בואו להצביע לתפוח הזהב 2012

../images/Emo106.gif בואו להצביע לתפוח הזהב 2012

גולשות וגולשים יקרים! כל השנה הם משרשרים, נועצים, מאדימים, מוחקים, חובשים מפעם לפעם את כובע ה
, אבל יודעים לתת
חם כשצריך. לא מגיע להם שנפרגן להם? בחודש הבא נעניק את פרסי תפוח הזהב 2012
למנהלים ולפורומים המובילים בתפוז
ואתם - כן, אתם, הגולשים! – יכולים לבחור את הזוכים.
כי למי מגיע יותר מכם להשמיע את קולכם ולבחור את המנהלים והפורומים המצטיינים בתפוז?
אם תמיד רציתם לפרגן לפורום שעזר לכם במיוחד, לפורום בו הכרתם המון חברים או לכזה שתמך בכם בתקופות קשות – זו ההזדמנות שלכם!
כל שעליכם לעשות לבחור את הפורום המתאים ביותר בכל קטגוריה ולהצביע!
שימו
:
ניתן להצביע עד יום שני (5.3.11) בשעה 23:59.
השאלון הוא אנונימי ולא מצריך מסירת פרטים מזהים.
ניתן למלא את השאלון פעם אחת בלבד. אנא חשבו היטב על כל בחירה ובחירה.
אין חובה להצביע בכל הקטגוריות, אם יש כזו בה אין לכם העדפה מיוחדת.
לא ניתן להצביע לפורומים טכניים המנוהלים על ידי עובדי תפוז. אל תתנו לפורום האהוב עליכם, לבית השני שלכם או למנהל שמשקיע ימים כלילות כדי לטפח אותו להישאר מחוץ לטקס המרגש! נצלו את ההזדמנות להעניק פרסים למנהלים ולפורומים החביבים עליכם ביותר.!
הצביעו כאן http://www.tapuz.co.il/Minisites/SurveyForums שיהיה בהצלחה

N o R i K o

New member
תצביעו לנו! D:

האמת? אנחנו פורום קטנטן מכדי שאפתח אמונה שנזכה במשהו
אבל יאללה, בשביל הרקורד

אז זהו, שלמרות שאנחנו עוד קטנטנים

(וב"ה עוד נגיע לגדולות בעתיד) בחרתי בפורום שלנו בפרס מעורבות בקהילה, וכמובן שכתבתי אותך במנהלת האהובה כי אני באמת חושב שמגיע לך

N o R i K o

New member

קודם אלה ועכשיו אתה? כבר לא נשאר לי סומק על הפנים... וואו, זו ממש מחמאה
תודה! זה ידוע שלפעמים אני ממש אוכפת שקט |שוטר| אבל אני שמחה לשמוע שאתה מעריך את הניהול שלי, אני באמת מנסה לעשות את המיטב
אגב, אתם תמיד מוזמנים לתת לי הערות והארות לגבי זה

Digi Lista

New member
אני כבר רואה את נאום הניצחון...

זה יהיה הרגע בו באמת ירשו לך לנאום ואז תגידי שהכנת "רק נאום קצרצר" ותוציאי מהכיס שבעה דפי וורד עמוסים וללא רווחים...

N o R i K o

New member
רק שבעה?

את שוכחת כמה אלפי גולשים יש בתפוז וכמה אחוזים מהם גולשים כאן...
אבל אני בכל זאת מאוד מוחמאת
אז תודה לכם
(מזכיר לי שאני חייבת לך שבעה דפי וורד עמוסים בלי רווחים... רק שתדעי שלא שכחתי
)

Digi Lista

New member
גם עשרה זה טוב...אני לא קטנונית

שיהיה
, אל תשכחי להביא איתך על דיסקונקי את הנאום הקצרצר שבמקרה הכנת מראש
אבל האמת ובלי קשר אלייך ולפורום הזה הייתי מאוד רוצה שפורום 'מכתב שלא נשלח' יזכה, אחרי שנים שהוא קיים ושורד למרות כל הבלוגים והסטטוסים המקוצרים, הוא עומד לחגוג עשור בסביבות מאי והוא עשר שנים עם אותה המנהלת והיא מדהימה ביכולת האמפתיה שלה (הייתי כותבת שם לפעמים ועכשיו אני בעיקר יוצאת וחוזרת מהצללים, כמו כאן
), אף פעם לא הצבעתי בתחרות הזאת (טוב, היו פעמים שזה היה קצת לא אובייקטיבי ואסרו על המנהלים להצביע...) אבל חשבתי לעזור לה השנה ולו רק בזכות זה שבעבר היא והפורום מאוד עזרו לי
ואין לחץ, אני מבינה שזה קשה להתעסק בנאומים קצרצרים עבור טקסים, זו העונה עכשיו והסורים עסוקים בעצמם ככה שאין להם זמן להגיע לגדר ולפתוח איתנו במלחמה, אז באמת בלי לחץ

למעלה