All Time Low to ISRAEL

StayAwake

New member
אמרתי לאבא שלי שכתוב 25 אבל הוא מוזמן

להדפיס יותר
לא נחלק אותם סתם אבל
נגיד לאנשים זקנים..

חחח כמובן שלא!

נגיד אני יכולה לחלק כמה באוטובוס שלי... יש מלאמלא חיילים שהולכים לקרייה איתי באוטובוס
וגם אז יש את הוונאביז שהולכים לת"א גם מנתניה... קיצר the more the better

StayAwake

New member
אממ סבבה../images/Emo6.gif

אבל צריך לעקוב אחרי אנשים בשביל שלא יזרקו את זהXD ואם אנשים שואלים מה זה להסביר להם ולהשמיע להם את אטל אז תכיני את הרמקולים

דאמ... עכשיו חיפוש של שעות בחדרשלי ../images/Emo6.gif

הרצפה שלי הפכה להיות הארון בגדים שלי
אני באמת חייבת לסדר את החדר שלי מתישהו ולתלות עוד פוסטרים...

2MayaN2

New member
אוקיי אם זה אי פעם יעבוד לי ../images/Emo221.gif

אני ידפיס:) אבל לדעתי כדי להוסיף תמונה..לא משנה איזה העיקר שארבעתם יהיו בה.

IamAfreakinGirl

New member
הכנת חולצות !! מי בעד ? D: ../images/Emo28.gif

אמממ אני ממש ממש רוצה להכין חולצה של אטל סטריט טים ישראל ! D: עשיתי את זה פעם וזה יצא סבבי לגמרי , אני אנסה לשפר את זה לפי חוויותי הקודמות P: אמממ אז מי בעד ?! מי שרוצה שתגיד , ואפילו תחשוב על רעיונות לעיצוב החולצה . אפשר בקלות לעצב בפוטושופ / וורד / לא יודעת XD מילים , שירים , תמונות ~ הכל !!!!!!! לפי מה שאני זוכרת עשיתי את זה עם עוד 20 בנות בערך ולא שילמנו מי יודע מה הרבה . אז קודם כל עיצוב , ואז נברר מקומות של עלויות והכל P: (אם אתן בכלל רוצות ... )

StayAwake

New member
אני ממש בעד!

צריך לחשוב על איזה משפט מגניב כזה ובקטן יותר לכתוב אטל'ס ישראלי סטריט טים D:

2MayaN2

New member
חח בדיוק חשבתי ללכת להדפיס חולצה ../images/Emo221.gif

של הלהקה כמו שעשיתי עם פארמור ו30STM.
אבל זה נשמע אחלה. לעצב אני לא יודעת אז לקחתי כל מיני דברים מהאינטרנט והדפסתי בסנטר. לכיתוב אני חושבת שצריך משהו כמו: All Time Low Israel, רק מעוצב וכל זה

2MayaN2

New member
אה עכשיו ראיתי התגובה של הסטריט טים ../images/Emo221.gif

אז זה יהיה אחלה כיתוב
נראה כמו מאפיה

StayAwake

New member
כן אבל קבב בלי ביצים וקמח../images/Emo6.gif

כמו השכנים האלה שלך

הם עברו דירה!!!!

אבל יש שמועות שהאבא החורג של ידיד שלי הוא אבוטבול
הידיד הזה עכשיו בחו"ל וגם כשהוא יחזור אנלא הולכת לשאול אותו... הבנאדם הזה מטריד! עוד מלפני שהכרתי אותו הוא ידע שלכלב שלי קוראים צ'רלי והוא גם ידע שבערבים אנחנו לוקחים אותו לכזה פארק גדול איפה שיש מלאמלא כלבים... סעמק איך הוא ידע את זה!?!?!?!? סטוקר O_O

2MayaN2

New member
../images/Emo45.gifאוקיי ../images/Emo221.gif

ראיון ראשון-אין לי בעיה להיות מהמפעילים של הטוויטר..רק מה בדיוק צריך לעשות שם? רעיון שני-סורי אבל פנית לבן אדם הכי לא יצרתי בעולם
רעיון שלישי-
אני אכתוב בפורומים שאני נמצאת בהם. רעיון רביעי-אני בכיף אציף את הלהקה
אני גם ככה עושה את זה כל הזמן עם מקפלייXD אבל מה הכוונה במעריצים? את מתכוונת סתם רנדומליים ממדינות אחרות? וברור שאנחנו עושות מהפכה..מהפכת ATL

StayAwake

New member
אז ככה../images/Emo6.gif

וואו לחשוב שבזבזתי שעתיים ללמוד למתמטיקה ולא באתי לפורום קודם
פשוט בושה
בכל מקרה... מה שצריך לעשות בטוויטר זה לדבר עם מעריצים, להזמין אותם לפורום, לגרום להם לעקוב אחרינו וכו'
מידי פעם נעדכן מה קורה עם הלהקה וכאלה... גם מעריצים רנדומליים וגם מעריצים מישראל
לשמור על קשר, בקיצור

2MayaN2

New member
מעריצים מישראל בטוויטר ../images/Emo221.gif

יהיה לי קצת קשה למצוא אבל מעריצים עולמיים זה לא בעיהD: קיצר אני מוכנה לתקום לטוויטר

למעלה