אה,כן,והפלטות:(אמ...אני מתחילה,אז אני פשוט

מוציאה מהאינטרנט את מה שיש:(אני מפחדת לעשות איזה פלטה זוועתית,ולהרוס איתה לגמרי דולי שעבדתי עליה יומיים והיה לה פוטנציאל להיות מוצלחת:(פשוט כי אני לא יודעת להכין פלטות:Oאני יודעת את הכלים שאיתם מכינים אותן,הטבלת צבעים בצייר והכל,אבל אין לי מושג בהבדלי גוונים והדברים שצריך לדעת בשביל זה:(

TheWingedPig

New member
המממ..

אני לא חושבת שיש צורך בממש מדריך להכנת פלטה. פשוט מתחילים לעבוד על הגוונים, וכל פעם שההבדל נראה גדול מדי, מתקנים. רק עם הזמן העין מתרגלת לראות את ההבדלים (זה בכל זאת פיקסל). כשאני, אישית, עובדת על פלטות חדשות, אני משתמשת (פוטושופ) באחוזי שקיפות שונים, ועוברת על הגוונים (נגיד, הגוון הכי כהה בפלטה נראה מאוד בולט יחסית לגוון שבא אחריו, אז אני בוחרת את הגוון הפחות כהה, בוחרת שקיפות של נגיד, 30 אחוז, ועוברת על הגוון הכי כהה פעם או פעמיים, תלוי בגוונים עצמם). יש תמונות מסויימות שפשוט צועקות "תעשו ממני פלטה!". חפשו תמונות של פרחים (הכי טוב לעבוד עם טפטים, כי האיכות שם הכי טובה), או של נוף. יש לי כמה פלטות של ג'ינס שהוצאתי בכלל מתמונות של דגים (הקשקשים שלהם, ליתר דיוק) XD עוד טיפ להכנת פלטות, זה כל פעם לנסות אותה על בייס. אני לא אומרת לעשות דולי שלימה על כל פלטה חדשה, אבל לבחור בייס קטן, ולצייר עליו משהו (נגיד רק גופיה), ולראות אם הצבעים נראים לכן טוב. אם לא, אפשר לעבור על הגוונים ולתקן. עוד משהו - יש את הפלטות הרגילות, כשיש פשוט גוון כלשהו, ואז את אותו הצבע עם גוונים יותר בהירים. אפשר לשכלל את זה ולערבב כמה גוונים יחד (מה שנקרא GRADIENT), נגיד להתחיל מכחול ירקרק, ולסיים בגוון של תכלת-סגול בהיר. זה תמיד משכלל את הדולי :) הכי חשוב זה לראות שההבדלים בין הגוונים יהיו שווים לאורך כל הפלטה (פחוץ או יותר. לפעמים הבדל לא שווה דווקא מקנה אפקט מיוחד), ולא שיהיה גוון כהה מאוד, ואחריו כמה גוונים יותר בהירים, שלא ניתן כמעט להבדיל בינהם.

sumsoom of love

New member
טנק'ס:)

עכשיו אני עובדת על דולי שההשראה שלה מטיטניק אני מקווה שייצא טוב=]

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif|פטריה|היא חמודה..D:

אהבתי את הלבעל הלחי. משום מה נראה שעין ימין מאופרת יותר מעין שמאל..=0 הייתי עושה כיסא קצת יותר מעוצב..P: וגם מוסיפה קצת פלטפורמה לנעליים. [או משהו בצבע המכנס] הפלטות שלך יפיפיות כרגיל..D: והדולי ממש חמודה..D:

TheWingedPig

New member
:) טנקס

את אומרת שהאיפור לא שווה?..הממ...מוזר מאוד. אני לא רואה את זה, אולי זה המסך? הא, שכחתי מהכיסא בכלל. ציירתי אותו מזמן, יחד עם הבייס P:

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif|פטריה|ישמצב...0.0

והכיסא יוסיף ממש המון אם תשכללי אותו קצת..:)

חמצמצה

New member
פלוללוו

בייס: DollKat הייתה לתחרות בDissapeard Elements (או שכבר לא קוראים לזה ככה?) בכלמקרה, זהו:)

leonel knight

New member
../images/Emo19.gif ממש חמודה :)

הצללה טובה ואהבתי ממש את הרעיון. הדבר היחיד שקצת מפריע לי זה השיער והשמלה שהם פחות או יותר אותו צבע.. אבל זה לשיקולך :) אני חושבת שכדאי לך לנסות לשחק קצת עם שילובי צבעים שונים.

sha chan XD

New member
וואו ../images/Emo99.gif

היא כזו מגניבה! D: ממש אהבתי את הרעיון והצבעים והכל~

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif|פטריה|המממ..XP

שנים שלא עשיתי דולי,ועל זאת אני עובדת בחתיכות כבר כמה חודשים. הבייס מדווינארט מהיוצרת http://thehword.deviantart.com/ אני לא מרוצהבכלל. היא נראתה ממש דולי "מתה" כי היה עליה רק את הפרח על החזה וזהו. אז החלטתי להוסיף לה את הכנפייםוהפרחים למטה, זה החייה אותה קצת, אבל אני לא מרוצה משום דברמהשניים.. לא מהכנפיים ולא מהפרחים..=[

למעלה