רציתי לדעת...

אורLee

New member
../images/Emo45.gifצודקת הילדה..לשני הצדדים קשה../images/Emo7.gif

חחחחחחחחחחחח וואו שוני פשששששששששששששששש יש עליך
תתפלאי דווקא היום לא שילמו לי
אז יאללהההה מי הראשון ששוני תתחיל איתו? מי הראשונה שלב שלם יתחיל איתה? ואולי שני המתחילים יתחילו אחד עם השני בסופו של דבר?
סלאמת!
ולגברים שקשה להם להתחיל וכל זה בלה בלה בלה הנה לכם בובה לאימונים אישיים-------------->
מבחן בסוף הקורס האישי.
אורלי.

ש ו נ י

New member
אני ולבוש כבר התחלנו זע"ז ותתפלאי

או לא - זה היה הדדי והתקבל יפה משני הכוונים אין עליך לבוש אין אין עליך
מתוקיש הלוואי יירד עליך גשם של נשים מהממות כפי שנאמר:- it's raining (wo)men.... וכנ"ל עליי גברים שווים (יש כאלה בכלל?) - כפי שנאמר:- it's raining men.... ואז נכנס לפורום ונתחיל לשרשר הודעות כמה קשה לנו להיות כ"כ מחוזרים ופופולריים וכמה נורא שכל השווים/שוות מתחילים/ות אתנו ואיך אנחנו צריכים להדוף את הקהל המתלהב
חחחחחחחחחחחח לבוש מתוקי אתה

אורLee

New member
אהמ...אהמ..שוני השיר הזה זה ...

כששרים it's raining man מתכוונים איך לומר לך בעדינות... נו זה שיר של הומואים ששרים במצעדי גאווה וכאלה.. שאלתי היא..האם את רוצה גשם מהסוג הזה???? ומי רוצה גשם? מרוב גשם כל כך מתנפחים שלא רואים ממטר
ואת כבר מספיק נפוחה,לא ככה?
לילה טוב!
אורלי.

ש ו נ י

New member
כפרה.. זה אולי גם (לא צעדתי באחד../images/Emo8.gif

מאלה מעולם, מהסיבה הפשוטה שמעולם לא השתייכתי לקהילת ההמולסביםטרנדג'נטרטס וכו') אני רוצה גשם מהסוג שאת ודאי הבנת בפשטות שאני רוצה ואני מאחלת גם ללבוש את זה אולי כדאי שיירד עליך גשם מהסוג הזה של
ואז מרוב נשים עליך לא תראי את הנוף ורוע בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע אליך בחזרה כפרה

אורLee

New member
../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gifמרשעת!!!!!../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif ../images/Emo7.gif

ש ו נ י

New member
תראו את הצדיקה הזאת - היא התחילה

ומשחקת אותה עכשיו קורבן מסכן ממש שייה תמה את רוע ממש אבל........... בעעעעעעעעעעעעעעעעעעע עליך שוב ושוב לכי לישון אולי בלילה תעשי פחות חטאים כמו שאמא של שוני אומרת כולם טובים כשהם ישנים (בטח היא מתכוונת אליי, כשהייתי ילדה - הייתי עושה לה הרבה בלגן, כשהייתי ישנה בטח היה לה קצת שקט ממני. אבל לא...... איפה...??? הייתי מהלכת מתוך שינה, שרה, מטיילת, מדברת.... חבל"ז לכם. ממני אפילו מתוך שינה אין מנוחה)

אורLee

New member
טוב אני אלך לי..../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

מרשעת!!!! מה התחלתי??? כל כך פוגעת בציפור שלי ררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
וכשאני כותבת תסתכלי על האייקונים---->
זה אומר שכל מה שנאמר הוא בצחוק
בכיינית אחת אולי באמת הגיע הזמן שתלכי לישון... יהיה לכולנו טוב טוב אולי רק לי.. אורלי.

ש ו נ י

New member
../images/Emo52.gif ומחילה מכבוד הרוע, ואל תשכח

י להגיד שמע ישראל אולי בטעות מישהו גם יישמע אותך ללטוש לכי לישון תקומי צדיקה אמןןןןןןןןןןןן

ט ר י פ

New member
אני לא מבין אותך

מצד אחד, כל הכבוד לך שאת מתחילה עם בנים. מצד שני, למה להמליץ לבנות לא להתחיל עם בנים? את תפיסת התXת - הבנות המציאו! וזה לא גרם לבנים להפסיק להתחיל עם בנות, רק גרם להם להעריך אותן פחות, בדיוק כמו שאת לא מעריכה בנים מתלהבים עם אף בעננים. ואם תתחילי איתי אני מבטיח לא לתפוס תXת

ש ו נ י

New member
טריפון - הלוואי ומה שאמרתי לא היה

נכון זה היה מעיד על כך שאתם (כעם, עם יוצאים מן הכלל כמובן) יותר מפותחים ממה שנדמה לי כרגע אבל אין יש כאלה שעניין הצייד עושה להם את זה מאוד (כיבוש וכו', דברים שכבר נאמרו ע"י חכמות הפורום, ולא נחזור עליהם) יש כאלה שפשוט חושבים שאת כבר לא שווה אם / כשאת מתחילה אתם אני אישית לא חושבת שגבר לא שווה כי הוא התחיל אתו נהפוך הוא אני יודעת שהוא חכם, אנין טעם ואמיץ לבוא ולגשת - ויהי מה! ואם הוא נפילה ברור שאני לא ארצה אותו מה קשור? מה אני לא חייבת לרצות את כולם זה שהוא התחיל אתי עדיין לא אומר שאני צריכה להודות לו לרדת על 4 ולרוץ אחריו אבל אממממממממממממ לא כל הכבוד לי שאני מתחילה עם בנים אני פשוט כך זה בטבע שלי אני בנאדם שהולך ומשיג מה שהוא רוצה (אם וכאשר אני באמת רוצה כלומר) גם אם רציתי אחרת אני לא יכולה ככה אני אסביר? לפעמים אני יודעת שחכם יותר להתאפק ולא להתחיל עם מישהו כי זה אולי יגביר את הסיכוי שיקרה בינינו משהו (ראה דבריי בהודעה הקודמת) אבל אממממממ קשה לי להתאפק אני ככה WHEN I SEE SOMETHING I WANT I GO AFTER IT הבנות לא המציאו לצערי את תפיסת התחת זו לא תאוריה שאני פיתחתי כי מתאים לי בהתחלה לא חשבתי שזה ככה כלומר ממש ממש ממש בהתחלה בשנות הנערות שלי אבל אמממממממ לצערי גיליתי שיש בזה, ולא מעט - וגיליתי את זה בדרך הלא קלה בכלל ולא נכנס לזה עכשיו (ולא! לא מדובר במי שלא רצה אותי. מי שלא רוצה אותי - זה כבר סיפור אחר. מותר לו. כמו שלי מותר לא לרצות אחרים; אני דווקא מדברת על מי שבהתחלה כן מצאתי חן בעיניו וזה שהתחלתי אתו גרם לירידה דרסטית במצב העניינים בינינו - ולאיך שהוא תופס אותי) טריפ להתחיל אתך? אבל אתה בן 3 למה כל הבני 3 רוצים שאני אתחיל אתם? חחחחחחחחחחחח חמוד סתם סתם אמממממממממממממ תודה על ההזמנה אבל אממממממ אתה ט(ר)יפט(ר)יפונת צעיר מדי בשבילי אני אוהבת קטנים/צעירים אבל לא למטרות ככה....... אממממממ........ איך לומר..... רציניות מדי בשביל צחוקים זה חמוד לאללה זה מזכיר לי... אמממממממממממממממ טוב לא נכנס לזה זה יותר לצ'אט חחחחחחחחחחחחחחחחחחח יללה מתוקים שוני אוהבת אתכם הרבה
ושוב בהצלחה לכולם

ש ו נ י

New member
תיקון עיוות או ליתר דיוק ../images/Emo13.gifשיתו לב

"יש כאלה שעניין הצייד עושה להם את זה מאוד (כיבוש וכו')..." (ציטוט מפיה החושני של השנונה בבנות) ת'אמת שגמני, בתור בחורה, הציד עושה לי את זה מאוד גם כן, וגם הכיבוש. לא פחות מבנים. ת'אמת שאני לא מתחילה סתם כדי לצוד/לכבוש ולנסות כוחי, כי זה דבילי. בסוף נתקעים עם מי שלא רוצים ולא יודעים איך להיפטר ממנו וצריך לבעוט לו בתXת (אופס, שוב המילה הזאת... במחילה מכבודכם) כדי להעיף אותו שלא ישוב לעולם להטרידני אהבת הציד אינה נחלתם הבלעדית של הבנים גמני אוהבת את זה מאוד זה חלק מהסיבה שבגללה אני מתחילה עם גברים ת'אמת שמלא זמן עבר מאז התחלתי עם מישהו מהסיבה הפשוטה שאללה, אין עם מי... מלא זמן מאז מישהו בכלל מצא חן בעיני כדי שיגיע לסטטוס של מישהו ששוני רוצה להתחיל אתו בכלל אוףףףףףףף עזבו לא נורא יהיה פסיידר שוני אופטימית ועוד ייפול עליה איזה פגיז חצ'יך מהמם, קוטל קנים 1 אמןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אשא עיני אל ההרים...... מאין יבוא קוטל הקנים? קוטל הקנים מעם ה' עושה שמים וארץ

ט ר י פ

New member
../images/Emo6.gifקרעת אותי מצחוק../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אין עלייך שנשונההההה! פשוט מ-ע-ר-י-ץ! אני כמובן מכחיש את השורה האחרונה (שלא אני כתבתי בכלל)

ש ו נ י

New member
בתור מעריץ שרוף../images/Emo117.gifונלהב כ"כ אתה לא

עושה הרבה בשביל פתיחת המועדון... לא יפה! ובאשר ל...... קרעת אותי....? סליחה לא התכוונתי באמת מתנצלת בוא אתפור אותך בחזרה איזה חוט לבחור? איזו מחט אל תדאג אעשה זאת בעדינות DONT WORRY BE HAPPY זה כואב, זה יכאב, אבל בסוף זה יסתדר (ככה זה הולך?) ללטושששששששששששששששששש טריפטריפון מחכה לNEWS באשר לFANCLUB שלי עלו והצליחו!

ש ו נ י

New member
תכחיש תכחיש כמה שתכחיש לא יעזור לך

יש פה מלאן ת'לפים עדים אין לך לאן לברוח טריפטריפון ברגע שהודעה יוצאת מפיך גמרנו תכחיש כמה שרק תרצה אבוד לך מראש כמו שהסולן של אויף שימחעס פעם אמר המעריצות שלנו אינן מעריצות הן מעריכות והוסיף ואמר הצדיק:- הן מעריכות בע' ולא בא' (ועשה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ארוך אחרי זה) פחחחחחחחחחחחחחחחחחח עליו

ט ר י פ

New member
אני אמשיך להכחיש ולהכחיש

עד שלא ישאר ממני כלום! ומבין יבין...

ש ו נ י

New member
בבקשה סיסית, תבואי כל יום. מה חדש?

כולנו יודעים שאת חכמה אבל למה גנבת לדסי את התפוז המסמיק?

קרוקדיל

New member
אני כבר רגיל לזה :)

מפאת יופיי הנדיר והחן הנסוך על פני אני זוכה תדיר לבנות (אפי' בישניות) שמתחילות איתי הייתי מתתתתתת

למעלה