רציתי לדעת...

אורLee

New member
אז כמה תשובות!!!!!!!!לבי...

א'-אתם כאן כולה 4 בנים או חמישה שרוצים שיתחילו איתכם ב'- וזה לא בגלל שמאסתם בלהתחיל זה בטח בגלל שאתם פחדנים או חסרי ביטחון לגבי זה.. ג'-לרוץ? אורלי לא סובלת התעמלות!!! בעעעעע ד'-לא יעזור לך זה בסדר..השלמתי עם המראה שלי
ה'-אני יודעת אנגלית יותר טוב ממך!!!!! [אולי..] ו'-אני עדיין חושבת שאתם לא צודקים במגזר שלנו זה עדיין נחשב לבחורה זולה או אחת שלא מכבדת את עצמה ז'-טוב אני נקבה אין לי סתםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
חחחחחחחחחחחחח עוד יהרגו אותי פה.. לילה טוב! והמשך צפיה מהנה אורלי.

ט ר י פ

New member
טוב, כמה תשובות

אח שלי לא כאן כרגע, אז אני אענה לך במקומו. א - זה עדיין 4 בנים מצד אחד לעומת 0 בנים מהצד השני! ב - יופי. תרדי עלינו אם זה עושה לך טוב. אם אנחנו פחדנים וחסרי ביטחון, מה זה אומר על עליכן הבנות??? ג -הגיע הזמן שתאהבי! קחי את עצמך בידיים!
ד -אם ככה, שכחי את ג'
ה -אין על אחי באנגלית!!! ו - אני בטוח שאת לא צודקת. במגזר שלנו זה לא נחשב זול ולא נעליים. דיי עם התירוצים!!!
ז - תגידי, אני חייב לענות על כל סעיף? אוףףףף כמה סעיפים כתבת... ביי בנתיים

אמיתי 23

New member
אני גם חושב שזה לא צריך להווה בעיה

עמ"י עש"ו שבחורה תיגש לבחור ותתחיל איתו כי זה כמו שבחור רוצה בחורה אז הוא יעשה דברים כדי לקבל את מבוקשו אז גם בחורה מותר לה
לב שלם לא צריך שוויון זכיות
נא עליך עורלי בושה על החשיבה השחורה שלך
ועוד אתם אומרים שאני פרימטבי

ט ר י פ

New member
פשששש הצלחת להפתיע אותי לטובה

אורלי, עכשיו עלה מנייננו ל 6 בנים!!!

אמיתי 23

New member
פשוט אחנו צרכים הגברים לתאחד ../images/Emo13.gif

עמ"י עש"ו ולהגיד להם שרוצות להיות פמנסטיות אז אחלה עד הסוף לא ? השלב הבא זה בעד לשרת בצבא

אורLee

New member
רגע אני מרגישה עקיצה אישית..אאוצ'

מה קשור עכשיו צבא? פמיניזם? אני מדברת על זה שאתם הגברים בדור הזה פחדניםםםםםםםםםםםםםםםםם שחבל על הזמן!!! וביישנים!!!!!!!!!! וחסרי ביטחון עצמי!!!!!!!!!!!!!!! ואני לא יורדת על עצמכם..זה מה שאתם הגיע הזמן שתקחו את עצמכם בידיים תצאו מזה ויאללה להוזיז את עצמכם ובכלל לא הגעתי לזה שאתם גם עצלנים.. וכו' אתם יודעים איך אני כשאני מחמיאה לגברים.. לא יכולה להפסיק
אורלי.

אורLee

New member
טריפטיפון עליתי עליך אתה בישנונה../images/Emo8.gif

רוצה שאני אעביר אותך קורס???? את האמת גם אם גבר מתחיל עם בחורה אז היא תופסת מעצמה...באמת זה ככה מה לעשות.. החיים קשים
חבר'ה צאו מזה מי שביישן סופו להישאר ביישן בודד
כמה שזה עצוב.. יאלללללללהההההההה ביי אורלי

אמיתי 23

New member
זה פשוט האגו שלכם מתנפח כמו

עמ"י עש"ו של בחורים ואתם יודעים שיש לכם יתרון עלהם אז אתם מפחדות לאבד את זה ובגלל זה אתם לא רוצות תלחיל עם הגברים אני קורה לשויון זכיות
נו פותחים עצומה לב שלם אתה תהיה אחראי אל ההסבר ואני על ההפצה ואתה טריפ' תרגיע את אורלי Kיציק אחרי על המדבקות זהו אחנו רוצים עם מתוקן

אורLee

New member
טריפטיפון שמעת? להרגיע את אורלי

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח להרגיע אותי? כאילו אמיתי!!!!!! עדיין לא מכיר אותי
מעניין אחרי הכל ולא יצאתי מכאן----->
חחחחחחחחחחחחחח אורלי.

ט ר י פ

New member
../images/Emo6.gifרעיון טוב

אבל לא פייר! אני קיבלתי את התפקיד הכי קשה!!!

אורLee

New member
זה לא תפקיד הכי קשה זה פשוט...

בלתי אפשרי לביצוע
מסכן טריפטיפון.. אולי תתנו לו להדביק שלטים במקום??? ואסיים בנימה זאת: אין גבר שיוכל להתמודד מול אורלי!!!! דיגדיש! סגדש! לילה טוב! אורלי

אורLee

New member
טוב מי מתנדב לקשור את שוני??../images/Emo5.gif

לילה טוב! תודי שזה היה טוב
אורלי.

ט ר י פ

New member
אני תכף נדבק פה לשעה ולתאריך

אורלי, בתור המרגיע הלאומי תירגעי!!!!! זהו. אני את תפקידי מילאתי.
(אחחח אורלי בלי מכותתתתתת
)

כשאמרנו שאנחנו רוצות שיוויון זכויות

התכוונו לדברים הטובים בשיוויון לא לעבודה השחורה
תהנו מהתפקיד

N B

New member
שיהיה בהצלחה!!

ושתמצאי את המתאים ביותר ומהרה חתונה!!

ש ו נ י

New member
../images/Emo66.gif תורי להגיב לגופו של נושא../images/Emo13.gif

אז ככה אם בחורה תתחיל אתי לא אכפת לי רק שאין הרבה סיכוי שאני איענה כי אני לא בקטע של בנות D-:
אבל לשאלתך אממממממממממממממממממממ תראי אני כשאני רוצה משהו/מישהו אני פועלת כדי להשיג את זה/אותו כך שלי מעולם לא היתה בעיה להתחיל עם גברים/בנים אני דווקא אוהבת את הפעילות הזאת כי היא משעשעת מאוד. מה שיותר משעשע הוא התגובה של רובם הם מגיבים בכזו צורה מצחיקה ש...... לא יודעת..... טוב אז אוכל לדבר רק על נסיוני נסיוני מורה על כך שלא כדאי כ"כ (וזה בגדול וזו הכללה, ואולי זה משהו שקשור אליי, ואולי לא! לא יודעת) לבחורה להתחיל עם בחור כי...... זה גורם להם לתפוס עליך תXת אצלי זה אחד משניים או 1. שהוא נורא מוחמא וזה גורם לו לגאווה ושוויצים מכאן ועד נורווגיה וחושב שהוא מתת-האלוקים למין הנשי פתאום (פחחחחחחחח) ואז הוא מתחיל לזלזל ולתפוס עליך תXת ואת כאילו כבר לא יעד/כיבוש בשבילו, וכאילו מחפש שאת תרדפי אחריו (שימשיך לחפש הנעל) 2. או שהוא פשוט המום ולא מאמין שיתכן שאחת כמוך תתחיל אתו (השלב הראשוני) ואז הוא פשוט בתחילה שמח אבל אחר כך נבהל, מרגיש מותקף, מתחיל להתגונן ולברוח (חושב מה זה הבטחון והאסרטיביות שתפסת עליו, חושב שאת תוקפנית וחושב שאת תפסת את תפקיד הגבר ביניכם) וחושב שאת יש לך כוח עליו וזה מבהיל ומבריח אותו - ובין לבין הוא תופס עליו תXת גם כן (אפילו שהוא אפס וסתם התחלת אתו בשביל הספורט) בכל מקרה - מנסיוני (למרות שאני לא בחורה תוקפנית חושבני, או שכן? מה את אומרת נני? חחחחחחח) לא כדאי כי יש תפיסת תXת מתישהו באיזשהו שלב וגם הוא בטוח שאת פתאום הגבר מבין שניכם עזבו בחייאתקום הייתי מאוד רוצה שתדעו איך לקבל את זה שמתחילים אתכם בנות ואלו מכם שזה גורם להם להפתח אלינו - סבבה אתם גברים אמיתיים אבל בדרכי נקרו מספיק שפנים שקראו לעצמם גברים והתגלו כנמושות אמיתיים עזבו בחייאתקום גבר אמיתי - כשאישה שמוצאת חן בעיניו (ואני בד"כ עושה בדיקת שטח לפני כן אם מצאתי חן בעיניו או לא, ולא נכנס לשיטות של שוני כן?) והיא מתחילה אתו, שיקבל את זה כמו גבר ויעריך את זה וירגיש מוחמא ושזה לא יגרום לכם לזלזל בה, כי היי, סה"כ - היא שיחקה אותה, לא? כמו שכל הכבוד לכם כשאתם אוזרים אומץ וניגשים - למרות שתמיד יש סיכוי שתקבלו כן/לא - אבל מה שבטוח - אולי
יללה בהצלחה לכולנו אני......... למרות נסיוני הלא כ"כ מי יודע מה בעניין הזה אומר לכם שאני לא מבטיחה שאצליח להתאפק ולא להתחיל עם מישהו שייראה לי כי זה קשה..... מה למי יש כוח לשבת לחכות שהוא יתחיל אתי? אני אין לי סבלנות ואני לא אוהבת שאחרים מנהלים ת'עניינים שלי אז........

למעלה