רציתי לדעת...

ש ו נ י

New member
../images/Emo9.gif בחיים לא קראו לי נקבובית ../images/Emo8.gif../images/Emo12.gif

זה דווקא יפה אני חושבת שאני אאמץ
הופהההההההההההה הנה
הזהב! למישהו יש משאלה? אפילו 3
תגידו באיזה אייקונים בכלל בכלל בכלל לא יוצא לכם להשתמש? אני אתן לכם דוגמא במה אני ממעיטה להשתמש:-
ועוד... בזה אני הכי הרבה משתמשת:-
וכמובןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
שזה הכוכב
של שוני כמוני (יש לי כמה חולצות עם הכוכב הזה). נכנסתי לשנייה לפורומים כמו חוזרים בתשובה וכל מיני פורומים שארי מנהלת. חחחחחחחחחחח לא הייתי שורדת שם רגע. איזה עומק, איזו תהומיות...... ממש לא אני! (טוב שאני יודעת איפה אני עומדת, מה???????)

טוב בנות אז אל תתפתו לחשוב שבאמת

קוב דואג לכבוד הנשים.. הוא מצא סיבה טובה להשפיל אותנו טפס טרמפ.. וקוב הרי כולנו יודעים למה אתה לא מתחיל מי תענה לך??
אבל אני נגד!!!! מספיק מודגש ?? שבחורה תתחיל עם בחור!! ובכלל אם מדברים על להתחיל אז גם בתור בחור צריך לדעת איך לפנות לבחורה כדי שהיא תמשיך לכבד אותו גם אחרי זה.. הרי אף פעם לו'שוכחים איך היתה הפעם הראשונה שדברנו.. <מתכוננת להתקפה של הבנים> בנות, תכבדו את עצמכם הבנים יכבדו אתכם!!!!

לב שלם

New member
אנחנו בטח לא

טלית שכולה תכלת אבל זה ממש לא נכון מה שאמרת על תגובתנו ליוזמות של בנות בכלל. אם יש בכלל, מעטים מאד מאד הגברים שיאמרו את זה, לדעתי, בחברה של היום ולא של לפני 20 שנה,יהיה מאד קשה למצוא גבר שיאמר שבחורה יוזמת גורמת לו לדחות אותה. זה הכל המצאה של נשים מתוסכלות שלא מבינות איך הקשר התפורר.

ש ו נ י

New member
חיכיתי מתי זה יבוא, אבל זה שזה בא

ראשון ממך איך לומר? SURPRISE SURPRISE רועלי ועל זה ייאמר פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יא פסיכית

אורLee

New member
מי שמדבר על שמירת הלשון .....

לשון מלוכלכת שכמותך!!!!!!!!
אורלי. ביייייייייייי

לב שלם

New member
כל כך צפוי..../images/Emo46.gif

יש בנות שממשיכות "לשכנע" את עצמן שלא כדאי להתחיל עם גברים.. כמעט כל גבר יבוא ויגיד "שבחורות גם תתחלנה עם בנים!" אבל לא, הן יודעות מה אנחנו רוצים.. חוצפה! ולא סתם כתבתי את המילה לשכנע במרכאות. כי זה אפילו לא זה. זו פחדנות לשמה. זו אי יכולת של הרבה בנות, לא כולן, לראות שאת אותו חשש מדחיה יש גם לבנים. זו פשוט פאסיביות עלובה. ואני לא מדבר על אלו שלא מתחילות עם בנים כי "זו המסורת".. אלו בכלל חיות בבועה..

ש ו נ י

New member
../images/Emo124.gif הלו אבל אמרתם שאתם רוצים

שיתחילו אתכם יווווו איזה חוסר החלטיות מצדך

אורLee

New member
לבי../images/Emo11.gif אל תחמיא לעצמך יותר מידי../images/Emo8.gif

עושה לי 'אורלי את אל תתחילי איתי' כן בטח הנה שוני מתחילה איתך וזה לא הולך אז סיכמנו שזה לא טוב נכון? יופי נסגר העיניין סוף סוף קיבלת שכל
אורלי

ש ו נ י

New member
כפרה - אני לא חשבתי כך עד שהתנסיתי

בזה אתה לא בחורה אתה לא יודע....... אני לפחות ואני מקווה שאני לבד בזה גיליתי למגינת רוחי ששום דבר טוב לא יוצא מלהתחיל עם בחור והלוואי הלוואי הלוואי שאתבדה בעתיד זה רק יעיד על כך שמצב הגברים טוב מכפי שחשבתי בהצלחה לך הלוואי ותתחלנה אתך כ"כ הרבה בנות שתצטרך לבחור ותתבלבל ותתחיל להתפלל לקב"ה שיעשה לך התרת הספקות ויתן לך הבחירה הנכונה ביותר אמן!

אורLee

New member
לא הבנתי..מה זה קשור?

כאילו אם היא יפה ומתחילה איתך אז תגיב לה? וואוווווווו מישהו פה משוכנע שהוא שווה את זה
כאילו........

לב שלם

New member
זה די פשוט..

בדיוק כמו הרבה בנות, יש הרבה בנים שאם בחורה שנראית להם טוב תתחיל איתם אז הם ישמחו ויגיבו בחיוב, ואם לא, הם ינסו לדחות בנימוס.. חוץ מזה, יש לא מעט בנות שגם את הנימוס ישכחו בבית... כי הן אפילו לא יודעות איך זה מהצד המתחיל.

אורLee

New member
חחחחחחחח פור בייבי

מי דחתה אותך כל כך שאתה שובר???
אני אשבור לה ת'צורה!!!
צודק..כנראה שהדור הצעיר..קצת קשה לו להתחיל.. צריך להתחשב בכם.. פויה לנו בושה לנו הנקבות טוב אני לא מבינה בזה..עם כמות הכיעור והשומנים שלי
אף אחד אף פעם לא התחיל איתי
מה לי ולשירשור הזה בכלל? חחחחח ביי : ) אורלי.

לב שלם

New member
חחחחחחחח למדה אנגלית..

זה באמת לא קשור למקרה אישי שלי. זו פשוט האמת. העובדות. במקום להאמין ללא כל בסיס ש"בחורה שמתחילה נראית רע בעיני הבחור (לעומת המקרה ההפוך והרגיל)", בואי ותשאלי בחורים ותראי שאת טועה. הנה, את רואה שאין כאן אפילו בחור אחד שאישר את דברייך. אם היה הרי שהוא היה שש להגיד את זה ברבים, זה מוסיף לדימוי עצמי טוב. עכשיו תתחילי לרוץ ותיפטרי מהשומנים.. ביי..:)

למעלה