../images/Emo104.gif ../images/Emo7.gif

כשקראתי ברשימה שאריה הביא מחבר שלו ונתקלתי בשורה של המורה לאנגלית פתאום קלטתי את המציאות המרה! שנה הבאה המורה לאנגלית שלימדה אותי השנה לא תלמד אותי יותר... אני ממש אוהבת אותה וממש זולגות דמעות מהעיניים! המורה הזאת היה אור בקצה המנהרה של שיעורי אנגלית! ממש אהבתי לבוא! אפילו חברה שלי שנוהגת להבריז משיעורים היתה באה רק בגלל המורה! מה אני אעשה בלעדיה????????

מיטללל

New member
חחחחחחחח

סליחה מותק.. אין לי מה להגיד. חוץ מזה שיש לי הרגשה שתצליחי להחזיק איכשהו מעמד. ומה עם החידה שלי? איך ברגעים אלו ממש את לא חושבת על פתרונה?

../images/Emo104.gif אין לך מושג על שיטותי ../images/Emo6.gif

אני אחזיק מעמד אבל זה אחרת! אשכרה בא לי לרדת הקבצה בגלל זה...

../images/Emo104.gif תודה על העידוד ../images/Emo13.gif

מה לעשות??? אני סתומה בחידות!!! אין לי סיכוי! זאת חידה קלה ומוכרת ואני שכחתי את התשובה (כל הכבוד צופיה!) ואסור לי להעזר באנשים

מיטללל

New member
חחחחחחח צופיה את משעשעת אותי

"זוהי חידה קלה ומוכרת....." אז זהו שאתמול מישהו המציא לי את החידה הזאת ואחרי שאימצתי את מוחי לשווא... הוא אמר לי שאין לחידה פתרון. ואני מתוך תסכול העברתי את זה הלאה... אגב.. אל תכעסי עליי!

../images/Emo104.gif ../images/Emo2.gif

לא נכון!!! אני שמעתי את החידה הזאת לפני די הרבה זמן! עבדו כאן על מישהי ולא נראה לי שזאת אני!

מיטללל

New member
ילדה חצופה

אני זאת שעבדתי עליך! אל תעצבני אותי לשווא. הנה חידה פה לכווווווווווווווולם. מה גבר עושה בחודש ואישה עושה בשנה? מי שיגלה יזכה בפרס! {?!}

NicoleFox

New member
תיקון ופיתרון (הפיתרון בוטה!)

החידה היא מה עושה גבר מפעם לפעם, שאישה עושה רק פעם אחת בחיים, והתשובה היא בוטה! הפיתרון: אישה יוצאת מרחם אימה רק פעם אחת בחייה, לעומת הגבר שחוזר למקום ההוא מדי פעם בפעם (ואני לא מדברת על רחם אימו).

למעלה