שדח"ם

tamaguchi girl

New member
איזה מקסימים!

בחצאית הקו מתאר ממש מפריע לי בעין- גם כי הוא בגוון כהה בהרבה, אבל בעיקר בגלל שהוא נותן לחצאית צורה ממש גושית. אולי להכניס את המתאר גם לתוך החצאית- לקיפול של הרגליים, יתן לזה צורה של חצאית :) ממש חסר לי משהו בידיים שלהם, הן כ"כ..ריקות :ם לבת אפשר להוסיף צמידים ושעון מיוחד או כפפות ארוכות ועדינות ובסגנון, והבן דורש שעון-יד יוקרתי
וחוצמזה ממש אהבתי, מקסים לגמרי, בעיקר השיער של הבת!

חמצמצה

New member
תודהתודה=]

לא הסתדרתי באמת כלכך עם החצאית;; וניסיתי להוסיף דברים לידיים אבל הכל היה נראה כאילו הוא רק מכער את זה>:

TheWingedPig

New member
FOXY

לקח לי יותר מדי זמן לסיים אותה. מבוסס על תמונה ממשחק מחשב כלשהו :)

tamaguchi girl

New member
מרשימה לגמרי!../images/Emo99.gif

הדבר היחיד שבולט לי בחסרונו [אפשר להגיד דבר כזה בכלל?
] זה שאין סוליה בנעליים
וזהו. מדהים, מושלם, מקסים וכו וכו

חמצמצה

New member
מקסים מקסים../images/Emo9.gif

הייתי רק ממשיכה את ההצללה מתחת לבית השחי שלה
כאילו שלא יהפוך שם לירוק הכי בהיר, שיישאר בטון הכהה יותר..

חמצמצה

New member
ימין מתחת לביתשחי../images/Emo3.gif

בצד השמאלי אין סיבה שיהיה צל של ביתשחי

sha chan XD

New member
כהרגלי P:

אני מפרסמת מתאר (תגידו לי אם זה כבר עולה על העצבים
באמת) רציתי לשמוע אם יש משהו לשפר, או דברים שאפשר להוסיף לדעתכן [: ואם מישהי יכולה לעזור לי עם ההצללה של הזנב? ;; בייס מדולקאט (והפלטות שלמטה גם כן משם P:)

חמצמצה

New member
הולי גוואקמולי!

את נוראה מוכשרת, ואני כל הזמן נעלצת לגלות זאת מחדש. זה כבר מושלם)-: ובטח עם הצללה זה יהיה יותר!

חמצמצה

New member
אוקי זה ממש לא מתאים לי לכתוב כמו ילדה בת 4><

*נאלצת *נורא מוכשרת, שזה מיסודו לא נכון, כי נורא זה לדברים שליליים - אז מאוד מוכשרת.
למה זה קורה ליייי

sumsoom of love

New member
האמת-

שהאקדמיה ללשון אישרה את זה שהמילה "נורא" יכולה להיות גם בקונוטציה חיובית אם אני לא טועה
ואל תשאלי מאיפה אני יודעת

cecilia L

New member
אוי אוי ../images/Emo99.gif

זה כל כך יפה. :) אני מתה על המתארים שלך! (אבל עם הזנב אני לא אוכל לעזור לך כי אני בעצמי לא יודעת איך.
)

וואו0.0וואו0.0רק לא ממש הבנתי משהו0.0

מה זה הדבר הזה שיוצא לה מהבטן?0.0 סליחה על הבורות>.<" ואוו,היא מדהימה0.0

TheWingedPig

New member
WOW!

זה ממש מקסים! אחלה מתאר, כרגיל :) אני יכולה לנסות לעזור עם ההצללה של הזנב...דברי איתי במסנ'.

cecilia L

New member
בלופ.

דיוקן עצמי (מ-אוד בספק אם הוא דומה לי באמת...), בעיקר כדי לשמש avatar בכל מיני פורומים. אם לומר את האמת, אני ממש מרוצה ממנו. רק חבל שלקח לי הרבה יותר מדיי זמן לצייר את המשקפיים. בייס: http://www.empire.buggative.net/

דולי פריקית מפחידה שכזאתXP

אני לא יודעת עד כמה הביצוע טוב,אבל אני אוהבת את הרעיוןXPפריקים מגניבים אותיXP השיער מוזר:(הוא עומד כזה:(ואף פעם לא מצליח לי לעשות שוונצים נורמאליים:(אבל אני בכלזאת אוהבת אותו:p בכללי אני מרוצה:)

למעלה