All Time Low to ISRAEL

Adi641

New member
הוספתי לפייסבוק!!

ואם תצטרכו עזרה במשהו עם הפרוייקט החביב שלנו אני אשמח לעזור!! :)

Adi641

New member
אממ יש לי שאלה קטנה

לא ידעתי איפה לשים אותה אז שמתי פה... אממ אמרת שהבלוג יהפוך לבלוג שיעזור להביא אותם לארץ.. אז כשיהיו עידכונים תפרסמו אותם פה או בכל זאת בבלוג??

StayAwake

New member
אני לא מתכוונת לשנות את הבלוג לגמרי...

אני אמשיך עם עדכונים ואוסיף מידי פעם את הקטע של ההבאה שלהם לארץ... D:

StayAwake

New member
הדפסת פלייארים!../images/Emo98.gif

טוב אז הכנתי פלייאר כזה קטן, קומפקטי וחמוד
וכן, הוא לא הכי יפה אבל לא צריך משהו יפה צריך משהו מסקרן
זה כל הכתובות שיש חוץ מהכתובת של הפורום כי משום מה אני לא מוצאת את הכתובת המקוצרת
(בכל מקרה נשים את הכתובת של הפורום בכל מקום אחר). אז הראתי לאבא שלי והוא ידפיס לי 100 עותקים כאלה
(הוא ידפיס 25 דפים ובכל אחד יש 4 ואני אצטרך לגזור כמו ילדה בגן
אבל לפחות יש לי זמן עד סוכות
) בקיצור אם אתם יכולים להדפיס גם (בעבודות של הורים אני מתכוונת
) תעשו את זה

StayAwake

New member
אה אבל אם אתם רוצים להדפיס

אני צריכה לשלוח לכם קובץ של וורד כי הקטנתי אותם טיפה וזה יצא יותר נחמד

IamAfreakinGirl

New member
אמממ .

תראי זה לדעתי ממש מסקרן ! אבל אני חושבת שצריך להשקיע טיפה יותר בעיצוב או משו ... כי יש אנשים (לי לדוגמא זה כבר קרה ...) שדבר ראשון בוחנים את העיצוב ... אני אנסה לעצב משו , נראה אם תאהבו או לא ... טוב מאגניב בהצלחה D:

IamAfreakinGirl

New member
אה , לא נורא P: , אני אוהבת את זה ככה !

רוצות שנדפיס חולצות ? D: אפשר לעצב במחשב ! וזה ממש לא עולה הרבה עשיתי את זה פעם (":

StayAwake

New member
באמת?../images/Emo6.gif זה די מכוער... אבל זה לא משנה

כי זאת הפעם הראשונה ולחנוכה נלמד
חוץ מזה.. לא נוציא עם צבעים כי אם נראה שזה לא עובד חבל... זה סתם פלייאר נסיוני D: וואי כן ממש בא לי חולצה של אטל*-*

2MayaN2

New member
את יכולה לכתוב רק את מספר הפורום ../images/Emo221.gif

ושזה בתפוז...גם ככה לדעתי כל מי שנכנס לתפוז לא מקליד את הכתובת המלאה אלא מחפש בפורומים... רק יש מצב להוסיף תמונה של הלהקה? וכשאת אומרת להדפיס את מתכוונת להדפסה רגילה?

StayAwake

New member
אוי.. להוסיף את המספר זה טוב ../images/Emo2.gif

אבל לא נורא.. נתקע קישורים לזה בכל מקום אחר P: חשבתי להוסיף תמונה אבל חיפשתי תמונה מסוימת ולא מצאתי
וכן, הדפסה רגילה.. פשוט עדיף לנצל את אבא מאשר להדפיס בבית כששם אפשר להדפיס בכמויות

IamAfreakinGirl

New member
אפשר להוסיף את משפט הפורום D:

Ive never told 2216 lies and that makes me a liar ... אם אתן רוצות . ולדעתי לא כדאי תמונה אלא ממש לעשות את זה הכי מסקרן והכי מסתורי שאפשר ...

StayAwake

New member
אני חושבת שנשאיר את זה ככה

ונסיק מסקנות לפעם הבאה שנעשה את זה
וווהווו אני מתרגשת מכל הקטע של הSTREET TEAM! נראה לי אבא שלי מתרגש יותר כי הוא כל הזמן מבקש שאני אשלח לו כבר את זה
אז כמה עותקים נראה לכן שכדאי? אמרתי לו 25 אבל אין שום בעיה להגדיל את זה.. בכל עמוד יש 4 פלייארים גם אז... זה יוצא 100

כה אבל אם אני אהיה מלאמלא יחולקו ../images/Emo6.gif

אני אבקש גם מאבאשלי להדפיס כמה.... ולא נשאיר אף דף להילטון

למעלה