שרדנו!

• פותח הנושא shno
  • פורסם בתאריך

shno

New member
../images/Emo106.gif שרדנו!

כזכור, אמא יצאה לה לחופשה בלונדון הבירה ביום חמישי, ואני נשארתי לבד עם הקטנה עד שובה של אמא היום בבוקר. הקטנה התנהגה למופת, לא עשתה לאבא צרות, לא הקשתה על החיים - פשוט הייתה ילדה נהדרת, חמודה, חייכנית וצחקנית. ולמרות שהיה מתיש לבלות איתה 4 ימים וחצי לבד, כל יום, כל היום - זו עדיין הייתה חוויה מקסימה ומהנה. רק חבל שהיה כל כך חם ודביק ומגעיל
אז לא יצאנו הרבה ובילינו בעיקר במקומות ממוזגים (למעט יום שישי שעבר כולו אצל סבא שלי במושב בצפון, שם היא נהנתה מאוד מהפרות ומהדשא ומכל האנשים שהיו). היה כיף וכיף שהיה!

hag70

New member
ברוך הבא../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

עכשיו תאר לעצמך מה צריכות לעבור בנות הזוג כשאנחנו במילואים
. ולא היה מי שישמור על האוצרית כשאמא בחו"ל, הרי אאל"ט שניכם עובדים במשרה מלאה. ואיך אפשר בלי שאלת השאלות - איך הגיבו בעבודה כשאמרת שאתה צריך ימי חופש כדי להיות עם הילדה כשאמא בחו"ל?

shno

New member
תודה! שמח לחזור!

ולשאלותיך: 1. אצלנו אין את בעית המילואים, כי המילואים שלי הם ליד הבית, ואני חוזר כמובן כל יום הביתה (ויום מילואים שלי הוא בד"כ יותר קצר מיום עבודה, כך שמילואים מבחינתנו זה דבר רצוי ומבורך....). אז בעיית ההתמודדות של האמא עם היורשת כשאני במילואים לא ממש על הפרק... 2. ואכן, שנינו עובדים במשרה מלאה ומכיוון שהאמא נסעה עם הסבתא לחו"ל, והסבתא השניה מושבתת זמנית עקב עניינים בריאותיים, אכן לא הייתה ברירה אלא לקחת חופש מהעבודה, ואני מוכרח לציין שבעבודה קיבלו את העניין בשוויון נפש. לא ממש שינתה להם הסיבה לחופש - ביקשתי, ראו שאין בעיה, אישרו, ובזה נגמר העניין. כמובן שאם היו מרימים גבה או מנסים לעשות בעיות, הייתי "נלחם" על העניין (כי לא ממש הייתה לי ברירה, הייתי חייב לקחת חופש). אבל למזלי הואיל וכולם כאן אבות לילדים קטנים, הם מכירים את האילוצים והצרכים, ומתחשבים כמה שאפשר.

schlomitsmile

Member
מנהל
כה לחי! אני מודה, שעלה לי חיוך למקרא "שרדנו" ... ילדה אחת 4 ימים וחצי? נשמע לי כמו נופש... בכל אופן, שמחה בשבילכם שנהניתם, ונוכחתם שזה בהחלט משהו שאפשר לשרוד אותו, ואפילו בכייף../images/Emo13.gif

למעלה